Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Zbytek svobody zmizel, už jen cenzura a dozor

Milena Doušková, 25.03.2019, Jak vidím…, Komentáře - 4

To nejsou moje slova, ale podepíšu je:50 milionů muslimů je ochotno akceptovat násilí a teroristické útoky, varuje expert - Holandský migrační expert a profesor Ruud Koopmans varuje, že na celém světě existuje asi 50 milionů muslimů, kteří jsou ochotni akceptovat násilí a podporovat ty, kteří provádějí teroristické útoky na obranu svého náboženství.

Už nám zase M.K. vyhrožuje

Ve městě Christchurch, při kterém zemřelo v pátek 49 lidí, a svět se diví, nadává, pláče a volá po pomstě všem, co nepláčí po mrtvých a buď je jim to jedno, nebo to prý dokonce schvalují. Jaká to drzost od těch lidí. Schvalovat zabíjení. A hned kde se vzal tu vzal, na podiu raz dva stál a už na nás ječí, jak si to všichni vypijeme. Autoři nepohodlných komentářů se budou sakra divit. Tak nevím, useknou jim ruku co to psala, střelí je do palice co to vymyslela? Za nejhorší trest považuji zavřít do černé komory a nechat chudáky koukat na namazaného Kalouska jak blábolí, nebo jak blábolí celé naše sněmovna za naše prachy. M.K. vyzval dalšího borce Hamáčka a ten slíbil potřebné kroky. Tak mne zajímá co asi mohla vymyslet tahle hlava.

Citace M.K.:

„Žádám zdvořile ministra vnitra, aby dal policii podnět k šetření závažných trestných činů, ke kterým dochází na sociálních sítích schvalováním teroristického útoku na Novém Zélandě. Zastavme tu stoku dřív, než se v ní utopíme.“

Citace policejního prezidenta:

„Žádné projevy souhlasu s terorismem, extremismem nebo podněcování nenávisti nebude policie tolerovat. Máme celou řadu nástrojů, jak pachatele tohoto druhu trestné činnosti odhalovat.“

Osobně neschvaluji zabíjení v jakékoliv formě, ať terorismus, nebo třeba humanitární bomby, či boj o zdroje a podobně. Co šokuje mne osobně? Opět ten dvojí metr. Bílé křesťany může mlátit po hlavě každý a nic se neděje. Ještě nám je budou nutit brát do rodin. Asi aby měli k obětem blíže.

Co mne rozčiluje? Že mi bude kázat Kalousek něco o stoce a na odpověď kdo udělal z naší krásné země onu stoku?

Poslední Macronův výrok, že se stará žena nemá pohybovat v davu aby nedostala po hlavě je naprosto neuvěřitelná a já bych mu ráda sdělila, že má doma taky starou babu a přesto ji nikdo nechce zavřít doma.

Kdo jinému jámu kopá, sám do padá
platí více než Ježíšovo
kdo po nás kamenem, my po nich chlebem

Svět se změnil na stoku jak nám sdělil Kalousek. Vy stoce se neumaže jen morálně silný jedinec a takové ve vládě celé Evropy skoro nevidím.

Nejznámější teroristické útoky:

7.-9. ledna 2015 Francie – Střelba v pařížském sídle satirického týdeníku Charlie Hebdo si 7. ledna vyžádala 12 mrtvých, o den později zahynula při přestřelce jedna policistka, 8. ledna při útoku na obchod s košer potravinami zemřeli další čtyři lidé. Za tři dny zahynulo ve Francii v souvislosti s útoky 17 lidí a tři pachatelé, které zastřelili policisté.

14. února 2015 Dánsko – Při střelbě během debaty o svobodu slova, kterou v Kodani pořádal karikaturista Lars Vilks, zemřel jeden člověk. Následně zaútočil střelec před synagogou v centru dánské metropole, kde zabil druhého člověka. Pravděpodobného útočníka, který se narodil v Dánsku palestinským rodičům, zastřelili při pátrání po pachatelích policisté.

13. listopadu 2015 Francie – Při šesti teroristických útocích v Paříži zahynulo 129 lidí, jeden člověk zemřel později v nemocnici, přes 350 bylo zraněno, zemřelo i sedm atentátníků. Teroristé stříleli z útočných pušek v klubu Bataclan a na několika místech v centru Paříže. K útoku se přihlásil Islámský stát (IS).

22. března 2016 Belgie – Při dvou sebevražedných útocích v Bruselu zemřelo 32 lidí (k tomu tři pachatelé) a na 340 bylo zraněno; výbuch na letišti Zaventem si vyžádal 16 životů, exploze v metru pak měla přes také 16 obětí; k atentátům, které provedli Belgičané arabského původu, se přihlásilo hnutí Islámský stát.

14. července 2016 Francie – Při večerním útoku ve městě Nice, kde do davu lidí oslavujících státní svátek najelo nákladní auto, zahynulo 86 lidí. Útočníkem byl 31letý Francouz tuniského původu, policie jej zastřelila.

26. července 2016 Francie – Dvojice mladých francouzských muslimů vtrhla do kostela v městečku Saint-Étienne-du-Rouvray v Normandii, držela v zajetí šest lidí a pak zavraždila pětaosmdesátiletého kněze Jacquese Hamela. Policisté útočníky zastřelili. IS krátce poté zveřejnil video, na němž oba útočníci přísahají věrnost šéfovi IS abú Bakrovi Bagdádímu.

19. prosince 2016 Německo – Tunisan Anis Amri najel s ukradeným kamionem do davu lidí na vánočním trhu na náměstí Breitscheidplatz v centru Berlína. Útok si vyžádal celkem 12 obětí, automobil zabil 11 lidí, včetně jedné Češky, další obětí byl polský řidič kamionu, kterého Amri pobodal a zastřelil. Asi 50 lidí bylo zraněno. Atentátníka později zastřelili policisté v Itálii.

22. března 2017 Británie – Pět obětí a desítky zraněných si vyžádaly dva násilné incidenty u budovy britského parlamentu v Londýně. Dvaapadesátiletý atentátník Khalid Masood nejprve najel do lidí na chodníku na Westminsterském mostě, následně z auta vystoupil a nožem způsobil smrtelná zranění policistovi. Kromě pěti obětí zemřel po útoku i sám útočník, kterého zabila policie. Policie se domnívá, že jednal sám a motivován byl islámským extremismem.

7. dubna 2017 Švédsko – Pět mrtvých, z nichž jedna žena zemřela později v nemocnici, a 15 zraněných si vyžádal incident, při němž v centru švédské metropole Stockholmu najel nákladní automobil do lidí. Útok spáchal Uzbek Rakhmat Akilov, sympatizující s džihádisty. Akilov byl následující den zadržen a k činu se přiznal.

22. května 2017 Británie – Teroristický útok ve foyeru haly v severoanglickém Manchesteru po koncertu americké zpěvačky Ariany Grandeové si vyžádal 22 lidských životů a 116 zraněných; útočil sebevražedný atentátník, 22letý Brit libyjského původu Salman Abedi.

3. června 2017 Británie – Teroristický útok v centru Londýna si vyžádal osm obětí a desítky zraněných. Na mostě London Bridge nejdřív vjela bílá dodávka vysokou rychlostí na chodník a srazila několik pěších. Útočníci pak pokračovali v jízdě až k tržišti Borough Market, které je plné restaurací a barů. Tam teroristé vystoupili a napadali lidi noži s dlouhou čepelí. Všechny tři útočníky z automobilu policie zastřelila.

17. srpna 2017 Španělsko – V centru Barcelony na třídě oblíbené turisty La Rambla vjela dodávka do lidí. Při teroristickém útoku zemřelo 13 lidí a více než 50 dalších osob bylo zraněno. Policie oznámila, že v souvislosti s incidentem zadržela jednoho podezřelého. Další podezřelý byl podle neoficiálních informací médií na útěku zastřelen policií nedaleko Barcelony. K útoku se přihlásila teroristická organizace Islámský stát.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/pripomente-si-nejvetsi-teroristicke-utoky-spachane-v-poslednich-trech-letech-v_1708172145_per

To nejsou moje slova, ale podepíšu je:

50 milionů muslimů je ochotno akceptovat násilí a teroristické útoky, varuje expert – Holandský migrační expert a profesor Ruud Koopmans varuje, že na celém světě existuje asi 50 milionů muslimů, kteří jsou ochotni akceptovat násilí a podporovat ty, kteří provádějí teroristické útoky na obranu svého náboženství.

https://moneymag.cz/aktuality/7669-50-milionu-muslimu-je-ochotno-akceptovat-nasili-a-teroristicke-utoky-varuje-expert/forum

 • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

4 komentáře: “Zbytek svobody zmizel, už jen cenzura a dozor”

 1. Ivana napsal:

  Mili, článek není můj, ale klidně se ti pod něj podepíši.
  Už jen ten nepoměr obětí je příšernou výpovědí o tom kam se evropská společnost řítí svým všeobjímajícím postojem k islámu. Žvásty o jakémsi mírumilovném islámu skončily nástupem radikálního a každý muslim je hotov se v mžiku radikalizovat. Ty tam jsou doby, kdy Orient byl kolébkou moudrosti a vědění, kdy světu dával lásku a osvícení v hlubinách temna středověkého světa. Krásnou výpovědí o změně je film Ranhojič, hlavně jeho závěr, který nemilosrdně ukazuje nástup zla, strachu a násilí. To je dnešní islám… strach, strach, který vládne každému jeho stoupenci, pro ně není volba, neexistuje, jen bezmezná tupá oddanost velící ničit vše a každého, kdo se nepodvolí. Problém je i v jeho zákeřnosti, navenek se tváří jako beránci, ale v okamžiku se změní v šelmy, krvelačné útočné šelmy a bestie.
  Nejsem paranoidní, ale věřím, že jsou prorostlí i u nás a jen vyčkávají vhodné chvíle, ostatně Kushnarenko je toho důkazem. Jak se vůbec mohl takový radikalista a stoupenec terorismu, původem zřejmě Čečenec (prý konvertita! Tam odtud může přijít jen terorista) dostat do naší vlasti? To je ta ochrana obyvatel před terorismem? No, tak to mají ti naši slintové hodně zkreslené představy, migrační politika současných hlupců nás může stát krk. Na jedné straně cizinecká policie pronásleduje a pořádá hony na chudáky, kteří přišli v dobré víře, že si u nás vydělají na trochu živobytí pro strádající rodiny a na druhé nechá volný průchod radikalizovaným islámským živlům? Trochu podivný způsob ochrany obyvatel, pak se nemohou divit, že lidé si chtějí své domovy chránit sami.
  Varování experta je alarmující, ale o to víc alarmující je, že současná EU je schopna (cituji) „akceptovat násilí a podporovat ty, kteří provádějí teroristické útoky na obranu svého náboženství“, tedy ty, kteří přicházejí s jasným záměrem… vraždit, dala jim jasnou výzvu…. tady je to vaše!
  Kdo se jejímu rozhodnutí protiví a projeví svůj názor, toho nemilosrdně trestá a jako zástěrku si bere xenofóbii a rasismus, oni jsou to chudáčci frustrovaní, v permanentně depresivním stavu.
  Mne by to asi jako příbuzného oběti neuspokojilo a toužila bych po odvetě a tak by bylo dobré se konečně probrat ze snů o láskyplném světě islámu, než se z našich domovů stanou jatka.

 2. Petr napsal:

  Zbytek svobody zmizel ? Ale kdeže. Já si dnes klidně mohu svobodně napsat co chci a nic se mi nestane. Třeba, nenávidím Zemana, Babiše, Putina, komunisty. Naopak, líbí se mi paní Langšádlová, přímo mě oslňuje moudrost paní Němcové, také mám velmi rád čestného pana Kalouska, pana Fialu. Nemohu opomenout přínos Evropských hodnot, pana Jandy, Pospíšila. Těším se na příchod běženců. kteří v nejvyšší míře obohatí „naši“ republiku. Velice rád si poslechnu každodenní, vyvážené, nezaujaté zpravodajství ČT a ČRO. Miluji USA, také EU. Jsem pro aby bylo na světě mnohem více základen USA. Zazvonil zvonec……………………………………………..

  • Ivana napsal:

   Samozřejmě, že i my si přínosu všeho a všech nesmírně vážíme a jsme neskonale vděčni za vše co pro naše blaho do roztrhání dělají a tak (jak praví reklama) DENNĚ POMÁHÁME EU a také do roztrhání a snad to bude jednou i reálný stav, udělá to BUM a budeme na kusy. Je to můj sen, volně se rozletět, miluji létací sny. A stejně tak všechny, kteří chtějí sen změnit v realitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist