Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Pavlík zvaný lempl mě "baví"

Milena Doušková, 28.05.2018, Jak vidím…, Komentáře - 2

Lempl by měl vědět, že naše planeta je přelidněná a že by se měla razantně omezit porodnost a to právě v muslimských rodinách a v celé Africe. A mimochodem, škoda že jeho táta tenkrát nepoužil kondom.

Podle Lempla bychom měli mít zákon, že byl Vašík Havlů (ožrala a děvkař) největším Čechem, státníkem světového významu a člověkem, za jehož hanobení by měl být hanobitel okamžitě znásilňován letlampou do análu a navíc vyhnán do Sýrie. Český ubožák nemá Havlovi co vytýkat a pokud tu udělá je koště hodné pomočení a vláčení cestami vlků. Já bych řekla, že je to kapku jinak. Každý, kdo pomlouvá a hanobí ruce co vyrábí hodnotu a živí národ by si měl stoupnout do řady, udělat pořádnou uličku a prohnat jí všechny pitomce, co jsou stejní Novotných lempl a nandat jim pořádně na hřbet. Semtam mrsknout po hlavě, třeba se té svoloči rozsvítí v hlavě.

Pavlíku, Pavlíku, ale to si sakra odporujete, protože vy chcete přece naše důchodce odkráglovat, včetně svých rodičů-důchodců a nabrat si sem místo nich muslimy, protože ti jsou lepší než remcající masy tvořené povětšinou z jedinců mentální úrovně někde mezi prvokem a mořskou řasou, tedy jedinců neschopných, nesoudných, tupých, naivních kreténů. Tak to už neplatí a stačí když muslimové zůstanou kde jsou a remcající banda dostane o konečníku na cestu žhavou tyč. Jenže Pavlíků, třeba se líbí vám a vašim kamarádům z Duháče, ale my vám kašleme na letlampu a na cokoliv jiného v naší sedince. O jeho prdel strach nemám. Tam se může zastrčit co je libo. Nebo obskočit ovci. Třeba se mu to líbí.

Úspěch Andreje Babiše je 30% a Novotných lempl se z toho posral. Babišovi voliči, potažmo čtenáři Parlamentních listů Jsou prý flustráti neschopni rozklíčovat skutečný smysl Andrejkovi politiky – obohatit sama sebe, nikoli společnost. Jak úsměvné. My to víme a Pavlíček je blbeček. Všichni jsou tam stejní, včetně lempla, protože jsou přisátí na lůze, která ho v podstatě živí. Nakonec, proč by ne. Je to on, kdo tu hulákal, že Židé jsou nad lidi a my je musíme živit, šatit a popřípadě opatřit letlampou. Docela by mne zajímalo, jak maká s lopatou na dálnici a v potu tváře si vydělává na chleba. Pohled pro Bohy.

Líbí se mi od něj věta, že musí přijít tvrdá ruka a vyčistit Augiášův chlév, a souhlasím s ní do mrtě. Chce to pořádný šplouch a vzít sebou jeho ODS, TOP 09 – tradiční pravicovou stranu, odvolit a nestarat se co tam dělají, ale makat a starat se čtyři roky o sebe sám a pak zase hezky mazat k volbách a zvolit tu sebranku jak si přeje Lempl. Je milé, jak je nazývá pravicovými stranami. Ani neví, co to je, ale mohl by vědět, že u nás není nic pořádně pravicového, ale ani nic levicového. Já tu vidím jen ten chlév na šplouch.

Nejsem duševní mrzák, ale inteligentní, chytrý a hlavně všeho schopný hajzl. Asi tak bych doplnila tu jeho chvaloslávu na jeho vlastní ego. Ono to dokonce čte a čumí na ČT a proto soudí, když on čte Kmentu a čumí na zpravodajství, tak všichni ostatní čtou Rytmus života a čtou Aeronet. Vždyť my prosťáčci prý nejsme schopni pochopit, že lempl mluví rozumně a chce naše dobře. Tak nevím. Napřed sdělil že je Žid a máme mu sloužit, teď ho máme poslouchat, protože on je ten spasitel, co k nám promlouvá moudra. Prý ví, že naprostá hovada a debily je třeba vyslechnout a mluvit s nimi, tím myslí tu lůzu, o živí ty zmetky nahoře.

Také se nám, vesnickým balíkům, pokusil vysvětlit, že nevíme co je Dublin IV. Každý z lůzy je prý skoro na sto procent pitomec a ani neví, co je to dokument. Lemple, my nepotřebujeme vysvětlení, většina lůzy si Dublin přečetla a dobře ví o co jde. Na uprchlíky mu kašleme a nehodláme tady živit jejich obří rodiny. Prý jsou pro stát přínosem a pozvednou ekonomiku. Čím asi? Že budeme makat na jejich sociální dávky? Že jejich ženy budou plodit a plodit? Lempl by měl vědět, že naše planeta je přelidněná a že by se měla razantně omezit porodnost a to právě v muslimských rodinách a v celé Africe. A mimochodem, škoda že jeho táta tenkrát nepoužil kondom.

  • Autor/ři citací: Pavel Novotný

2 komentáře: “Pavlík zvaný lempl mě „baví“”

  1. Martin Vítů napsal:

    Já ho poprvé slyšel v internetové diskuzi s p. Adamem B. Bartošem, kam přišel jako mistr světa samochvalně vytahujíce svou chytrost. Po pěti minutách diskuze bylo vidět, kdo z těch dvou je chytrý a kdo si to o sobě jenom myslí. Mimochodem během diskuze neustále prohlašoval, že si peníze viděl jako novinář. Po pořadu jsem si zjistil jaké noviny tohle hovado zaměstnávaly, takže ne novinář, ale bulvární pisálek a k místu mu dle mého pomohlo jméno jeho otce.
    Jako novinář bída a jako člověk ještě větší, jediné co nemohu pochopit proč se takový ksindl z těch zapšklích Čech neodstěhuje, pokud možno do Afriky, na strom anerbo do Bruselu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist