Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Z našich politiků se mi dělá zle od žaludku

Milena Doušková, 20.10.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Že nám vládnou tuneláři, zloději, psychopati, štváči, vlastizrádci a zaprodanci si člověk prostě jednou přizná naplno. 30 let se v tom brodím a pořád jsem si říkala bude líp a třeba se toho holka dožiješ. Teď už vím, že lumpové celého světa vždy přežijí tu slušnou část a není z toho úniku.

Myslela jsem si, že hůř už nemůže být. Může! Dneska mi do ucha pronikl hlas Fialy z ODS jak nám vtlouká do hlavy, že on jediný by byl tím pravým premiérem, pod kterým by naše země vzkvétala a věřte nebo nevěřte, mně se udělalo tak zle od žaludku, že jsem taktak doběhla na WC. Sotva jsem si vydechla, slyšela jsem z vedlejší místnosti blábol Kalouska z TOPky a už jsem rovnou mazala na WC a nečekala, až se mi obrátí žaludek na ruby. Bohu díky jsem nerozuměla jeho květnaté řeči říznuté nějakým utrejchem, protože to bych zvrátila i střeva. Navíc jsem z dálky slyšela Hřiba jak se ptá svých devíti poradců, jestli nemá vyzvat Čínu k válce.

Unaveně jsem zapadla do křesla a přemýšlela, jestli jsem schopna poslouchat nějakého politika bez žaludečních potíží a s hrůzou jsem zjistila, že ne. Ještě teď, když píšu tyhle řádky se mi říhá a já horečně hledám někoho slušného, aby se žaludek vrátil na svoje místo. Lidi, já ho nenašla a tak jsem se obrátila o pomoc ke svému zemřelému dědečkovi.

Apko, čo mám robiť? Hádam zdochnem od tej špiny. No čo sa to len deje?

Len ty nezdochýnaj a počkaj na Pána Boha, to je jeho robota. Ale poradit ti Milka moja neviem. Ja jsem bojoval za pány dva razy a prežil som. No toto by porazila aj mňa.“

Tak, ani můj dědeček mi neporadil. Vlastně se nedivím, protože tady je každá rada drahá a pomoc v nedohlednu. Tak si říkám, že bych měla vzít roha, ale kam bych asi utekla. Pokud to spadne, nebude na světě koutek, kde se bude dát ukrýt. Stejně bych to neudělala, protože mám ráda svoji vlast. Dědeček vždy dbal na to, aby jeho potomci byli slušní lidé ochotni pomoci své zemi ze všech svých sil a s láskou v srdci.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist