Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Vy dva šupáci se zapšklými ksichty

Milena Doušková, 19.05.2018, Jak vidím…, Komentáře - 10

Těch 30 Babišových miliard důchodcům, představuje, vy dva zázraci k tomu Vašemu prosranému 1,67 bilionu + 330 miliard 1/65 ( jednu šedesátipětinu!). My co nejsme idioti tak víme, že díru, kterou naflákali ve státním rozpočtu vlády ODS, lidovců, TOP a ČSSD za necelých 30 let, tak na to by Andrej Babiš potřeboval 65 roků.

Bezvadný dopis psaný trochu šťavnatým jazykem, ale dokonale pravdivý.

Přeposílám   lidem, o kterých si myslím, že jsou schopni odpustit dotyčnému autorovi vulgarity,  v tomto trefném článku   „Motto: Až 900,- Kč k důchodu měsíčně navrch od ledna 2019 na návrh Babiše s okamžitou podporou SPD a komunistů.
Ale Fiala z ODS a Pekarová- Adamová z TOP 09 jsou samozřejmě jako vždy proti a mne zaujala reakce jednoho diskutéra, který si to s nimi takto vyřídil:

„Vy dva šupáci se zapšklými ksichty se ptáte, kde na to Babišova vláda vezme? To laskavě nechte na něm !!!

Vy dva jste Ti praví, na takový blbý dotaz !

Na rozdíl od vás Fialo a Adamová, nemám ještě mozek úplně v prdeli a pamatuji si, jak všechny 3 vlády ODS, Klausova, Topolánkova a Nečasova byly předčasně vyhozeny od vládních koryt a ani jedna !! nedokončila řádné čtyřleté volební období i s Kočárníkem a 2 x s Kalouskem. A po Vás to museli do voleb dopatlat úřednické vlády Tošovského, Fišera a Rusnoka.

A kdyby nebyl Sobotka od socanů trouba a nenechal se idiotsky utáhnout na uvařené nudli a Kalouskových pičovinách o Babišovi , tak nemuseli dostat u loňských voleb výprask jaký dostali a nemuseli se dnes sjíždět do Hradce na jejich mimořádně konaný funus !!!

Dlouholeté bužírování vašich spolustraníků z ODS, TOP a lidovců v PS a senátu pomalu končí a bude i konec odložených „trafikantů “ ve firmách se státní účastí za krávoviny, které vám pomohli jako poslanci odkývat.

Kdo chce všechno, má potom většinou hovno.

Vaši premiéři z ODS dokázali prodrbat za účasti lidoveckého zlodějského ministra financí Kalouska v Topolánkově vládě a následně i v jeho II. poločase za TOP 09 Nečasovy vlády (pokaždé po třech letech byla vyhozena celá vláda) stovky miliard a obyvatelstvu jste

vzkazovali, aby si utahovalo opasky, Kalousek tak dluží od roku 2012 každému z důchodců v průměru více jak 1000 Kč.

A ty se Fialo i s Adamovou domluvte už konečně s ČSSD na tom, kolik z té sekery státního dluhu 1.670.000.000.000,- Kč, nasekal Klaus a Kočárník z ODS, kolik Kalousek od lidovců a T0P 09 a jaký na tom mají podíl socani v podobě jejich ministrů financí Svobody a Sobotky.

A až to budete vědět, tak potom se teprve ptejte Babiše, kde vezme těch posraných 30 miliard pro důchodce, když jste jim rozkradli jejich důchodový účet 330 miliard Kč, co zbyl po bolševikovi.

Jak Tobě mohli dát Fialo titul profesora a zvolit Tě 2 x rektorem Masarykovy univerzity, to opravdu nechápu!

Co dělala za mlada Adamová se raději ptát nebudu, ale umím si to představit.

Chci věřit tomu, že SPD Tomia Okamury a komunisti podpoří vládu ANO Andreje Babiše

a ODS i TOP 09 konečně utře hubu !!!

Těch 30 Babišových miliard důchodcům, představuje, vy dva zázraci k tomu Vašemu prosranému 1,67 bilionu + 330 miliard 1/65 ( jednu šedesátipětinu!).
My co nejsme idioti tak víme, že díru, kterou naflákali ve státním rozpočtu vlády ODS, lidovců, TOP a ČSSD za necelých 30 let, tak na to by Andrej Babiš potřeboval 65 roků.

RADA:
Fialo a Adamová …, otevřete si lékárničku, ustřihněte si kus flastru a zalepte si hubu.
Bude to furt levnější, než kdyby si mělo 2.600.000 důchodců zalepovat stejným flastrem uši, aby nemuseli poslouchat ty kraviny, které Vám vyletují z otvoru, kde možná máte zuby.

Otta Dolejš

P.S. Bez úprav, byly by zbytečné:-))

 • Autor/ři citací: Otta Dolejš

10 komentářů: “Vy dva šupáci se zapšklými ksichty”

 1. NALiMALiMLIMLIMMIMMM napsal:

  Ten je utřel, jak zpocený vokno, bravooo tleskám !!!

 2. Tomáš Krafr napsal:

  Škoda, že nejde volir lehkým kulometem

 3. Alena Olavá napsal:

  Pořád se ptám ve světle těch rozkradených miliard, kde poslanci TOP, ODS, Starostů a KDU tu drzost nechat důchodce živořit, když se nestydí si sami sobě přidávat na platě.

 4. Mary napsal:

  S Vámi všemi souhlasím, nachala bych je poslat na práci do kamenolomu aby alespoň trochu zmírnili ten šílený státní dluh a konečně přišli na to, co znamená práce a co musí člověk všechno udělat aby se v této drahé době uživil.

 5. Jakub napsal:

  Podle toho, co TOP, ODS, Starostů a KDU v minulosti již dokázali, tak je vidět, že by je měla hanba liskat od rána do večera. V jejich situaci bych lozil kanálama a ne něco kritizovat. Kalousek již měl dávno sedět na Mírově a Fiala, to je novodobý debil a ukázka naší elity. Divím se lidem, kteří je ještě volí. Jsou to vymytlané kreatury a kdyby jejich rodiče jen tušili co se s nich vylíhna, tak by je hned po narození zachladili.

 6. Michal napsal:

  A kdo je Otta Dolejs? Podle me nejaka imaginarni postava nebo mi k tomu nekdo rekne vic?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist