Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Ženy, máte plné právo...........

Milena Doušková, 26.12.2018, Jak vidím…, Komentáře - 4

Chlapi, někdy jste na přes držku. Dopředu se omlouvám té mužské části, co doma pomáhá, učí se s dětmi, nosí domů výplatu a chová se jako chlap ne jako bezpohlavní model, nebo prase v chlévě.

Petr Bouzek

Ženy, máte plné právo chodit doma ve vytahaných šatech. Neupravené, neučesané, unavené a nevraživé. Ale nesmíte se pak divit, že se váš muž začne dívat po jiných.

Milý pane Bouzek a vám podobní

Tahle věta mne pobavila, svým způsobem potěšila a nakonec nas.ala. Máme právo na všechno, co děláte vy a pokud se nepletu hihihi, kdopak nás to asi naučil a vlastně i donutil?

Ženy mají na zádech naloženo tak, že by u valach pod tím nákladem klesl. Uvědomil jste si někdy co všechno ženy musí udělat, stihnout a nezbláznit se z toho? Znáte slovo domácnost? Já ano a pro ženy to znamená:

Prádlo – vyprat, pověsit, sebrat, vyžehlit, složit a dát na místo , ano i do vaší skříně.

Úklid – utřít prach, vysát koberce, umýt dlaždice, utřít dřevěnou podlahu, vysmejčit pavučiny, uklidit rozházené prádlo po svých drahých polovičkách, poručit dětem uklidit hračky a koukat jak jsou po vás neschopné cokoliv uklidit, vysypat smetí, převléci postele, načechrat polštáře aby vás nebolela hlavu a nebylo to ještě horší.

Kuchyň – nakoupit, uklidit nákup, uvařit, umýt nádobí po vaření, nabrat rodině na talíře, umýt nádobí co zbylo po snídani, umýt nádobí po obědě a těšit se na mytí nádobí po večeři a přitom vyslechnout, už zase rizoto (týká se to všeho, co předložíme).

Sociální zařízení – udržet ho v čistotě, umývat hajzlík který pán tvorstva kolikrát počurá, protože si blb ani nezvedne prkénko. Takže savo, savo, savo, drhnout vanu, sprchni, mísu – no samá lahůdka.

Žena – Pak si utahaná jako kůň po orání sedne k zrcadlo, namaluje se, převlékne se a zahraje si na sexuálně chtivou manželku a čeká a na manžela, aby mu udělal radost. Co přijde potom…………

Muž – vleze do baráku a zapomene se zout a přeleze jako slon umytou síň. Rozvalí se jako prase v křesle, postěžuje si na debilního šéfa a pak si začne odkládat svršky. Zůstanou mu trenky ze kterých mu leze zvadlá ozdoba a ponožky s chlupatýma lýtkama. Na ženu se ani nepodívá, řekne si o večeři a přitom se poškrábe. Pak se nacpe, vleze do postele jak je a začne zvesela chrápat. A z čeho jsou tak sedření? No přece s normální pracovní doby kterou absolvuje i jeho manželka a to další výše zmínění, které podle některých mužů vůbec nestojí za řeč a které by on zvládl levou zadní, kdyby se mu ovšem chtělo a kdyby nebyl raději že to dělá jeho žena.

Tak pánové, nevím proč bych neměla mít tepláky, nečesat se a kašlat na toho tvora, co si říká chlap. Jsem z těch šťastných žen, co neposlouchají nikoho, jen sami sebe.

 • Autor/ři obrázků: gify nena

4 komentáře: “Ženy, máte plné právo………..”

 1. Jana napsal:

  Dlouho jsem se tak nenasmála !

 2. h napsal:

  Pár poznámek:
  Když se výše popsaný chlap začne dívat po jiných, bude mít šanci?
  Popisujete životní styl toho, čemu se v USA říká white trash, bílá spodina.
  Těch „šťastných žen bez muže“ jsou pak plné seznamky.
  Tahle agenda elit „rozděl a panuj“ (muže a ženy, mladé a staré, atd.) velmi dobře funguje už hodně dlouho. Doporučuji si o tom něco zjistit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist