Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Polibek

Milena Doušková, 08.06.2011, 7. Povídky, Komentáře - 0

Bolest touhy, je jen slovíčko pouhý. Řekni mi, že láska je, že nejsou jen chvilkové trofeje. Stesk po lásce m celý život spaluje jak životodárný oheň.Vzplanu jako pochodeň, co vzali jsme si na pouť temnými zákoutími v chodbách starého hradu.Tvoje polibky něžně kradu.

Bolest touhy, je jen slovíčko pouhý. Řekni mi, že láska je, že nejsou jen chvilkové trofeje. Stesk po lásce mne celý život spaluje jak životodárný oheň.Vzplanu jako pochodeň, co vzali jsme si na pouť temnými zákoutími v chodbách starého hradu.Tvoje polibky něžně kradu. Touha dívat se jeden druhému do očí a pořád být nenasycena zlatavými jiskřičkami co z nich vystřelují. Chuť dívat se na jeho ústa jak se smějí, pohybují se v rytmu řeči a nemyslet na nic jiného, než jaké by to bylo políbit něžně ty vzpurné rty. Napřed jen polibek lehounký jako dotyk motýla, co náhodou usedl na ústa. Obkroužit jemně rty až zvláční a sami se pod jemným, ale naléhavým tlakem pootevřou. Do bolesti, touhy a lásky se vkrade kousíček vášně. Zorničky potemní touhou a něžný dotek úst se mění v zasnoubení. Polibek probudí celé tělo, i ta místa, o kterých jsem ani nevěděla, že vůbec existují.

Říká se, je to jen polibek. Ale právě polibek je to, co činí lásku láskou. Polibek je neprodejný a dává se jen z lásky. Cit a touha mne vede ke společnému zasnoubení našich úst. Není nic, co by tak člověka rozpalovalo víc, než lehký dotyk rtů, který je na hranici snů. Nechci už nic, jen líbat svoji lásku. Být spojeni nekonečným, spalujícím polibkem, je mým snem. Tím ochutnáváme jeden druhého, zjišťujeme, zda si navzájem voníme. Při polibku cítíme zda-li máme v bříšku motýlky, jest-li nám naskočí husí kůže, zda dostaneme chuť zapojit i ruce jako dvě zvědavé veverky, co putují po těle, zapletou se do vlasů a tak zůstaneme spojeni v jedné náruči a v něžném, nekonečném líbání.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *