Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Urážky Moravanů se mi nelíbí

Milena Doušková, 28.12.2019, Jak vidím…, Komentáře - 1

Tohle jsou slova Jiřího Černohorského

Už mám opravdu těchto „moravských“ debi** plné zuby!

Představte si, že naše země Česká republika je chlap kterého srazil kamion pod značkou EU! Má těžká vnitřní zranění a otevřenou frakturu stehenní kosti, přervanou tepnu. Tedy rozkradená země, hospodářství zničeno, obcházení dekretů Edvarda Beneše, rozkradení našich přírodních zdrojů, diktát EU, kolem nás záplava imigrantů – islamizace Evropy! A víte co udělá vlastenec z Moravy? Uvidí chlapa a místo škrtidla a vytočení 112, vezme z lékárničky peroxid vodíku, vatičku a začne mu čistit odřeninu na levém malíčku! Proč toto přirovnání!

Protože pro „vlastence“ pardon patrioty z Moravy, jako kupříkladu pan krteček – tedy Ludvíček Součků, je teď ze všeho nejdůležitější změna názvu naší republiky na ČEMOSKO a nebo dokonce na SLEMORČSKO! Dále změnu hymny, změnu naší vlajky, uznání Moravské národnosti!

Ano jak říkám a stojím si zatím, Morava je velice opomíjena a to po celou dobu existence naší republiky. Ale to je dnes už celá naše země! Kromě Prahy!!
************************************

Odpověď:

Napřed musím říct, že rozdělení republiky nechci a nechtěla jsem ani rozpad se Slovenskem. Není třeba se dělit, ale spojovat. Vůbec nejraději bych byla, aby se spojili všichni Slované v jeden velký celek, který by si pomáhal hospodářsky a v případě potřeby vojensky, ale do vnitřních práv jednotlivých zemí by se nesmělo zasahovat. Já pán, ty pán. To je to správné, co by měli být a ne Já pán, ty otrok.

Já jsem hluboce uražena jeho vyjadřováním vůči Moravanům. Moravané nejsou žádní debilové. Sám píše, že Morava je velice opomíjena a to po celou dobu existence naší republiky. Ano, to jediné s čím mohu souhlasit. Každého jednou dostihne to, co sám tvořil celá léta. Sto let zvýhodněné Čech a 100 let ponižování Moravanů a Slováků. Tak to prostě je a já to vnímám hodně citlivě, protože můj otec byl Slovák a moje máma Moravanda.

Slováci nikdy neměli Čechy rádi a dávali jim to sakra najevo. Věděli proč. To stejné cítí Moravané i když v menší míře. Vždycky nás štvalo, že máme menší platy než v Česku, že se vše cpalo do Prahy a Brno byla Popelka. Na Moravě a ve Slezsku nejsou lidé o nic horší než v Česku.

Napíšu to jasně. Praha a její prominentní disidenti posrali v roce 1987 všechno, co se dalo. Měl být vzat do úvahy jasný návrh na federaci 4 celků. Čechy, Morava, Slezska, Slovensko. Za to měli bojovat všichni aktéři. To byla jediná cesta za kterou se mělo bojovat a ne zvednout Prahu do výšin a po ní potopa.

Nikdy neodpustím, co jste z této krásné země udělali. Praha opovrhuje všemi a lidé z měst opovrhují vesničany. To je ta vaše svoboda a demokracie? Výsměch lidem, na jejichž ramenou leží tíha pracovat na všechny ty vyžírky v politice, dotovaných neziskovkách a dotovaných divadlech. Uvědomte si, že obyčejný člověk vás nesnáší a stejně tak pitomce z Chvilek, hloupé vítače a umělce co nevědí pro koho tady jsou. Oni zde jsou aby nás bavili, ulevili od celodenní dřiny a ne aby se nám vysmívali, že jsme negramotná lůza, že by nám měli vzít volební právo a dokonce navrhovat, že bychom měli skládat zkoušky zda vyhovujeme.

Sklízíte co jste zaseli a tak nevím, proč se někdo rozčiluje, že už vás mají Moravané plné zuby. Ne obyčejných lidí z Čech, ale těch namyšlených spratků co se tak velmi podobají spratkovi se jménem Novotný. Ne, lásku Moravanů si musíte zasloužit. My se neprodáme. Hlavně mi neargumujte pitomostí, kolik Moravanů je v Praze. Všude jsou totiž hajzlové, co jdou za prachama jako slepice po flusu.

Jeden komentář: “Urážky Moravanů se mi nelíbí”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    SOUHLAS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist