Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Proč nemusím Amíky

Milena Doušková, 08.08.2017, Jak vidím…, Komentáře - 0

Válku chce jen ten, co ji vlastně nezná a to je USA. Teda nezná na vlastní kůži, jinak ji seje všude tam, kam stoupne noha amerického vojáka. Víte, ono se docela dobře válčí, když se vše odehrává na cizím území a doma je pohoda a klídek. Rodiny si žijí, domovy stojí a vojáček si jde zastřílet na cizí území.

Válku chce jen ten, co ji vlastně nezná a to je USA. Teda nezná na vlastní kůži, jinak ji seje všude tam, kam stoupne noha amerického vojáka. Víte, ono se docela dobře válčí, když se vše odehrává na cizím území a doma je pohoda a klídek. Rodiny si žijí, domovy stojí a vojáček si jde zastřílet na cizí území. Oni se ty zbraně musí nějak využít když už jich americké fabriky chrlí tuny. Dobře se jim bombardovala třeba bývalý Jugoslávie nebo Vietnam. Nehodlám tady vypisovat kde všude vlezli a způsobili jen bolest, protože oni válčí pořád a ještě nepřestali. Asi by měli jejich rodiny pocítit co to je válka a co to je když vám někdo na domov hodí atomovku. My, Evropané to velmi dobře známe a už nikdo to nechceme zažít.

Seznam válek USA

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

Odbočení do života Američanů.

Nedávno mi jeden pán napsal, že bych neměla používat slovo Američané ve svých článcích, když myslím USA. Je tam prý spousta slušných lidí a já bych je neměla tak kritizovat. No, já myslím jinak než pán a Američané budou vždy Američané ti z USA. Já totiž neznám jinou zemi ze světadílu Jižní či Severní Ameriky, aby si lidé říkali Američané. Jsou to prosím Kanaďané, Mexičané, Brazilci, Peruánci atd….. Jen sebestředný Amík si myslí že je všechno jeho. Dokonce celá Amerika. Kdyby jen Amerika. Ono by nejraději vládli celému světu a díky politice Evropy, se jim daří sežrat ještě i ji i s námi. Vlastně si dělají co chtějí a nikdo je neumí zastavit.

Přitom neznám naivnější a pitomější národ než jsou Amíci. Jsou jako nesvéprávní kteří čekají kam je jejich špičky dovlečou a tak zůstanou. Je naprosto jedno kam to bude. Rozhodně bych si nepřála aby mne někdo vodil za ručičku tak, jak se nechají vodit Amíci.

Nechci pít pivo z pytlíku jak americký pitomec. Pročpak to dělá, když kousek od něj si narkoman veřejně šlehne nějaké to svinstvo. Nechci se tupě usmívat a odpovídat že je vše O.K. když to není pravda. Je to prý zdvořilost a já tomu říkám strach říct pravdu. Nechci být jak americké holky co si navlečou mini sukně a pak udají chlapa za to, že se jim koukal na nohy. Co asi má dělat normální chlap? Čučet jí na nehty? Jejich sexistické soudy jsou normálním Evropankám k smíchu. Co může ženě, pokud není lesba, víc polichotit, než obdivný pohled chlapa. Je to přirozené a normální .

Pitomost americké doby jde do extrémů a teď si feministky vymyslely fakt krávovinu dnešní doby došla opravdu hodně daleko – po stížnostech, že ve filmu Dunkerk je jen minimum černochů se ozvaly také feministky. Tvrdí, že Nolanův film je jen obyčejnou oslavou mužství a nechtějí ho akceptovat kvůli nedostatku ženských postav. ( To je jen malá ukázka toho, jak debilní starosti mají. Jestli by nás napadlo jestli je někde málo žen nebo černochů.)

Jejich kvóty na černochy ve filmech jsou směšné a naposledy mne naprosto dostal nový film Sedm statečných a v hlavní roli Denzel. Myslela jsem, že špatně vidím. Nebo černá Popelka. Jsou to nepřirozené extrémy. Za chvíli budou drze tvrdit, že Bůh je černoch a bělochy stvořil nedopečením.

Ono se velmi snadno ovládá národ, kde je tolik lidí negramotných. Co s člověkem když neumí číst a neumí se podepsat. Pak je snadno manipulativní a proč taky ne, když je to totální blbec. Americké ministerstvo školství vydalo zprávu o negramotnosti v zemi. Tento problém se zhoršuje a lidí, kteří buď vůbec neumějí číst a psát anebo jim to činí velké potíže, v USA roste. Podle odhadů podle ministerstva považovat za negramotných 14 procent dospělých Američanů.To znamená asi 32 milionů lidí. Tyhle výzkumy jsou stará asi 10 let a nové jsem nenašla. Vypadá to, že Amíci tutlají jak jim negramoti rostou. Víte co je na tom divné? Že všichni absolvovali školu a někteří i střední a přesto neumí číst a psát. Jen se hrozím aby naše školství nenabralo stejný směr a po té pitomé Inkluzi nebudu daleko od pravdy. Už je teď hodně negramotných cikánů a to se jim věnovali ve zvláštních školách. Teď už na ně není čas vůbec a prolézat budou z milosti. Takový je dnešní směr.

VZDĚLÁNÍ JE JEDINÁ CESTA JAK SE NENECHAT OVLÁDAT.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist