Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

V4 musí být zničena za každou cenu - prohlásil spasitel Kocáb

Milena Doušková, 06.01.2020, Jak vidím…, Komentáře - 2

„Co přichází z Putinova Ruska, je velmi nebezpečné, situace začíná být až kritická a to se nám prezident Zeman dobrovolně vrhá Putinovi do náruče,“ lká Kocáb tak nahlas, že ho možná vyslyší i Brusel a zakročí.

Podle Kocába totiž vzdoroakce Višehradu jsou naprosto nepřístupné a Evropská unie dá jasně najevo, že to takto nepůjde a vykopne nás ze svého „úžasného středu“. No tak to bude bude naprosto pohroma a my bez ní pochcípáme jako ovádi, co nenajdou svůj kus hovna k sežrání.

Další perličkou nám popisuje, že tak jak bylo zničeno Kartágo, tak i Visegrád musí být zničen. Už odbíjí na Zikmundovi konec, ale koho a čeho? To se neví, neví, neví.

Třetí punská válka (149-146 př. n. l.) je název pro poslední ze série válek mezi Římem a Kartágem. Řím uplatňoval vůči Kartágu po skončení druhé punské války takovou politiku, že výsledkem mohl být buď ozbrojený střet nebo mírové odsunutí Kartága na úroveň bezvýznamného periferního sídla. Kartágo zvolilo první možnost. Výsledkem tohoto střetu bylo úplné a definitivní zničení Kartága a završení snahy Říma o ovládnutí západního Středomoří.

Správně stav přirovnal ke Kartágu, které bylo zničeno Římem. Ovšem nevím, proč by zbytek EU měl vyhladil V4, nebo předpokládá, že třetí světovou válku začne EU proti V4? Docela zajímavý nápad. Takovou teorii jsem si ještě nevyzkoušela, protože mne ani ve snu nenapadla. No vidíte jak mám proti Kocábovi málo fantazie.

Jsem docela bez fantazie a tak z koukám na blízký východ a mírumilovné Amíky, co nechtějí žádné přírodní zdroje, ale bojují za všechny sluníčka. Za všechny lidi, pro které jsou peníze na obtíž – možná proto, že nikdy nepocítili co to je nedostatek a hlad.

Pro člověka jako je Kocáb mám jen jednu radu. Odstěhujte se do Bruselu ať máte blízko ke zdroji a neotravujte se s domorodci z Česka, Moravy a Slezska, ale kruci, že bych si fakt jednu pleskla. Jsem ráda, že  existuje a doufám, že se semkne daleko víc a rozšíří své řady a všechny Slovany. pak budu šťastná.

2 komentáře: “V4 musí být zničena za každou cenu – prohlásil spasitel Kocáb”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Lejla Abbasová zřejmě vycucla mozek když ho hulila.Pokud ovšem nějaký měl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist