Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Vadný kus - Pavel Novotný

Milena Doušková, 15.05.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

To mi umožňuje vejít do generálního štábu naprostých lidských hovad, jimiž jejich čtenáři jsou, tam se vykálet uprostřed a odejít středem.

Hovada, pohrdám vámi – vzkazuje vám Pavel Novotný a vysvětluje nám jak jsou Parlamentní listy shitový web

Spratkova citace:

„To, co mi tento shitový web umožňuje, považuji za neuvěřitelné. Oni přistupují na to, že ve chvíli, kdy jim dám rozhovor, nezmění mi ani písmenko. To mi umožňuje vejít do generálního štábu naprostých lidských hovad, jimiž jejich čtenáři jsou, tam se vykálet uprostřed a odejít středem. To je v celoevropském mediálním kontextu tak unikátní záležitost, že ji pokaždé rád využiji. Příště klidně zopakuji, že Okamurovi a poslanci Volnému pomočím hrob, ale nebudu už vulgární. Nebo se o to aspoň budu snažit. Jsem tedy strašně zvědav, jak to při příštím rozhovoru pro Parlamentní listy udělám, abych mohl všem jejich čtenářům do jednoho říct, že jsou politováníhodná hovada, kterými pohrdám tak, že se to nedá srovnat ani se Spartou Praha nebo s brokolicí.“

Už jsem toho o tomto zmetkovi napsala víc než dost, proto jsem teď použila jen tuhle citaci v které nás informuje jaké jsme hovada kterými pohrdá. Já jsem totiž moc ráda na straně těch, kterými on pohrdá, protože jinak bych byla stejný zmetek jako Novotných spratek.

Proč teda píšu?

Protože je docela srandovní že pohrdá milióny lidí. Klidně může. Mně přijde daleko zábavnější, že všechny ty milióny pohrdají zmetkem jménem Pavel Novotný. Prostě je to vadný výrobní kus a jako na tokový se něj dívejte, ale jinak na něj kašlete:-))

  • Autor/ři citací: Pavel Novotný

2 komentáře: “Vadný kus – Pavel Novotný”

  1. Petr napsal:

    Tohoto megaultra blba nemá význam komentovat, ale je mi záhadou, kde se vzalo takové množství idiotů v Řeporyjích. Jen trošku myslící člověk přece nemůže ani z recese dát hlas tomuto láčkovci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist