Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Sommerová vy jste mi ale potvora

Milena Doušková, 22.03.2019, Jak vidím…, Komentáře - 3

Víte o to, že to je totalita nejhoršího zrna, a že vy jste horší než komunisti celého světa dohromady? Jste velmi hloupá osoba, když si myslíte, že tohle by si lidé nechali líbit. Vy a spratek Novotných, vás dva si umím představit na................no kde asi?

Tak prý nejste spokojená s tím, že máme všichni právo volby a chodí k nim i ti, podle vás nevzdělanci, co by měli držet hubu a kro a pokorně přijmout ty, co nám vaše jasnost předloží. Takhle si představujete demokracii? Takhle to vidíte? K volbám si dovolují chodit sedláci, dělníci, řemeslníci a to je prostě neodpustitelné. Teda ve vašem „bystrém“ rozumu se opravdu rojí vzácné myšlenky hodně drzé ženské.

Oháníte se demokracií a chtěla byste ji sebrat dvěma třetinám českého národa a dopřát ji pouze osobám, co projdou vaším bystrým zrakem, ale rozumu mdlého a navíc velmi urážlivého vůči těm, co tuto republiku živí.

Příliš jsme si zvykli na to, že máme svobodu,“ říkáte nám znechuceně a já se ptám, jakou to svobodu máte na mysli?
– co je to za svobodu, že se bojíme přijít o práce
– co je na to za svobodu, že jíme odpad Evropy a nikde není zastání
– co je to za svobodu, že makáme za třetinové platy ostatních států
– co je to za svobodu, že na Face musíme držet hubu a krok a nedej Bože vyjádřit svůj názor
– co je to za svobodu, že už zase rodiče říkají něco jiného doma a něco jiného jim doporučují říkat mimo domov
– co je to za svobodu, když matky samoživitelky čekají na pomoc potravinové banky
– co je to za svobodu, když sbíráme víčka na operace našich dětí, ale peníze z daní , jak říkáte nevzdělanců, proudí do třetího světa
– co je to za svobodu, když si otvíráte hubu a kritizujete ty, co vůbec neznáte

Podle vás jsou volby jsou svým způsobem velmi nebezpečný nástroj. Volit může každý, volí i lidé, co se nezajímají o politiku, nejsou dost vzdělaní a skočí po první populistické nabídce. To se teď děje v Americe i v Evropě, není to jenom u nás.

Podle vás čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší. Většinová společnost není dostatečně fundovaná na to, aby domyslela důsledky jejích kroků.

Víte o to, že to je totalita nejhoršího zrna, a že vy jste horší než komunisti celého světa dohromady? Jste velmi hloupá osoba, když si myslíte, že tohle by si lidé nechali líbit. Vy a spratek Novotných, vás dva si umím představit na…………….no kde asi?

3 komentáře: “Sommerová vy jste mi ale potvora”

  1. Petr napsal:

    Není sama, znám dost lidí co jsou postiženi podobným syndromem. Všichni mají jedno společné, idola Havla. Zvláštní druh debility.

  2. Ivana napsal:

    Mili, nejhorší na tom je, že tento názor nesdílí jen tato pipka, ale s ní i většina tupejšů. Jaksi jim nedochází, že by se mohla historie opakovat a „negramotnému tupému stádu“ by se mohlo začít zajídat to „žírné“ popásání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist