Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Vy nejste Sluníčka, vy jste Peklo pro tuto zemi a její lid

Milena Doušková, 07.08.2019, Jak vidím…, Komentáře - 15


Paní XXL – Z Vašich článků je vidět, že jste psychicky narušena žena. A to, že Vám někdo ublížil ( manžel) není důvod, aby jste byla tak zlá a sprosta, zloba z Vás jen kape ! Jste hodne sebestredna a asi se mu moc nedivím. Otištěno tak, jak to napsala.

Už jsem dlouho nechávala takové komentáře bez odezvy a říkala jsem si, co jim asi je, že mají potřebu někoho urazit, ponížit, možná zesměšnit či jenom naštvat. Ovšem tahle paní se objevila na mých stránkách až po zveřejnění článku o krávě nebeské Jourové. Možná je to příbuzná, nebo ze stejné stáje, nebo chvilkařka, co se potřebovala opřít do někoho, kdo má názory naprosto jiné a hlavně ne stejné.

Všimli jste si, že sprostá slovo, nebo slova ze zvířecí říše nepovažujeme za žádnou katastrofu a nějak jsme si na nadávky zvykli, včetně mně. Nakonec, ať se projeví protivník jak je mu libo. Máme přece demokracii. Proč hodně lidí neuráží slovník Protekčního Spratka. Proč někoho neuráží přání smrti a dokonce vyhrožování zabitím sekerou. Protože jsme otupělí a nic dobrého z nepřátelského tábora nečekáme.

Když lidé, co neumějí argumentovat, chtějí někoho ponížit či urazit, vytasí se s narušenou psychikou. Paní dokonce použila můj článek o mně, kde se vůbec netajím s obdobím velmi těžkých depresí. Nejsem člověk, co zastírá pravdu a nebudu se krást po tmě k psychiatrovi pro léky, jak to dělá spoustu lidí ze strachu z takových individuí jako je tahle paní XXL. Kdybych se za to styděla, nikdy by stránky nevznikly.

Mne neustále udivuje to vědomí druhých, jak všechno vědí a jak jak jsou si jisti tím, jaký ten člověk za monitorem je, co cítí, jestli je zdravý, ale jsou schopni ho napadnou s cílem ublížit. Někdo moudrý řekl:

„Obuj si moje boty a zkus v nich chvilku chodit a pak teprve suď.“

Všichni chodíme po cestičkách života sami. Někdo ji má rovnou, někdo hrbolatou. Někdo suchou, někdo mokrou a někdo ji má s pořádnými loužemi a ta nejhorší cesta je, když jste po pás v bahně a nikde ruka, co vás vytáhne a vy to musíte zvládnout sami.

Prý jsem plná zloby. Ano, mám strašnou zlost a netajím to. Ovšem ne na obyčejné lidi co chodí do práce, platí daně a jsou rádi za klid a za svoji rodinu. Mám vztek na vládnoucí třídu, co náš národ ponížila, zadupává do země, prodává nás Západu a ještě si troufají národ ponižovat tím, že jsou hloupí, ničemu nerozumí a bylo by lepší vzít jim volební právo. Prostě ať makají, drží hubu a krok. Ano, Jourová si nezaslouží být nazvána krávou, ale daleko horším slovem, protože jen takový člověk může šmahem urazit všechny nad 60 let. Ano, spratek si zaslouží jen pohrdání za svoje urážky vůči tomuto národu. Mohla bych pokračovat všemi mizery z ODS, TOPkyx, Pirátů, Stanu atd……

Jak je možné, že poslanci mají obří platy, ale v jejich kantýně ceny hluboko pod cenami pro normálního člověka. Když to neštve tu osobu, tak mě ano. Kdyby tu byla demokracii, tak bychom jeli všichni na stejné vlně. Tohle je totalismus a nadvláda hrstky vyvoleným a pokud se to chvilkařům nelíbí, mají možnost emigrovat do Afriky. Při jejich schopnostech ji pozvednou na velmi vysokou ekonomickou úroveň.

Náš národ je rozdělen. To je prostě fakt, ale tohle je svoboda a nikde nenajdete národ, kde by si všichni mysleli to stejné. (Jsou i takové národy, ale to je na jiný článek). Co vlastně chcete vyčítat voličům Zemana. Že mají svůj názor? Že si dovolili volit někoho jiného než vy? Ale jděte. My vám taky nekafráme do vaší volby. Dokonce ani nestávkujeme, ale děláme dál. Vy jste jak malá děcka. Nevyhrál váš favorit a tak dupete a kopete a ječíte a chcete pád vlády, smrt Zemana a hlavně zakázat svobodné prezidentské volby. jediná svoboda, kterou tu ještě máme.

Vy nejste Sluníčka, vy jste Peklo pro tuto zemi a její lid.

 • Autor/ři obrázků: pixabay.com

15 komentářů: “Vy nejste Sluníčka, vy jste Peklo pro tuto zemi a její lid”

 1. Petr napsal:

  Typický postoj Havlových obdivovatelů. Nesdílíš li jejich názor, seš fašista, komunista, nepřítel státu, rozvraceč a Putinovec.. Zvláštní chápání demokracie . Osobně jich znám celkem dost. HNUS .

 2. Zdeněk Olšák napsal:

  Souhlasím s Vámi a plně sdílím Váš názor.Ještě dodatek,v Práglu bude ještě veselo už se chystají na bordel

 3. Iva Klara napsal:

  Tak vážená, nevazena pani, už to, ze jste si dovolila zverejnit muj email, ač máte uvedeno, ze mailová adresa nebude zverejnena, dále pak, ze jste zverejnila tez bez souhlasu a po mém upozornění odstranila foto p. Prof. PIRKA a pana Gotta, je na žalobu. Nic to nemění na tom, ze jste opět potvrdila svojí sprostoru ve vyjadřování se. Nejsem slunickarka, jak se tady snažíte mne prezentovat a mleté tu páté přes deváté. Pro mne jste i nadále psychicky narušena a pokud IHNED nezrusite svůj příspěvek, kde je uvedena bez mého souhlasu e mailova adresa, můžeme se bavit jinde. O způsobu Vašeho podnikání nemluvě.

  • Já jsem vám odepsala svoji chybu o zveřejnění fota uznala. Článek jsem se smazala dostal jinou adresu a jiné foto. Článek vůbec nehodlám rušit, ale Vaši adresu jsem ihned smazala. V tom máte pravdu. Klidně vzkažte panu Gottovi ať mne zažaluje za článek ve kterém ho bráním. Nic proti tomu nemám. Pana Gotta jistě pobavíte. No a vy mne můžete žalovat také. Bude zajímavé koukat, co s tím nadělají soudy. Vy jste mne velmi urazila a já se bránila a bránit budu a říkat vám naprosto jasně. Ještě jeden útok a zveřejním další článek s tím druhým komentářem kde mi vyhrožujete. Moje podnikání? Žádné není. Já to soudu vysvětlím, co je to za moje podnikání. P-S. Jsem přece psychicky narušená a vy mne doženete do strašného bolesti a zmaru.

 4. Iva Klara napsal:

  Ty panenky, co tu nabízíte v takovém počtu, i výrobu na zakázku, je co – charita ? To není vyhrožování a nedělejte ze sebe chudinku . Sama víte, ze žádný další článek není.
  To, jak se chovate a reagujete je stejně jako bulvar, lzete a prekrucujete fakta. A dejte si mokrý hadr na hlavu a vychladnete, ničím jsem Vás neurazila a prestante se nad sebou dojimat a litovat se a bude se Vám lépe žít ! Je mi Vás líto…

  • Nic o tom nevíte, takže klidně to nahlašte kam jen chcete:-)) Ano, pokud mne ještě jednou napadnete, napíšu ho. Vy že jste mne neurazila? Nezvala jste mne více méně psychopatkou a to je urážka a vy si klidně dejte žalobu kam jen chcete. Mně litovat nemusíte a jenj pokračujte. Číme více toho napíšete, čím častěji změníte mejl, tím více bude materiálu. Musíte být na tom hodně zle, když vám dělá dobře urážet osobu o které si myslíte že je chudinka. Já bych chudinku určitě nedeprimovala jako to děláte vy. Sbohem:-)

 5. Iva Klara napsal:

  Ach, ty Boží prostoto…anebo v jednoduchosti je krása, ale čeho je moc, toho je příliš ! Škoda času s Vámi. A ještě něco, co Vám chybí mimo SLUSNOST a to je SOUDNOST a SEBEREFLEXE. Když dojdou argumenty, nastupuje útok frustrovane zenske, která se vyjadřuje jako dlaždic ! Opravdu dáma….:-)

 6. Iva Klara napsal:

  Mám, od te doby, co jsem se přestala stýkat s lidmi podobného ražení jako Vy!
  Jen ten Váš článek o nebeské krave Jourove mne přivedl na myšlenku zjistit, kdo se za nim skryva. Hmmm, stejny primitiv, ktere jsem vypustila z řad svých přátel a vidím, ze je pořád takových lidí dost a dost.
  Nevím, jaké oslovení máte pro mne, ale je mi to jedno. Jsem rada, ze nejsem sprosta a ani se k sprostote nesnizim. Jste hysterická ženská, která jak přiznávate ve svých clancich jste sprosta a na…na ! Chlapi v putyce se baví stejně, tam byste zapadla.
  Opět jsem se díky Vám přesvědčila o sociální inteligenci národa, která je čím dál horší. Moc Vám děkuji, zmíním se o Vás v připravované studii na téma Sociální inteligence 21.století. A nemějte strach, já nezneuzivam GDPR, jak jste to v mém případě udělala Vy ! Kontakt na Vás opravdu nezverejnim, držím slovo, ne jako Vy.
  Ale byla jste mi skvělým případem pro studium sociální inteligence.
  Bůh musí být opravdu milostivy, když má ve svém stadu ovecky jako Vy.
  Bůh s Vámi !
  Sbohem a satecek – Spoutana …

  • Já se neskrývám na rozdíl od vás. Jsem sama za sebe. No podle vás primitiv. Docela mi připomínáte jednu osobu s přezdívkou Kousalka. Podobná je vám jako vejce vejci. Ne, sprostá nejste, jste daleko horší. Jste ničitelka a lhářka. Ostatní lidé budou mít radost jak jste ocenila jejich inteligencí. Boha sem netahejte ten na vás kašle. Co se týká GDPR za svoji chybu a nedbalost jsem se omluvila. Já nejsem ta, co je…………?

   Spoutaná je vydaná sbírka a jsem na to hrdá. Copak asi dělá osoba co se šťourá v mých stránkách a přitom jsem jí odporná? Nevím , co vám k tomu vede.

 7. Iva Klara napsal:

  Výzkum, paní, výzkum, jak jsem jiz psala. A tím pro mne korespondence s Vámi skončila. A nejsou všichni lidé primitivove, tak tu nesirte něco, co jsem neřekla.
  Sbohem, již na další odpovědi nereflektuji.
  Nicitelka a lharka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist