Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Proč "elity" nenávidí Zemana

Milena Doušková, 11.02.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Miloš Zeman živou připomínkou, že i ona může být poražena a to je pravá příčina její nenávisti k němu a potlačenému strachu z národa, co si jednou může pořádně dupnout.

Prezidenta Zemana nenávidí lidé, kteří mají pocit, že jsou elita národa. Kdo si v této zemi osobuje mít nárok na název elita? Politici, komedianti, obchodníci napakovaní po kupónové privatizaci, světští, dokonce někteří kriminálníci. Shrnuto, všichni ti, které zahrnujeme pod název celebrity – veřejně známé osobnosti. Ovšem, být známou osobností ještě neznamená, že jsou inteligentní, kultivovaní a empatičtí vůči národu. Většinou jsou to osoby, které právě do těchto vlastností mají na míle daleko.

Neustále nám někdo mlátí o hlavu v souvislosti s prezidentem Milošem Zemanem, že on je ta příčina rozdělení národa na dvě téměř stejné poloviny. Nechtějí si přiznat, že národ rozdělilo už cinkání klíčů. Většina lidí to ještě ani netušila, ale už si vycinkali pohrdání národem od celebritek.

Jedna polovina jsou ti, co mají pocit že tím, že absolvovali vysokou školu jsou něco víc než třeba horník v dole. Ovšem, chtěla vidět třeba p. Putnu, jak si vlastníma rukama zaopatří topení na zimu. Na tuhle stranu můžeme přihodit všechny pijavice, co jsou přisátí na daních lidí, co na ně celý život dřou a dřít budou, dokud nedostanou rozum a nezarazí hluboce amorální výplaty ředitelů státních podniků. Dokud nepochopí, že poslanci si nemohou sami zvedat platy a kašlat na všechny, co jim ty platy hradí. Patří sem všichni darmožrouti z neziskových organizací, které bych přímo zakázala. Chce někdo pomáhat? Bezva, ale za své a ve svém volném čase a ne brát za to desetitisíci. K tomu přidejte všechno co dosáhnou na státní dotace a máte další darmožráče, které také platí ti obyčejní lidé, kterými celebritky pohrdají, nazývají je lůzou, nevzdělanci a nejraději by jim vzali volební právo, aby si konečně mohli dělat všechno, co jen chtějí. .

Pak tu jsou řemeslníci, chlapi z fabrik, malý podnikatelé, servírky, kadeřnice, zdravotní sestry, sedláci, zedníci, uklízečky, ti co pracují na montovnách zazobanců ze západu a masa dalších obyčejných lidí, kteří těmto lumpům platí jejich život v přepychu. Navíc mají podle nich držet hubu a krok. Neozývat se, neprotestovat, mlčet a makat. Pokud ceknou, jsou to náckové a rusofilové a kdyby mohli, pověsili by je na lampy.

Těmto lidem, co jsou dole a dřou na vás, jste dali jedinou možnost se ozvat a to právě volba prezidenta. Pamatujte si, že můžete postavit kohokoliv ze svých řad, tak ta podle vás „lůza“ si vždy vybere jeho oponenta. Lidé totiž zjistili, že aspoň v něčem mohou dát „elitě“ na prdel.To nikdy nemohli a vy jste si mysleli, že budou volit podle vás. Proto jste dovolili přímou volbu a to je věc které nesmírně litujete a pokud to bude možné, znovu jim toto právo seberete. Já bych ale řekla, raději to nezkoušejte, protože pak pár miliónů lidí ztratí zbytek trpělivosti a ze sametu bude pořádná brusný kotouč.

Miloš Zeman živou připomínkou, že i ona může být poražena a to je pravá příčina její nenávisti k němu a potlačenému strachu z národa, co si jednou může pořádně dupnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist