Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Pár novinek v podání Šmejdovic Spratka, jinak Pavla Novotného

Milena Doušková, 14.09.2019, Jak vidím…, Komentáře - 3

Maršál Koněv byl ksindl – jeho socha měla být dávno pryč. Starosta Prahy 6 je hrdina. Tady ukázali, že přesně vědí, co jsou Rusové za pakáž a co nepatří do veřejného prostoru.

Nebýt té pakáže, tak dnes by Spratek nebyl ani na světě, protože by jeho rod pod nacisty nepřežil. Měl by se denně klanět Rusům za osvobození.

Paní Semelovou chce pro její názory mučit – Já vůbec nechápu, proč taková Semelová za to, co řekla o Horákové, dávno nemusí na kolenou leštit kartáčkem hajzl na Pankráci, kde doktorku Horákovou popravili. Ostříhat jí vlasy a nechat ji nahou, celou od fekálií klečet a skřeky skuhrat o to, aby jí krom jazyka nebyla rozžhavenými kleštěmi ještě postupně odtrhávána od těla kůže.

Ano, to je přesně demokracie po jejich přání. Mučit a zabíjet tak, jak to dělali fašisti. Jiný názor je nepřípustný.

Babiš je arcilhář, zloděj, psychopat, všehoschopný zločinec, hovado, kretén a jednou si půjde odsedět 15 let na tvrdo. Dozvěděla jsem se „zásadní věc“ a to, že Babiš a Zeman kopulují se státem jako s děvkou a to je vina lidí co trpí naivitou, narkomanií, stařeckou demencí, duševními poruchami, alkoholismem.

Možná ano, možná ne, ale pořád nedosahuje kvality Kalouska, Bakaly, knížecí milosti a dalších pijavic na naší politické scéně.

Zeman je dědek s rozpadlou osobností, také trpí podle samozvaného doktora Spratka trombózou. Navíc je polomrtvý, nepříčetný, senilní monstrum a půjde se brzy lehnout, rozumějte umřít. Však už teď má od Spratka titul Zombie. Prezident zvaný Spratkem Ovar musí „Andymu pomoci milosti, aby ten nešel sedět na 15 let a pak teprve muže odejít do věčných lovišť.

Spratek se může vyjadřovat jak chce, ale já taky. Jeho otec, Petr Novotný, rozhodně dostal mrtvici jen z toho, co stvořila jeho spermie. 

Ani my, jejich voliči jsme nevyšli na prázdno

S námi všemi si to vyřídí po naší smrti v Pekle. To fakt sedí od položida, jak nám neustále předhazuje svůj původ. Je docela zajímavé, že Spratek věří na peklo. Protože jestli náhodou existuje, tak už se v něm vaří voda ve zvláštním kotli, aby si ho čertíci užili. Voliči Zemanovi, víte že jste ghetto plné zbídačených, potrhaných, pološílených lidí, retardovaných lidí.

A jak tohle prase vidí sám sebe?

Já jsem vážený občan v politické funkci, byl bych rád, kdyby mi byla prokazována patřičná úcta. Ve společnosti si na to nepotrpím, naopak, ale když přijdu mezi prosťáčky, přeci jen jsem zvyklý na to, že je mi projevována patřičná úcta a respekt.

Hele Spratku, vážený člověk, co si přeje úctu by opravdu neměl na veřejnosti ukazovat nechutnou tlustou, holou a poďobanou prdel. Také svoje břišní pneumatiky by měl ukazovat manželce a ne široké veřejnosti. O přiblblém ksichtu ani nemluvím. Člověk koukne a má celý den žaludeční neurózu.

Citace:

„Půjdu taky, je dobré si stoupnout mezi ty na Letné a jasně se tím vymezit proti zlu jménem Babiš, Benešová, Zeman a zároveň poprosit pana Tofiho, nebo pana Gipsyho, nebo Christova o nějakou pěknou písničku a poslat těm, co bloudí zmatení mezi Tomiem, Milošem a Čápakem, lásku a otevřenou náruč a zvolat haló, no ty tam, prostoduchý český xenofobní pitomče s jitrnicí na čele, jsme tady, nezlobíme se na tebe, prober se, přestaň chlastat, umyj se, omluv se rodině a přátelům, že jsi byl doteď koule u nohy, přepni na Václava Moravce a začni volit ODS, TOPku nebo jiné normální, slušné subjekty. Je-li ti to proti srsti, prosím, jdi se zabít, nebo alespoň nevol. Jsi blb, tvůj hlas by neměl mít stejnou váhu jako třeba hlas váženého pana starosty Novotného z Řeporyjí, nebo váženého pana profesora Fialy, nebo váženého pana zpěváka Gipsyho. To jsou příčetní, zodpovědní, inteligentní lidé, ti mají rozhodovat o budoucnosti nás všech, ne ty, který je akorát na obtíž, stát s ním má jen výdaje, a když se máš jednou za čtyři roky projevit vděčně a solidárně k lidem jako Novotný, kteří točí ekonomiku, tak jdeš namísto ODS volit extremistického, populistického lháře s šikmýma očima, kterému prospěchářství kouká z šikmých očí, případně agenta StB.“

Jednu radost mi Spratek přece jen udělala. Hezky se srovnal na stejnou úroveň se skupinou Gipsy. Tam mu to opravdu sedí, protože jejich řeč je totožná a rozum jsou mdlého jak oni, tak on

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-Konev-byl-ksindl-Zeman-je-monstrum-Babis-zlocinec-ale-pozor-muze-byt-prezident-Jejich-volici-bez-se-zabit-Greta-je-nemocna-ale-ja-595545?fbclid=IwAR1j5Na928R31w7QtO0kmZ1cCuuJgGNDfpTgttQ0b8gwB1KOWllJ8VIASgI

  • Autor/ři citací: Spratek

3 komentáře: “Pár novinek v podání Šmejdovic Spratka, jinak Pavla Novotného”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    A co nato Al Hamásek se svou předsudečnou nenávistí?

  2. Petr napsal:

    Názory tohoto zdegenerovaného mutanta nikdy nečtu, poněvadž vím, že je to nemocný, postižený idiot. Jsem na pochybách s kým měla paní Novotná poměr, než se toto hovado vyskytlo. K tomuto megablbovi se nedá slušně vyjadřit, ovšem zarážející je, kolik pitomců se najde v Řeporyjích. To vypovídá o době, ve které žijeme. V normálním světě by tato kreatůra byla někde vycpaná v muzeu a ne na radnici. Fuj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist