Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Být homosexuálem je dar

Milena Doušková, 31.12.2019, Hovory s…, Komentáře - 7

ni nám to chodí vykládat do televize, do novin, na internet, mlátí nám o hlavu, že je to vlastně normální. Otče, kam vlezu tam je gay nebo lesba. Tohle jsi fakt chtěl? Tohle je ta tvoje vůle? Vždyť vymřeme," vyložila jsem poslední trumf.

prayer-296840_960_720Šéf společnosti Apple Tim Cook oficiálně oznámil, že je homosexuál, a prohlásil, že je na to hrdý. Vyjádřil přesvědčení, že by jeho oznámení mohlo pomoct dalším gayům. Cook je na svou homosexualitu hrdý, protože být homosexuálem je jedním z největších darů, které mu Bůh dal.

Když jsem si přečetla tento článek, tak jsem nevěřila vlastním očím. Ten chlap si snad dělá srandu ze všech heterosexuálů a hlavně z Boha, jestli tedy nějaký je. Jestli zase nespí na sto let, pak přijde a spláchne to naráz a vyrobí si další Noeho a bude mít zase tu svoji lidskou hračku.

Zahřmělo mi za zády až jsem spadla ze židle a pořádně si narazila kostrč.

„Že tě huba nebolí Mili. To víš, že nespí. Hraje se svatým Petrem u nebeské brány Prší a poslal mě ať ti to vytmavím sám,“ hrozil mi anděl.

Koukla jsem se na něžného andílka se zlatými vlásky a bělostnými křídly a už jsem se dusila smíchem.

„Jak ty chceš na mne hřímat, ty můj rozkošný cherubínku,“ smála jsem se až mi tekly slzy proudem.

“ S tebou to nemá cenu. Já jsem nebeskému Otci říkal, že ze mne budeš mít srandu,“ odvětil anděl, čapl mne za ruku a byli jsme fuč.

Jakmile jsem se rozkoukala seděla jsem na nějakém tvrdém obláčku kousek od svatého Petra a nebeského Otce. Jen se na mne letmo koukli, povzdechli si a mocně zabafali ze svých dýmek.

„Já jsem ti to říkal Bože, že přiletí s ní sem za tebou, že si s tou dračicí neporadí. Všechno víš a znáš, ale pořád zkoušíš u této ženské, že se třeba pleteš a ona už nepřiletí a nebude otravovat,“ šeptal svatý Petr nebeskému Otci do ucha.

„Co je šeptem, to je s čertem,“ odvětila jsem, ale stejně jsem slyšela všechno.

„Já se prostě musím zeptat, jak to je, protože tohle mi fakt nedá pokoj a ani spát a jíst nemůžu jak pořád přemýšlím, proč to tak je a proč přibývá homosexuálů. Oni se množí jako (chtěla jsem říct myši, ale zavřela jsem rychle pusu, protože jednou jsem to řekla o cikánech a vyhodili mne z jedněch novin za rasizmus). Oni nám to chodí vykládat do televize, do novin, na internet, mlátí nám o hlavu, že je to vlastně normální. Otče, kam vlezu tam je gay nebo lesba. Tohle jsi fakt chtěl? Tohle je ta tvoje vůle? Vždyť vymřeme,“ vyložila jsem poslední trumf.

„No a?“ odvětil svatý Otec.

„Co no a. Tak proč jsi vyrobil k Adamovi Evu a ne nějakého Pepana? Ženské jsi nemusel dělat vůbec a nemusely jsme v bolestech rodit, jak jsi nás k tomu laskavě odsoudil. To bych potom docela chápala. Navíc jsi řekl RADUJTE SE A MNOŽTE SE a to tedy homosexuálové fakt nemůžou. Teda, můžou se radovat, ale už vidím jak se množí dva chlapi a jeden z nich bude těhotný. Ani nemá kudy rodit,“ s vítězným úsměvem jsem si myslela jak jsem zabodovala.

„Mili, Mili,“ láskyplně se na mne usmál nebeský Otec na mne. Dostali jste do vínku všechno, abyste byli to nejlepší na planetě, ale něco jsem zkazil. Od počátku světa se řežete hlava nehlava. Důvod se vždycky najde, ale pokaždé v tom smrdí peníze a to jsem předal padlému anděli Luciperovi. Ani já jsem netušil že přijde doba, kde se ženská nepozná od chlapa. Kdy ženská začne dělat chlapskou práci a chlap se začne malovat a vytrhávat si chloupky všude.

Vaše statistika, že homosexuálů jsou jen 4% je docela správná. Jen musíte započíst ty, co nejsou homosexuálové od přírody, ale lidé, kterým vyhovuje sex bez rizika. Množit se nechtějí, ale o to víc se radují. Pochodují městy, mají z vás srandu a ještě se ohánějí mnou, tak to je fakt síla. A v bedně jsou za hrdiny. Vy jim to žerete a za chvíli si řeknete, že je lepší zalhat a dělat že jste 4% taky a budete v prima davu. Vymřete hodně rychle, protože bez potomků není nový život. Sami jste se rozhodli a mě je to „putna“, tak plav domů Mili a nikomu neříkej, že jsi pořád ještě normální,“ zasmál se a šupem mne poslal domů.

 • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

7 komentářů: “Být homosexuálem je dar”

 1. Tom napsal:

  Paní Mileno, nemůžu jinak ale musím reagovat. Tolik nenávisti, zloby a xenofobie (možná také náboženského fanatismu) co je ve Vás se jen tak nevidí. Co Vám homosexuálové udělali? Gayové a lesby existují, at se Vám to líbí nebo ne, dokonce v přírodě mezi zvířaty jsou takoví jedinci. Je to menšina ve vetšině heterosexuálů. Můžeme žít společně bez nenávisti, zášti a závisti. Jen to ale musíme chtít, všichni. Pak bude svět normální. Sbohem.

  • Špatně čtete. Necítím nenávist, ale zlost. V rodině jednoho homosexuála mám a nedělím je na nic. Vadí mi pochody kde se promenují nahatí pitomci s bičem, sadomaso předvádějí před dětmi. Ano, at si žijí jak chtějí a s kým chtějí, ale mají na to svoji ložnici. Svět normální není a už nebude. Hlavně že jsem genderově vyvážení. Sbohem

 2. Jirka napsal:

  No, jak se to vezme. Říká se, že lepší nežli kunda zrádná, věrná prdel kamaráda. Říká. Statisticky je počet homonevěr 8 krát vyšší, než počet heteronevěr.
  Jinak máš obsedantní poruchu na Pánaboha, chtělo by to léčit. Na čápa i na vránu už dávno nevěřím, potomky mi přinesl úúúplně jiný pták a na Pánaboha už taky nevěřím. Neosvědčilo se mi to.
  Hezký Nový Rok !

 3. Jirka napsal:

  Ale jinak Tě chválím, na svých cestách do nebe a zpátky nevytváříš žádnou uhlíkovou stopu. Svatá Gréta by Tě jistě taky pochválila a dala za příklad. Nebo by začala krvavě závidět. Nemá nad Tebe.

 4. K-NOBL-AUCH napsal:

  Ze je na svete 4.006578% buzerantov mi nevadi.
  Ja nie som BOH a Nikto ma nepoveril sudit.
  Ale sam sebe, ja, mne, osobne, som dal SUVERENNE parvo vyjadrit svoj nazor a dat si SUVERENNE pravo na nedotknutelnost mojeho tela/osobu.
  Dakujem ze rozumiete.
  Podla knih co su kazdemu dostupne aj da Vinci aj Boticelli boli toho isteho nahladu ci chovania ci fyzickej naklonnosti. BUZERANTI. (Ale nebol Internet a duhove pochody.
  Co nedopustim a comu sa vyhybam je neustale „nasilne“ presvedcovanie a tlacenie zvastov a vychvalovania a ospevovania ba dokonca hrdosti! Nasilne cpanie do mojho krku, nasilne a umyslene stvanie a plastrovanie obrazkov ako na tomto cerepe tak v inych mediach a co najviac???
  Preco moj prime minister a ini prime minstri si dali za povinnost slapat po hlavnych mestach so
  ZRUUDAMI?
  Ak si niketo namysla ze ma parvo byt hrdy na svoje deviantne spravanie ak mu stat udelil pravo si adoptovat nevinne dietatko a znicit mu zivot – OK. Ale svoje parvo si vyprosim aby mi to nikto necpal do krku a ma nepresvedcoval.
  Ak ma niekto odpor voci zene, zenskemu telu proti prirode suhlasim, nemame pravo ho uspat.
  Na ukamenovnie si robi pravo agentura a hnutie Is-laam (nie naobozenstvo, bacha!)
  Z toho dovodu by som rad podotkol:
  Vyprosil by som si aby ma nejaky moron uchylak a deviant nazyval homofobom.
  Ten pocit co sa vo mne vyvinul a ho nesiem navzdy ked ma zacal nejaky nazhaveny oshavat je neopisatelny. Na zvracanie. A tak ako on nemoze za to ze ma ocas co nie je schopne strcit do pracky a sa ukludnit tak ja nepoznam medicimu ako sa zbavit toho odporu a desu si len predstavit ze by sa ten moment mohol opakovat. To si vyprosim.
  Na to konto:Nazvite ma sialenec ak Vam to da kludny spanok ale az Europu polozi na kolena to hnutie Is-laam budete nemilo prekvapeni vazeni experti.Neviem ci Vam „ho“ urezu alebo vas zakopu do piesku po krk a budu kamenovat. To sa uvidi ze?
  Ake nemate sajnu o hnevu BOZOM otvorte si cokolvek mozete z Australie. Je v plamenoch.
  Je to trest Bozi?
  Sme nepoucitelne drze a nanapravitelne bestie.
  Na znasilnovanie nevinnych deticiek za osnovy co sa siria po Europskych skolkach za pedofiliu kvitnucu po Norsku a duhove pochody Prahou si prajem….a teraz na mna vyslite kuklacov!
  Fire and Brimstone.
  Ohen a roztaveny kamen.
  Len sa nerozculujte ze si protirecim.
  A pozehnany Novy Rok vsetkym buzerantom a nech kazdy najde silnu a spolahlivu pracku.

 5. K-NOBL-AUCH napsal:

  Treti pokus ale len dotaz???
  Komentar po dvoch pokusoch neuspel.
  Nie som Tim Cook? Nie som!.Pouzil som spatny a neschvaleny vyraz?
  Mal by som byt ukamenovany?
  Nazrite PROSIM v kosi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist