Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Pirátka Richterová a její žvásty

Milena Doušková, 25.06.2019, Jak vidím…, Komentáře - 6

Tím, že je budeme živit tak jako Romy, politiky, herce a zloděje? Žádná skupina si na sebe nevydělá. Herci řvou dejte dotace, Romové řvou dejte nám sociálku, politici neřvou, ale potichu kradou a migranti si to vezmou násilím. 

PhDr. Olga Richterová, PhD., poslankyně PSP ČR a 1. místopředsedkyně Pirátů Já neznám blbějšího tvora, než je tahle Pirátka

Jen si pozorně přečtěte tu hovadinu, kterou nás poctila a hlavně čtěte vy, co jste tuhle sortu blbů volili.

Inteligentní bytová politika je pro nás jednou z priorit. Češi jsou obvykle zvýhodněni tím, že pracují a mohou se tak v pohodě zadlužit hypotékou na zbytek života. Všichni však takové štěstí nemají. Miliony Afričanů takové možnosti nemá a proto jim musíme pomoci a učinit z České republiky důstojnou zemi, kde nás bude každý mladý Afričan chtít kulturně obohatit svojí přítomností. Věříme, že bychom mohli v ČR v první vlně přijmout desítky tisíc uprchlíků a věnovat jim pro jejich pohodlí startovní byty pro mladé!“

Moje odpověď:

Nevím, kde jste v prenatálním stavu čekala na rozum, protože buď jste naprosto hloupá, nebo máte za blbce nás a nebo jste za ta kecy zaplacená. Všechno je špatně a mně je z vás hodně špatně od žaludku.

Proč?

Prostě proto, že jim dáváte něco, co nemají naši lidé a vy z našich daní žijete. Kde jsou ty levné startovní byty pro naše mladé lidi aby si mohli založit rodinu a našetřit něco na vlastní bydlení. I když, jak dlouho by na to svoje bydlení šetřili je zase věc, které je naprosto šílená a nedosažitelná.

Kde jsou levné byty pro seniory? Nemají na nájem a co je docela otřesný stav, nemají ani peníze na to, aby šli dožít do domova důchodců. Víte, že cena na měsíc je kolem 11 000,-Kč? K tomu musí mít ještě na to, aby měl z k tomu 15% navíc, protože podle zákona mu musí zůstat kapesné. Nemáš? Tak musí doplatit tvoje děti, jinak vypadni třeba pod most. A co když je bezdětný? Nebo jeho děti žijí z ruky do huby jak spousta dalších. Kde na to mají brát? Pořád jen berete a nic pro lidi neděláte, teda pro české lidi.

Ale pro ekonomické migranty z Afriky by se měli byty honem postavit, aby se tu cítili jako doma a mohli nás kulturně obohatit. To jsou vaše slova a já se ptám, čím nás mají obohatit? Tím, že je budeme živit tak jako Romy, politiky, herce a zloděje? Žádná skupina si na sebe nevydělá. Herci řvou dejte dotace, Romové řvou dejte nám sociálku, politici neřvou, ale potichu kradou a migranti si to vezmou násilím.

Nemilá dámo od Pirátů seberte se, běžte si najít v Africe kulturní obohacení a také nového samce jak nám poradila herečka Žilková. Třeba se zvednou i ostatní vyžírky a odejdou do Afriky a nás nechají naší kultuře, kterou milujeme a na které jsme vyrostli.

Nebo pokud chcete žít jako muslimka, vaše věc, ale nám nebude nutit jejich zvyky. Jsou to jejich zvyky a ne naše a my si v naší zemi chceme žít po svém a ne se nechat utlačovat Africkými migranty. Stačí napsat, první burku vám ráda koupím ze svého mizerného ID.

P.S. Až pojedete do Afriky, vezměte sebou toho spratka Novotných. Taky rád burky.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

6 komentářů: “Pirátka Richterová a její žvásty”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Tady je vidět,že i slepice může mít tituly

  2. jirka napsal:

    no teda kráva je to velkolepá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist