Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Studenti chtějí poučovat venkovany

Milena Doušková, 06.02.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Tak ten starý blbec ví, že na jednoho Pražáka připadá roční HDP 937 500 Kč, zatímco na občana zbytku Česka je to necelých 376 000 Kč. Tak já se jako venkovanka ptám, proč ten propastný rozdíl?

Směji se ráda a často pokud je důvod a ten se mi dostal vrchovatě. Chechtala jsem se tak, že jsem brečela, bolelo mě břicho a nebyla jsem schopna přestat. Člověk málo kdy slyší nebo čte takovou kravinu, že nevěří vlastní uším a myslí si, že čte dobrý vtip a pak ejhle, on to není vtip, ale pravda.

No a co mě tak pobavilo? Naši milé studenti se vydají na tupý venkov plný negramotných venkovanů s IQ houpacího koně a budou jim vysvětlovat co to je EU a jaký má dopad na jejich existenci což v podání studentů bude znít velmi kladný. Také jim budou vysvětlovat jací jsou uprchlíci chudáci a jak bychom je měli přijmout na svoji mateřskou hruď a poskytnout jim vše, co si ti chudáčci utrápení válkou budou přát.

Podle profesora Jaroslava Millera je společnost rozpolcená. Jako historik ví, že to do budoucnosti zpravidla nevěstí nic dobrého. Je to stav který má tendenci se vyhrocovat se. Jeho škola bude vysílat do regionů dobrovolníky z řad studentů práv, medicíny nebo třeba sociologie, aby lidem pomohli řešit jejich existenční problémy nebo jim nabídli kvalitní informace − například o migraci nebo Evropské unii a o tom, a o vynikajích vlivů učenců z řad muslimů.

Tak milí pražští studenti ani to nezkoušejte, protože jestli nejsou dementní venkované na něco zvědaví, tak tak na poučování mladých střev, ovlivněných pražskou kavárnou a garantuji vám, že na venkově dopadnou jak sedláci u Chlumce. Dovolíme vám radit, až smažete ostudný rozdíl mezi Prahou a zbytkem Česka a ten je naprosto propastný a tak vzdálený, že vy to naprosto nejste schopni pochopit a tak to dostane od jedné venkovanky po lopatě.

Petr Zídek je český historik a novinář. Z jeho „statistických údajů a výzkumů“ je Zemanův volič starý blbec který žije na venkově, nebo v maloměstě, kde ho pronásledují exekuce a strach z neznámého.

Tak ten starý blbec ví, že na jednoho Pražáka připadá roční HDP 937 500 Kč, zatímco na občana zbytku Česka je to necelých 376 000 Kč. Tak já se jako venkovanka ptám, proč ten propastný rozdíl?

To jsou Pražáci nadlidi a my podlidi? Dokud se tahle spravedlnost neodčiní, nebudeme respektovat Prahu a vždycky budeme stát pro ní. Chápete?

Pokud máte pocit, že je budeme poslouchat, tak to jste vedle jak ta jedle. Máme dost Prahy a kavárníků co stojí mimo realitu tvrdého venkova a vaše vyslance v podobě studentů si laskavě strčte, však víte kam. My nepotřebujeme poučit ale chceme stejná práva. Jak si vůbec nějaký profesorský vemeno může jen pomyslet, že lidé co prožili totalismus a někteří i válku budou poslouchat studentská štěňata. Pokud máte odvahu profesoři, tak se seberte a přijde mezi nás vy sami a neposílejte za sebe děti. My vám to vysvětlíme docela dobře a vy budeme mít co dělat, abyste si neodnesli od nás šrámy na duši. Vy totiž nikdy nemyslíte a houby o nás víte. Pamatujte na to, že to nebude hezký rozhovor.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com
  • Autor/ři citací: Vikipedie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist