Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Ti, co kydají špínu na ANO a SPD zapomněli co to znamená být Čechem, Moravanem, Slezanem

Milena Doušková, 27.06.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

P.S.jsem pro odchod z EU, jsem pro zachování naší měny, jsem pro hlídání hranic před nelegálními migranty, jsem pro odvolatelnost politiků, jsem pro svobodu pro všechny

Ti, co kydají špínu na ANO a SPD zapomněli co to znamená být Čechem, Moravanem, Slezanem. Vždycky budeme držet s tím, koho bijí. A čím víc je budete chtít odstranit, tím víc z nás jim podrží židli pod zadkem, aby nespadli.

Vy, co nás máte za blbce.
Vy, co si dovolujete neustále psát, že voliči ANO a SPD jsou náckové, xenofobové, rusofilové atd.
Vy, co píšete že mluvíte za půlku národa, uvědomte, že jen za necelou a ta větší polovina vás nechce ani vidět ani slyšet a jediné co si o vás myslí, že chcete, aby nám zase někdo vládl, hlavně když vy z toho budete luxusní živobytí.
Vy, co říkáte, že důchodci by neměli vůbec volit, protože tomu nerozumí a navíc by měli ze země odletět mimo EU.
Vy, co žijete z našich daní.
Vy, co máte pocit, že migranti z Afriky jsou ti, co na vás budou makat, vyrobí kupu dalších a dalších a tak vám zabezpečí pohodlný život.
Vy, co pořádáte demonstrace a chcete rozbít vládu. Uvědomte si, že ta větší polovina ji chce za každou cenu zachovat.

Je mi na blití z té šmíry co píše a mluví o vlastním národě a jejich lidech, že jsou pitomci. Poslední výkřik co mne dorazil byl od Báry Basikové, že čím dál od Prahy, tím je to horší! Ti lidé neznají pravdu. Musíme jim to říkat.
„A já se jí ptám, co nám chceš říkat? Myslíš, že zrovna tebe bude někdo z těch co makají celý život na vás poslouchat? Ani omylem. Jen se zařadíš mezi pitomce jako je Mádl, Dyk, Hanák, Gaislerová, Hřebejk, Svěrák, Polívka a mnoho dalších.
Jediné, čeho šmíra dosáhla, že kdysi národ milující svoje herce, jim nemůže přijít na jméno a ptá se, kde se bere ta sprostota a drzost soudit národ této země pro jiné názor. Proč nechtějí poslouchat naše argumenty. Jsou totiž tak pyšní, že se nosem dotýkají nebes a jen čekám na bezva blesk, co se jim trefí přímo do do něj.

Je mi na blití ze všech politiků, co nám udělali ze země trhací kalendář, prodali nás Němcům a celé EU. Máme jen tu holou prdel a trochu nám ji přikryl právě ten nenáviděný Babiš. Taková je pravda ať se jim to líbí nebo ne. 30 let zločinů proti vlastní zemi a slepota o vlastní důležitosti. Politici si mohli koupit část šmíry, ale nás, voliče si všechny nekoupí a já doufám, že jim to v dalších volbách dáme pořádně sežrat a vystrnadíme ze sněmovny všechny ty pidi strany, co chtějí k lizu za každou cenu.

Ptám se všech:

Myslíte si snad, že nás přijali do EU protože nás milují? Nebo pro naše krásné oči? Pokud si odpovíte ano, tak máte místo mozku piliny. Oni si koupili odbytiště svých produktů, oni si koupili levnou pracovní sílu do svých montoven a sami si ponechali výrobu finální. Ono nám přikazují co a kdy máme dělat. Oni nás vystrnadili z Ruských trhů a pak si tam nacpali svoje prachama ztěžklé zadky a vy jste pitomci, že nechápete tak jednoduchou rovnici. Byli jsme, jsme a budeme pro ně vždy jen podřadný stát.

P.S.
jsem pro odchod z EU,
jsem pro zachování naší měny,
jsem pro hlídání hranic před nelegálními migranty,
jsem pro odvolatelnost politiků,
jsem pro svobodu pro všechny,

Volit budu ANO nebo SPD. Jiná možnost tu pro mne není a hrdě se k tomu hlásím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist