Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Vzpomínáte si na zmlácený manželský pár z Duchcova?

Milena Doušková, 15.01.2014, Jak vidím…, Komentáře - 0

Cikánky ji strhly na zem a dupaly na ni, kopaly ji do zad, hlavy a zátylku, tahaly za vlasy a bili ji pěstí do obličeje. Přisadil si i šestnáctiletý "napravený spratek", který ležící ženě přeběhl po zádech. Když se pokusila vstát, opět ji srazili na zem a pokračovali, podle mne, v mučení ženy.

despair-513528_960_720

Tak všichni útočníci jsou na svobodě a teď byl propuštěn i ten nejsurovější 16letý cikánský výrostek. Docela mne dostal jeho slib při propouštění z vazby. Slíbil, že povede řádný život. Tak to jsem se s chutí zasmála, protože větší hovadinu jsem dlouho nečetla. On totiž ani neví, co je to řádný život. Tvor, co si jde urvat klacek, aby svoje oběti na zemi ještě dorazil, tak ten se nezmění. Ten má násilí v krvi a vždycky to bude spratek, který patří za katr.

Přitom ve vazbě byl právě proto, že se v opilosti neovládá a je silně agresivní. Asi se v krátké vazbě změnil a teď už huláká do světa, jak bude hodný a nebude mlátit bílé svině. To jsou jeho slova, ne moje. Takže tento násilnický mladík patřící k naší minoritě se písemně zavázal, že už nikomu nenamlátí a jde si klidně domů mezi své. Teď už zbývá jen čekat, komu zase ublíží.

Ani je nenapadlo přihlédnout k tomu, že se svým kamarádem před časem zbyl 50letého muže kvůli elektrickému kolu. Do muže na zemi kopali tak, že mu zlomili ruku kterou si kryl obličej, ale přesto mu vyrazili zub, zlomili nos a způsobili podlitiny po celém těle. Muž skončil v nemocnici a potom se dva měsíce musel léčit z útoku tohoto, teď podle soudce, dostatečně napraveného mladíka.

Jak probíhal incident

Cikáni prohodili, bílí gadžové jsou tu. 16letý cikán si doběhl pro klacek skoro 2m dlouhý a 2kg těžký a muže udeřil dvakrát do zad. To už se sbíhali další cikáni jak krvelačná smečka a vrhli se na muže, aby použili svoje oblíbené kopance. Kopali všude. Do hlavy, do břicha, prostě po celém těle, ale pořád dopadl lépe než jeho manželka. Ta se totiž bude léčit podle jejího lékaře dva roky.

Cikánky ji strhly na zem a dupaly na ni, kopaly ji do zad, hlavy a zátylku, tahaly za vlasy a bili ji pěstí do obličeje. Přisadil si i šestnáctiletý „napravený spratek“, který ležící ženě přeběhl po zádech. Když se pokusila vstát, opět ji srazili na zem a pokračovali, podle mne, v mučení ženy. Pohmoždili ji krční páteř, obličej, způsobili modřiny na celém těle a nejvíc utrpěla ženina duše. Rozvinula se u ní stresová porucha, agorafobie s panickou poruchou. Doteď je na psychofarmakách a jak to bude dál, to nikdo neví. Tohle se léčí opravdu dost těžko.

Tak tohle jsou činy 16letého cikána, kterému se stačilo podepsat a je venku z vazby. Uvidíme, jak dopadne soud.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist