Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

USAmani se chystají zničit další zemi

Milena Doušková, 14.02.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

Jak dlouho bude trvat, než nás spolknout jako malinu, jen proto, že ležíme ve středu Evropy, a to je bezva strategické místo pro válu se vzdorným Ruskem. Přeberte si to jak chcete.

Jugoslávie, Sýrie, Libye, Irák, Venezuela – mají něco, co chtějí Amíci a nic jim v tom nezabrání. Žijí na dluh, bída kouká z každého rohu a tak se roztahují po celém světě a hledají místo, kde mohou ještě drancovat a zabíjet.

Rusko je na ně moc velké sousto, ale kdyby měli pocit, že je dokáží porazit, neváhali by ani vteřinu a pokusili by se Rusko srazit na kolena, sebrat jim jejich přírodní bohatství a dál si žít nad poměry na úkor ostatních tak, jak to dělají od svého vzniky. Není doba, kdy by USAmani nebyli ve válce.

Podle ratingové agentury Fitch globální zadlužení vlád v dolarovém vyjádření v roce 2018 stouplo na cca 66 biliónů USD, což odpovídá cca 80% celkového globálního HDP v tom roce. Zadlužení vlád se od roku 2007 zhruba zdvojnásobilo. Francie jde ke dnu a je schopná všeho.

Kdo má aspoň trochu zdravý rozum umí si spočítat co je ta západní demokracie a jaké zlo plodí. Demokracie se změnila na terorismus, boj o přírodní zdroje a s vědomím, že naše zeměkoule není nafukovací, boj o místo na život. Je potřeba snížit počet obyvatel. Sami se podívejte a posuďte, kdo je viník.

Rusko se z oprátky zatím vyvléklo, Čína je nyní obětí cíleného útoku(Huawei) a Venezuela má to smůlu, že sedí na černém zlatě. Děje se to celé staletí. USAmani se vyučili na totálním zničení Indiánů. Jen proto, že měli to, za co by přistěhovalci vraždili a taky že ano. Vybíjeli celé vesnice za zlato, ropu, plyn a území. Nastrkali je do rezervací jako zvěř.

Nicolás Madura požádal o vydání 1,2 miliardy USD ve zlatých prutech, oznámila agentura Bloomberg. Angličané pořád cítí USA jako svoji zemi a tak se bankéři v Anglii vydali na pomoc USA a odmítli vydat Venezuele jejich vlastní zlato. Všichni mlčí a dobře vědí, že tady jde o živit všech Venezuelané. Až bude lidem v zemi nejhůře, přiběhnou ti „hodní“ USAmani se zbraněmi na hrdinných ramenou a nastolí ve zbídačené a vyhladovělé zemi „mír“ po jejich způsobu.

Jak to USAmani udělají. Terorem zničí venezuelský obchod s ropou. Ta nemůže prodávat, v zemi chabí prostředky na potraviny a lidé hladoví. Takový národ se dá lehce ovládnout. Cesta zpět je zavřené a země je v háji. Demokracie po stylu Západu, kam se upírají oči i našich politiků.

Jak dlouho bude trvat, než nás spolknout jako malinu, jen proto, že ležíme ve středu Evropy, a to je bezva strategické místo pro válu se vzdorným Ruskem. Přeberte si to jak chcete.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

2 komentáře: “USAmani se chystají zničit další zemi”

  1. Ruda napsal:

    Je to dobře napsané a souhlasím s tím.Amerikánům jde o zničení a vykradení všech států,které prosperují.Je zde zmíněna i Venezuela.Tato země má obrovské bohatství ,kterým je nucena splácet obrovské dluhy,které nadělali dříve proamerické režimy.Když nastoupil do vlády prezident Hugo Chaves,taks tím chtěl skončit.Jenže režim USA rozjel pravidelný scénář.Nejdříve prezidentu vyhrožovali,zkoušeli atentáty .Když ani to nepomohlo tak ,tak prostě Chavese zavraždili pomoci jemu blízkými pracovníky.Dostal dávky přes potravu a zemřel ne rakovinu.CIA okamžitě odklidila kuchaře s rodinou na tajné místo v USA.USA a Británie dělají vše pro zničení Venezuely.V bankách zadrželi veškeré peníze tam uložené v hodnotě více miliard.A nyní před světem spustily komedii s tzv.humanitární pomoci.Krátce před tím ale na hranice této země bylo Na kolumbijské straně hranic je soustředěno dost velké množství vojáků USA.I v samotné Venezuele byla zachycena dosti velká dodávka automatických zbraní,deklarované jako potraviny.
    A co se týká Sýrie?Tam by již byl dávno mír,nebýt zločineckých akcí režimů USA,Izraele,Francie,Turecka,kteří neustále sabotují touhu Syřanů žít v už zase v míru.Amerikáni i Izraelci neustále bombardují pozice syrské armády či těch ,kteří jim pomáhají.Vše je možné se dočíst třeba na :dimpenews.com !!!!!!!!!!Takových možností je ale více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist