Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Útok ve smečce

Milena Doušková, 08.08.2018, Jak vidím…, Komentáře - 1

Případ vyšetřuje policie. Co vyšetří a kdo zasáhne, tak na to vám dneska nikdo neodpoví. Já řeknu jen jedno. Začněte se učit jakýkoliv obranný sport. Není nad to, umět se bránit a nenechat se zmlátit.

Ať se to cikánům, politikům, láskařům a pitomcům líbí nebo nelíbí, cikáni útočí ve smečce a jsou schopni svého protivníka umlátit k smrti. Ovšem potkat jen jednoho a dát mu přes hubu, neudělá nic, protože jsou to zbabělé kr…, co potřebují oporu ve své tlupě. Jsou jako neandrtálci honící svoji kořist bez slitování.

Na koupališti v Dubí nám to předvedlo sedm cikánů co zmlátilo jednoho muže, který se zastal ženy z majority. To se přece nesmí dělat. Zastávat se někoho takového a tak to chudák muž dostal pořádně sežrat. Skončil v nemocnici a pokud si myslíte, že sedm cikánů skončí v base, tak to vás hned vyvedu z omylu. Přece to byl rasistický gadžo a ti se mohou tlouct do krve a bezvědomí.

Všechno prý vzniklo protože cikánské dítě mělo údajně topit bílé dítě a jeho máma mu přišla na pomoc. Svoje dítě vytáhla z vody a cikánské si dovolila odstrčit. To si dovolila opravdu hodně, protože matka cikánského dítěte přilétla jako saň, začala ženě nadávat a potom bít. Přišlo na pěsti, s tahání za vlasy – oblíbená to činnost cikánek. Na pomoc ženě přispěchal neznámý muž. Zbité ženě se podařilo utéct, ale na muže se sesypala smečka zdivočelých příslušníků vyjímečné skupiny zvaná minorita a bili ho tak dlouho, až voda v brouzdališti dostala rudou barvu.

Případ vyšetřuje policie. Co vyšetří a kdo zasáhne, tak na to vám dneska nikdo neodpoví. Já řeknu jen jedno. Začněte se učit jakýkoliv obranný sport. Není nad to, umět se bránit a nenechat se zmlátit.

Jeden komentář: “Útok ve smečce”

  1. Zdeněk Pavliš napsal:

    Soudruzi Rómové /dřive Cikáni/ tvrdí, že rvačku vyprovokovali zlí Češi. Jaký je rozdíl mezi Cikánem a Rómem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist