Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Volí už jen naivní lidé

Milena Doušková, 10.10.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Nejvíce mě na tom pobavil fakt, že se napřed sjedná koalice s vítězem, pak zalezou někam do kouta a upletou si koalici s kýmkoliv to jde, jen když to nebude vítěz. Tak si rozdělí posty, moc, prachy a mají srandu z voličů a vůbec se za to nestydí ještě nám tvrdí, že je to o tom, kdo se s kým dokáže domluvit

Když jsem zveřejnila, že se na volby můžu vykašlat a že mě k urně už nikdo nikdy nedostane, snesla se na mne sprška keců o tom, že nejsem dobrá občanka a že záleží na každém hlasu. Opovržení se mi dostalo od všech stran rovnoměrně a to mě potěšilo, protože aspoň v jednom se ti hlupáci shodli. Našli viníky – nevoliče.

Nemyslete si, že mě těší mít pravdu a že se mi nechce ukazovat prstem a říkat:

„Tak a tady to máte, já vám to říkala!“

Volby jsou pro ty, co pořád ještě doufají ve spravedlnost, demokracii a že na nich někomu záleží a že je jejich hlas důležitý. Fakt to tak není. Ti u lizu na nás kašlou. Mají nás na háku a potřebují právě jen ty naivní trdla, které doženou k volbám a pak se na ně zase na čtyři roky mohou vykašlat a dobře vědí, že občané udělají při dalších volbách naprosto stejnou chybu a odvolí s pocitem, že splnili svoji povinnost.

Nynější volby vám snad jasně ukázali jak málo záleží na tom, komu do té urny vhodíte hlas. Nezáleží na vítězi a že si většina národa přeje vládu nějaké strany. Záleží jen a jen na politicích jak se rozhodnou, jak se dohodnou a koho chtějí vyšachovat od koryta a sami se tam posadit a nahlas chrochtat, konzumovat a vládnout.

Jasně se to ukazuje na velkých městech kde většinou vyhrálo ANO, ale i vládě se může asi nechat jenom zdát. Nejvíce mě na tom pobavil fakt, že se napřed sjedná koalice s vítězem, pak zalezou někam do kouta a upletou si koalici s kýmkoliv to jde, jen když to nebude vítěz. Tak si rozdělí posty, moc, prachy a mají srandu z voličů a vůbec se za to nestydí ještě nám tvrdí, že je to o tom, kdo se s kým dokáže domluvit. Tak to je fakt podpásovka nejhrubšího kalibru. Jasně nám ukázali, že se domlouvají do všech světových stran s jediným přáním, sedět ve vládnoucí židli.

Tak dál volte a čekejte, až nastane nějaká spravedlnost. To se ale načekáte.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist