Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Pro Němce jsme slovanský ksindl

Milena Doušková, 12.06.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Jedno za svůj život přece jen vím s určitostí. Ne národy, ale jejich politici, generálové a pracháči vlastnící zbrojní průmysl, nerostné bohatství, to jsou hlavní kola, co nás všechny drtí ve válkách a sypou do hlavy nenávistné doktríny. Máte snad svůj rozum a dokážete si spočítat, kam tohle vede a kam nás to dovede.

Hodně lidí tady buď nezná dějiny, nebo je jim jedno kdo jsou a co jsou, rádi zapomínají na staré křivdy a lezou do zadku germánským národům, kteří na nás zvysoka kašlou. Vždycky nás budou pokládat za podřadný národ.

Hodně lidí tady buď nezná dějiny, nebo je jim jedno kdo jsou a co jsou, rádi zapomínají na staré křivdy a lezou do zadku germánským národům, kteří na nás zvysoka kašlou. Vždycky nás budou pokládat za podřadný národ. Jsme malý, slovanský národ a jejich zájem o nás je jen a jen finančního rázu. Cpou nám sem svoje brakové zboží, skupují vše, co má nějakou hodnotu a ožebračují nás vesele dál za podpory našich politiků, kteří jakoby ani nebyli naši lidé. Víte kolik u nás vlastní půdy a to za babku? Víte za kolik koupili naše podniky?

Dobře se zapomíná na Mnichov, kde nás prodali jak Jidáš Krista. Dobře se zapomíná na bombardování Brna Američany. Rozbili skoro všechen průmysl a zemřelo spoustu civilního obyvatelstva a to v době, kdy byl konec války. Je tady vůbec někdo, komu zemřel někdo z rodiny v koncentráku?

Napadlo vás někdy srovnat kolik válek vedli od druhé světové Rusové a kolik Američané? Teď naposledy vyhlásili válku Sýrii. USA vedou protože 40% jejich HDP tvoří zbrojní průmysl. Jejich jediným cílem je vyvolávat války, aby se výroba zbraní točila na plné obrátky. Obama, který nemohl ani prokázat, že je americkým občanem, je nastrčen jako prezident tímto vojenskoprůmyslovým odvětvím. USA odposlouchávají celou planetu, pletou se do všeho jakoby jim náš svět celý patřil.

Já opravdu nevím, proč bychom měli posílat naše chlapce do války pro někomu, komu na nás nezáleží a kdo nás jen a jen využívá. Jsme Slované, podle Germánů podřadný lid a přesto jim někteří z nás lezou do pozadí. Polákům posměšně říkáme Pšonci a víte, že podle ankety nás mají Poláci nejraději ze všech národů? Kořeny toho jsou zase v historii.

Co vám provedl ruský lid? Mně nic. Ano, byli u nás jejich vojáci, napadli nás a to se nesmaže. Jenže kdo to byl? Obyčejný lid? Ani náhodou, ti to oplakali jako my. Byli to zase jen vojáci a politici. Tím nemyslím obyčejné vojáky, ale jejich generály. Ti malí ani nevěděli kam je vezou. A jak jim tu někteří říkají? RUSKEJ KSINDL. Tak bych vás ráda upozornila, že my jsme pro ten vás oslavovaný západ ČESKEJ KSIDL – potažmo – SLOVANSKEJ KSINDL.

Jedno za svůj život přece jen vím s určitostí. Ne národy, ale jejich politici, generálové a pracháči vlastnící zbrojní průmysl, nerostné bohatství, to jsou hlavní kola, co nás všechny drtí ve válkách a sypou do hlavy nenávistné doktríny. Máte snad svůj rozum a dokážete si spočítat, kam tohle vede a kam nás to dovede.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist