Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Štveme EU a je to dobře

Milena Doušková, 10.07.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

Chápu, že jim Vysegrádské čtyřka pěkně pije krev. Zeman a Orbány je musí pořádně štvát. Slováci mají smůlu, že mají v čele Kisku ve kterém se velmi zklamali a nemohou mu přijít na jméno

Klid v naší zemi a závist jejich lidí, že to jde když se chce. Proto nám chtějí vnutit svoje podmínky, znechutit a znectít našeho prezidenta, ale mají smůlu. Prezident má plnou podporu většiny národy a náš národ doufá, že jeho zdraví vydrží a budu kandidovat znovu, protože takové figurky jaké se hlásí ke kandidatuře si volit rozhodně nebudeme.

Názory německých, rakouských, francouzských politiků vůči Česku jsou směšné a velmi průhledné. Například Rakušan Kudrna naznal, že stovky nebo tisíce migrantů jsou pro Česko zvládnutelný problém. Navíc jsou všichni přesvědčeni, že je to uměle vytvořený problém s migranty v ČR a pracuje se jen strachem z neznáma.

„Ani desítky tisíc migrantů by českou společnost zásadně nezměnily. Zatímco ve Francii nebo v Německu je to reálný problém, který se musí reálně řešit, v Česku a v dalších středoevropských zemích je to v podstatě marginální problém, protože tady ani migranti, ani islámská komunita natož nějací islamisté nejsou,“ slova nějakého Zdeňka Kudrna z Rakouska.

Souhlasím, že pár tisíc nic nemění a mohli bychom být v klidu. Jenže, ono nezůstane u pár tisíc a dostali bychom se do situace kde jsou právě oni. Všichni víme o tom, jak vypadá život v Německu a Francii. Strach Evropanů z migrantů je obrovský a nikdo se necítí ve své zemi bezpečně a mají k tomu sakra dobré důvody. Jejich ženy jsou znásilňovány, mrzačeny, zabíjeny. Malá děvčaty týrána starými sexuálně nenormálními muži. Chlapci jsou biti a řezáni do krve.

Muži jsou zabíjeni. Teroristické útoky na denním pořádku a strach o vlastní život je jejích každodenním chlebem.

Přesně tohle tam tam mají a začínají poukazovat na naši zemi a našeho prezidenta s tím, že to jde jinak. Že se takové zrůdy nemají pouštět do jejich zemí a dovolit jim dělat vše, co chtějí. To je přesně to, co politikům vadí. Klid v naší zemi a závist jejich lidí, že to jde když se chce. Proto nám chtějí vnutit svoje podmínky, znechutit a znectít našeho prezidenta, ale mají smůlu. Prezident má plnou podporu většiny národy a náš národ doufá, že jeho zdraví vydrží a budu kandidovat znovu, protože takové figurky jaké se hlásí ke kandidatuře si volit rozhodně nebudeme.

Chápu, že jim Vysegrádské čtyřka pěkně pije krev. Zeman a Orbány je musí pořádně štvát. Slováci mají smůlu, že mají v čele Kisku ve kterém se velmi zklamali a nemohou mu přijít na jméno. Ani polská Duda jim není po chuti a hlavně odmítá jejich návrhy. Polsko je velká, katolická země a já naprosto chápu, že nechtějí doma mít takový bordel, jako je v Německu a Francii. On je bordel skoro po celé EU, ale tyhle dvě země jsou naprosto zdevastované a pro ostatní odstrašujícím příkladem.

Doufám, že dál budeme pokračovat v odmítání a že nám jako ukázka stačí to, co jsme si nechali udělat s Teplicemi.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

2 komentáře: “Štveme EU a je to dobře”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Nebudu komentovat ale raději z dovolením přeposílat dál jako všechny Vaše články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist