Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Rodiče paterčat žebrají o prachy

Milena Doušková, 01.08.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Už je jim šest let, ale do školy mají odklad. Doma je vedro jako prase a kde jinde žebrat o prachy než po internetu. Copak asi zase potřebují. Oni by se jim hodily například repelenty proti komárům a klíšťatům, opalovací krémy s vyšším faktorem a také balzám na rty s UV filtrem. Pamatuji jak loni chtěli prachy na pastelky a potřeby do školy. Tak nevím proč, když si požádali o odklad.

Nejsem člověk nepřející, ale říká se:

„Člověče snaž se a Bůh ti pomůže.“

Já se ptám, jak se snaží rodiče paterčat, když ani jeden nechodí do práce. Děti mohou do školky, pokud tam nejsou a matka klidně může do rachoty jako milióny jiných matek, co mají děti. Přece se hodí každá kačka. Tatínek je kapitola sama pro sebe. Vůbec nechápu, proč nevydělává. Válet se doma a chtít po ostatních prachy je docela bezva nápad a jsou lidé, co jim na to skočí. Dělat děti je asi lepší a brát na dávky je bezva. Pak stačí napsat prosebný list a peníze a dary se hrnou.

Zrovna repelenty proti komárům a klíšťatům, opalovací krémy s vyšším faktorem a také balzám na rty s UV filtrem jsou docela nákladné věci. Znám spoustu maminek samoživitelek, které prochází kolem regálů a považují tohle za luxus, protože se musí rozhodnout mezi chlebem a pomádou na rty. Oni důchodci nemají prachy na tyhle repelenty a když je kouše komár tak to musí vydržet. Co se týká krému na opalování, měla bych radu zadarmo. Nelezte na slunce, když nemáte prachy na krémíčky.

Pokud se chystáte na dovolenou, tak nepotřebujete škemrat o přidání, protože spousta jiných dětí na dovolenou také nejezdí a to jejich rodiče pracují, ale jsou rádi, že bydlí a že se uživí. Tahle rozmařilost se mi hnusí a nikdy bych jim já osobně neposlala ani kačku.

Vychovala jsem také děti a nikdo nikdy ode mne neslyšel slovo DEJ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist