Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Proč vyhrál Zeman?

Milena Doušková, 30.01.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Nikdy nedovolíme aby tam seděl někdo, koho podporují politici typu Kalousek a Štětina, nebo herci, co nedělají svoji práci pro nás lidi, ale pletou si nás s ústavem pro mentálně postižené. Takže, nevyhrajete dokud bude žít stará generace. Nás totiž neohnete a ztracenou důvěru už nezískáte nazpět.

Vlastně je to docela zábavné. Drahošovi příznivci vyhráli Zemanovi volby. Jejich šílený nátlak na zmizení Zemana z politického života byl tak podivný, že vyburcoval napřed Zemanovi voliče k opatrnosti. Pak se jeho příznivci tzv celebritky dopustili osudní chyby. Začali z voličů dělat nesvéprávné blbce, nejraději by jim vzali volební právo, nazvali nás lůzou a tak dlouho nás uráželi až se stalo tohle:

– vyburcovali skalní voliče Zemana, aby se spojili, hájili jeho zájmy a hledali skuliny jak najít další voliče

– naštvali ty, kteří na volby kašlali a nikdy nechodili k volbám, ale urážky se jich dotkli a znovu zvolení Zemana je jejich sladká pomsta pitomé kavárně

Volby tedy rozhodli podle mého názoru ti, co šli volit poprvé a kteří by nešli, kdyby je nenaštvala kavárna s jejich arogancí a drzostí myslet si, že jsou něco lepšího. Lidé jim to vrátili tak jak mohli, semkli se a šli volit. Kdyby netlačili na pili, byli normální a vstřícní a neuráželi, mohli mít Drahoše na hradě a Zemana na Vysočině.

P.S. Jsem ráda, že jsou tak domýšliví a pitomí a ta lůzu jim to to natřela. Národ bude mít nějaký čas klid a my máme čas najít vhodného kandidáta za Zemana a posadit ho na hrad. Nikdy nedovolíme aby tam seděl někdo, koho podporují politici typu Kalousek a Štětina, nebo herci, co nedělají svoji práci pro nás lidi, ale pletou si nás s ústavem pro mentálně postižené. Takže, nevyhrajete dokud bude žít stará generace. Nás totiž neohnete a ztracenou důvěru už nezískáte nazpět.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist