Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Výzva vlastencům

Milena Doušková, 05.10.2019, Jak vidím…, Komentáře - 10

Lidé, zachovejte chladnou hlavu a nenechte se vytáčet krysami co vylézají ze všech děr. Když chcete jen hájit svoji pravdu, neplýtvejte silami na hlodavčí potěr. Jde to i jinak, lidsky bez urážek, přání všeho zlého, protože oni jsou ubozí. Za prachy by prodali vlastní babičku. Stejně je jim nejspíše na obtíž, když o starých lidech mluví jako jako o zbytečných věcech.

Nereagujte na ně, nemluvte na ně, kašlete na ně. Naučte se je nevnímat a neodpovídat jim na jejich hrubosti a nenávisti. Schválně vás vytáčejí a ničí vaše duše. Šetřete síly, budete je brzo potřebovat. Naše nejlepší obrana je mlčení. Přijde doba, kdy nebude jen mluvit, ale kdy budeme tak křičet, že nás uslyší celý svět.

Jen se v nich prosím nepleťte. Mnozí z vás o nich píšete jako o novodobých komunistech. Ne, s tím nemohu souhlasit. Jsou to noví nacisté. Srovnejte si dějiny a porovnejte tyhle dvě idee. Sami pochopíte kam se svět ubírá.

Na závěr: ještě jednou, jejich nenávist a psaní štvavých článků by pro nás měla být jedna velká nula. Jediné, co nevydýchají, bude náš naprostý nezájem o ně a jejich zlobu.

10 komentářů: “Výzva vlastencům”

 1. Jan napsal:

  Mohu také jednu výzvu „vlastencům“ jako jste vy? Nešiřte prosím lži. Pouze namátkou jsem se podíval na tyto vaše stránky a hned po několika minutách jsem objevil například lživou citaci poslankyně Olgy Richterové. Vážená paní Doušková, vezměte prosím rozum do hrsti a nešiřte každou lež, která k vám doputuje mailem, pokud si ji neověříte. Děkuji.

  • Tohle je výzva a nikoliv článek o Pirátech. Věnujte se tématu a prosím komentujte slušně a bez urážek. MOje stránky jsou moje osobní a nebudu se nikomu odpovídat za svoje názory.

  • Co se týká tohoto, tak co mi chodí mejlem, vyhazuji do koše. neotvírám blbosti, to je asi vaše práce. Citace paní Pirátky běží volně po celém internetu. Pokud to chcete zastavit, tak se naučte chytat vítr do hrsti.

   • Jan napsal:

    Taková je bohužel dnešní smutná doba, že lži „běží volně po celém internetu“. Znamená to, že když se hodně lidí chová nemorálně, či pouze lehkovážně a nezodpovědně (tím, že šíří anonymní lži), musíte to nutně dělat také?

    • Já se rozhodně nechovám nemorálně. Jsem přesvědčená o tom, že Piráti jsou pro nás pohroma. Snad jsem to napsala dost jasně.

    • Jan napsal:

     Opakuji – váš názor na Piráty nikterak nehodnotím (ani já nejsem jejich voličem). Kdybyste napsala, že Piráti jsou pohroma, neřekl bych ani popel. Ale vy jste napsala lež, pomluvu a vulgaritu na adresu konkrétního člověka, což mi prostě není lhostejné, to je daleko za hranou toho, co můžeme označit za morální.

    • No vidíte a já to opravila, napsala jsem vám zdroje. Až se mi ozve paní poslankyně, ochotně se omluvím za mrchu, takhle nevím s kým mám tu čest a vám se omlouvat nemám za co.

    • Jan napsal:

     Děkuju za odstranění celého článku a přeju vám do budoucna více sil (a vůle) při ověřování zdrojů, se kterými pracujete

 2. článek je pouze dán do konceptu a uvidíme, co bude dál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist