Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Většina cikánů nepracuje, neplatí nájem a žije z práce majority

Milena Doušková, 13.02.2019, Jak vidím…, Komentáře - 4

Omlouvám se 20 % Romům, co se dokázali integrovat a jsou to velmi slušní lidé. Ovšem těch 80% cikánů je a bude problém, protože ti makat nebudou a začleňovat se nehodlají. Je to na nich a o nich. Když jim nepomohou ti, co to dokázali, tak majorita na ně prostě nemá páky.

Většina cikánů má pocit, že vlastně pracovat nemusí. Díky státu a blbosti politiků si žijí jak prasata v žitě. Proč by makali, když nemusí. Mají na jídlo, na pití, na cigarety, na tabák i kde složit hlavu.

Ve výroční správě jsem se dočetla, že trpí finanční negramotností a opravdu jsem se zasmála. Tímto opravdu netrpí, ale hygienické návyky? Ty jim opravdu chybí. Vědí na které dávky mají právo, jak obejít ten a ten zákon aby jim káplo co nejvíc korunek. Babičky si berou do péče svá vnoučata a berou na ně slušné peníze a při vysoké porodnosti je to bezva byznys. Na každé dítě v pěstounské péči dostanou přes 7 000,-. Když jich má 6, hned je to 42 000,-. Ale poslat je do školy aby se naučily pořádně česky a pak je donutili chodit do školy aby se konečně začaly učit a začleňovat? Proč, však až vyrostou, budou na dávkách jako jejich rodiče a prarodiče. Budou se flákat a mít srandu ze státu a majority a mnout si ruce jací jsme to debilové.

Stav domácností, které sociálně vyloučení cikáni obývají je často žalostný a bují zde  kvůli nízké hygieně nemoci – o tom se také píše v té zprávě. Odpadky si hážou z okna a pak se topí v tunách smradlavého odpadu kde běhají potkani. No a zase přispěchá debilní gadžo, bordel na náklady města – to je daňových poplatníků – uklidí. Cikány nakažené např. žloutenkou, úplavicí, ale i štěnice a svrab nejsou výjimkou, hezky v nemocnici vyléčí a zase to zaplatí daňový poplatník.

Viní nás, že jsou nacpáni v ubytovnách, ale čí je to vina. No jejich. Nadělají dluhy na nájemném a energiích, následuje porušování dohod o splácení pohledávek, do bytu si nastěhují neohlášené osoby, zničí byt a společné prostory v bytových domech, a jejich rodinné hádky otravují vše živí okolo nich. Pak vyvolají spory s ostatními obyvateli a diví se, když jsou soudně vystěhování.

Nejvíce mne pobavila zpráva, že za to zase může majorita:

„Diskriminace a nerovné zacházení ze strany podstatné části většinové společnosti je jednou z hlavních příčin neúspěchu Romů ve všech klíčových oblastech života,“ stojí mimo jiné ve zprávě.

Na programy pro zlepšení integrace Romů bylo ze státního rozpočtu v minulém roce vydáno téměř 66 milionů korun. Částka je o 2,7 milionu vyšší než v roce předchozím.

Jsou to vyhozené peníze, které mohly být využity třeba na děti či seniory. Ovšem říct to nahlas je skoro hrdelní zločin. Přesto tvrdím, že živit je zločin na majoritě.

Jako facka na závěr jsou fotografie z Face a tyhle ukázky jsou názorných příkladem o tom, co si myslí o nás a naší zemi.

P.S. Tento článek byl napsán před časem, když v jedné čtvrti v Ústí nad Labem byly navršeny odpady do prvního patra a tuny odpadu po minoritě se odváželi  týdny. Co se změnilo? Nic, už se zase vrší odpadky, protože házení bordela z okna je pro tuto skupina naprosto přirozené. Horší je, že těm co neteče voda na záchodě nenapadlo nic jiného, než tuhle kejdu lít z okna po fasádě dolů do odpadu. Takže bude další epidemie žloutenky. Nastanou náklady na léčení nemocných  a další náklady na úklid. Jsme nepoučitelní. Povolala bych vojáky a ti by nesměli nikoho pustit ven, dokud to po sobě neuklidí.

4 komentáře: “Většina cikánů nepracuje, neplatí nájem a žije z práce majority”

  1. Tichá Věra napsal:

    Přečetla jsem si tento článek o Romech a naprosto sdílím co je o nich napsáno. Mě je 70 let a musím chodit na brigády. V našem domě žije taková jedna romská rodinka dvě místnosti a dvanáct lidí v nich. Romská babička se stará o vnoučata a ti jsou sprosté,nevychované používají nadávky nejhoršího kalibru.Dědeček chodí na brigádu jak tomu říká a ještě berou příspěvek na bydlení. Je to podvod. Babička je vztahovačná a strašně sprostá, běda když se jim řekne jenom slůvko, aby se jenom sklidnili v tu ránu vyráží a dokonce vyhrožuje, že potřebuje zmlátit. Porušujou neustále soužití, domovní řád a stanovy SVJ. Policie několikrát zasahovala a stejně nic. A to neříkám o těch ostatních neustálé řvaní, křik , celý den jen sedí venku na obrubníkách a jsou určitě vyčerpaní z toho , že nic nedělají. Úřady na to nereagují, MP tady ani pomalu nejezdí a taky ani nic neřeší. Bydlení je tady docela dost náročné a byty neprodejné.

  2. Jan napsal:

    Chtěl bych se zeptat zda majitelka screenshotů podala trestní oznámení pro nabádání ke genocidě, urážce skupiny osob, a otevřený rasismus? Děkuji za článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist