Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Zemanův projev mne fakt pobavil

Milena Doušková, 12.03.2018, Jak vidím…, Komentáře - 2

Přitom jim byla hrstka a po pár urážkách hlavy státu si svorně sedla do hospody u Černého vola a tak zapíjela smutek nad nezdárným lidem Česka, co tupě zvolila toho strašného Zemana.

Přiznám se, že mne docela pobavil. Pěkně si namazal na chleba Bakalu ( Bakala připravil lidi o práci, připravil lidi i o byty a stát o velké peníze) a jeho přisluhovače z politické scény, svoje slízl Mitrofanov i Pehe. Já bych Pehemu nasolila za přání smrti starších lidí daleko větší sodu. Pan prezident se docela držel, protože ta sebranka si zasloužila daleko větší záhul.

Kdo si jen na okamžik myslel, že jeho inaugurační řeč bude stejný blábol jak od Václava Havla, tak pořád neví kdo to Zeman je a co od něj má čekat. Nebude žvanit jako Havel o nějaké pětiletce v které se budeme mít zase líp, platy porostou a nezaměstnanost zmizí tak jako feťáci, žebráci, nepřizpůsobiví, lidé práce se štítící. Dojímání se nad úřadem prezidenta a státností nemá Zeman ve svém repertoáru a je to tak dobře. K čemu mi byl Havel, který se líbil Západu a politikům, když se nerozpakoval podepsat útok na Jugoslávii, rozdělit Československo a neustále nám lhát.

Zeman je prezident kterého si občané vydupali proti vůli mnoha politických stran a naprosté většiny médií. Tady lid ukázal svoji velkou nezávislost smýšlení. Nezávislost na „elitách“ i na sedmé velmoci.

Česká televize nemá kousek sebereflexe. Chvilku po podařeným odchodu Němcové a s ní v závěsu s TOPkou honem pospíchala udělat s těmito „poslanci“ rozhovor. Vlastně tím naznačila jejich statečnost nad vzbouřením se řeči prezidenta Zemana. Přitom jich byla hrstka a po pár urážkách hlavy státu si svorně sedla do hospody u Černého vola a tam zapíjela smutek nad nezdárným lidem Česka, co tupě zvolila toho strašného Zemana. Vesele si tam popíjeli v pracovní době. Ještěže si vybrala hospodu s odpovídajícím názvem. Pěkně tam zapadl Kalousek i s Ferim a dalšími. Tak pročpak jsou ještě v poslanecké sněmovně? Kdopak je tam protlačil, nemá kapku zdravého rozumu.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

2 komentáře: “Zemanův projev mne fakt pobavil”

  1. Lexter napsal:

    Mě Zemanův projev nebavil. Sic jsem ho volil, mohl si alepoň jednou odpustit tu svoji zahořklou křeč. Šlo o inauguraci, nikoli kopanici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist