Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Popel z chrámu Matky Boží a co bude dál?

Milena Doušková, 16.04.2019, Jak vidím…, Komentáře - 2

Opravdu vidím muslimskou ženu jak se směje i chrámu Matky Boží a nadšeně sleduje plameny? Opravdu se ti muži tmavší pleti smějí požáru, nebo si vyprávějí vtipy a já vidím jen nějakou montáž? Tak tohle by nám chtěli politici EU vnutit, ale všechno se zmanipulovat nedá a tajit pravdu o tom co vidím, také nejde.

TAK TOVYPADÁ, ŽE SE PODAŘILA ZACHRÁNIT.

Katedrála Notre-Dame v Paříži – chrám Matky Boží, je – byla – domovská katedrála pařížské římskokatolické arcidiecéze. Její stavba byla zahájena v roce 1163 a po 182 letech, roku 1345, byla dokončena. Patří i mezi skvosty celoevropské středověké architektury. Katedrála při vchodu ohromí svou velikostí a je schopna pojmout až 9000 osob.

Tolik strohá fakta, ale řekla bych, že tady se jedná o válku mezi křesťany a muslimy a jen naprosto arogantní blázen se nám pokusí vnutit myšlenku, že katedrála vzplála sama od sebe a vybrala si k tomu ty nejvýznamnější křesťanské svátky – Velikonoce.

Ukřižování a z mrtvých vstání je pilíř katolicismu. Přes 2 200 000 věřících se dívá směrem ke Francii, k srdci chrámu Matku Boží a modlí se o záchranu chrámu. Zatím co 1 800 000 muslimů se raduje, protože vše co je křesťanské je také nepřátelství. Zuří zde náboženská válka a hlavy všech křesťanských států dělají, že se nic neděje. Hoří kostely, zabíjejí se kněží, svrhují se sochy Ježíše Krista i Panny Marie. Všude rostou mešity a evropskými městy zní Aláhu Akbar.

V době globalizace, kdy se koukáme skoro celému světu do kuchyně, se nám neustále pokouší lhát a zastírat pravdu. Říkám si, jak snadné je najít si informace, jak snadné je podívat se na natočená videa a pak si skládat skládačku toho, co se děje v naší starobylé Evropě. Pak si zase položím otázku, opravdu je pravda to, co vidím? Všechno se dá zmanipulovat. I naše oči a mysl. Opravdu vidím muslimskou ženu jak se směje i chrámu Matky Boží a nadšeně sleduje plameny? Opravdu se ti muži tmavší pleti smějí požáru, nebo si vyprávějí vtipy a já vidím jen nějakou montáž? Tak tohle by nám chtěli politici EU vnutit, ale všechno se zmanipulovat nedá a tajit pravdu o tom co vidím, také nejde.

Člověku to hlava nebere a pořád dokola si pokládá otázku PROČ? Proč se nás sem valí negramotné, nezvládnutelné hordy a to s požehnáním našich politiků. Jsou ti politici naši, nebo to jsou loutky pro jiné mocipány, co stojí v zákulisí a tahají za nitky na nohách a pažích EU vůdců.

Z mého pohledu tyhle vládnoucí špičky tu nejsou pro nás, ale pro pár vyvolených, co si na naší Zemi hrají svoje hry. Vlastě jim patříme a můžeme se jen dohadovat kdo všechno v tom zákulisí stojí a hraje si tuhle šachovou partii, kde lidstvo je figurkami.

Jedna možná verze je, že Německo si chce vybudovat z těch lidí velkou armádu, protože válka je jejich život. Jak muslimů, tak Němců. Za pomoci tak obří armády by Německo konečně mohlo ovládnout svět jak už nám to v historii ukázali. Ale to už jsou jen konspirace, protože nemohu uvěřit tomu, že se nám to děje.

2 komentáře: “Popel z chrámu Matky Boží a co bude dál?”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    To není konspirace,ale teorie blízká pravdě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist