Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Otroci makejte na zdraví nehleďte

Milena Doušková, 06.01.2020, Jak vidím…, Komentáře - 2

Bartoš nám oznámil, že potřebujeme poctivou práci, nikoliv snění s kouzelnou hůlkou a dodal pár mouder:

„Dvě pětiny občanů České republiky se nacházejí v tíživé socioekonomické situaci. V exekuční pasti je téměř milion lidi, dostupnost bydlení je jedna z nejhorších v Evropě a kriticky se týká 150 tisíc lidí. Náklady na provoz státu i počet úředníků trvale rostou a Češi ze svých odměn za práci odvádějí jednu z nejvyšších daní. V součtu dokonce více, než co odvedou firmy.“

Já s těmi jeho plky dokonce souhlasím, ale jsou to v jeho hubě jen a jen plky.

Piráti, piráti, už jen vy jste chyběli této Bohem zkoušené zemi. Docela ráda bych se stala neviditelnou, sedla si na vaši schůzi a poctivě a vší silou bych se snažila pochopit procesy vašeho, poněkud mdlého mozku. Jen chorý, zdegenerovaný mozek totiž může vyplodit takové hovadiny.

Jejich zkrácený program:

Kontrolu moci a mocných politikům musí být vidět pod ruce. Občan má právo vědět, jak hospodaří jím volení zástupci s veřejnými penězi vybranými z daní nás všech. Hájíme registr smluv. Prosazujeme osobní odpovědnost a odvolatelnost politiků.

Zjednodušení státu pomocí technologií všechny úřady mají být kompletně dostupné online. Zavedeme daňovou správu s přátelským helpdeskem a call centrem jako v bance. Daně a odvody se mají platit na jediném místě. Obíhat mají data, ne lidé po úřadech.

Ochranu občanů před šikanou živnostníci a e-shopy jsou pronásledováni státem, zatímco ročně z Česka plynou stovky miliard do daňových rájů. Dlužníci s více exekucemi čelí bezvýchodné situaci, když jejich dluhy narůstají díky poplatkům za každou exekuci zvlášť.

Obranu svobody prosazujeme svobodný přístup občanů k informacím i svobodu projevu a právo na soukromí. Podporujeme demokracii a zapojení lidí do rozhodování. Bojujeme proti cenzuře, omezování svobody a potlačování lidských práv. Více svobody, méně buzerace!

NEVÍM O NIČEM, CO BY PROSADILI, ALE VÍM HODNĚ O TOM, CO POSRALI

Blbosti z jejich mozků

Bydlení

PhDr. Olga Richterová, PhD., poslankyně PSP ČR a 1. místopředsedkyně Pirátů

Moderní a inteligentní bytová politika je pro nás jednou z priorit. Češi jsou obvykle zvýhodněni tím, že pracují a mohou se tak v pohodě zadlužit hypotékou na zbytek života. Všichni však takové štěstí nemají. Miliony Afričanů takové možnosti nemá a proto jim musíme pomoci a učinit z České republiky důstojnou zemi, kde nás bude každý mladý Afričan chtít kulturně obohatit svojí přítomností. Věříme, že bychom mohli v ČR v první vlně přijmout desítky tisíc uprchlíků a věnovat jim pro jejich pohodlí byty pro mladé!

JEDNA MALIČKÁ OTÁZKA. KOLIK METRŮ OBÝVÁTE VY?

Čím víc poradců, tím chytřejší Hřib?

Pražský primátor Zdeněk Hřib

Má devět nových poradců, desátého zdědil po své předchůdkyni z ANO Adrianě Krnáčové. Magistrát každému vyplácí měsíčně kolem 20 až 30 tisíc korun hrubého, přesnou částku však na otázku Práva úřad nesdělil. Ovšem pět poradců paní Krnáčové mu bylo trnem v oku.V čem mu radí? A kolik stojí?

Hřibovi početní poradci stojí Prahu čtvrt milionu měsíčně

Magistrát každému vyplácí měsíčně kolem 20 až 30 tisíc korun hrubého, přesnou částku však na otázku Práva úřad nesdělil.

Analytik Jaroslav Vlk, kterého se snažili umístit do dozorčí rady Pražské plynárenské na jedno ze tří míst, která jsou obsazena zástupci zaměstnanců.

Tomáš Vovsík radí se sociálními médii.

Martin Štěrba se zabývá komunikací jako celkem, protože věří, že všechno souvisí se vším.

Ivo Vašíček provádí externí poradenskou činnost na specializovaném IT odboru informatických aplikací jako OSVČ.

Paní Vacková je Hřibovou šéfporadkyní. Na starost má zejména komunikaci s médii, píše i tiskové zprávy. S tiskovými zprávami Vackové pomáhá poradkyně Veronika Kubičková.

Adéla Cinkaničová je tajemnice tajemná V čem přesně Hřibovi radí, není známo a nesdělila to ani Vacková. V týmu má prý funkci tajemnice.

Magdalena Valdmanová má na starosti záležitosti kultivace veřejného prostoru města.

Marka Šafru Hřib „zdědil“ po Krnáčové. Náplní práce je od října 2017 koordinace a zpracovávání komplexních politických, ekonomických, právních nebo jiných analýz, komunikace a styk s veřejností, monitoring tisku.

Martin Kameník specialista se na veřejné zakázky.

MÁM JENOM JEDNU MALINKATOU OTÁZKU. CO UMÍTE VY PROMÁTORE HŘIBE

Maturita

Praha, 6. června 2019 – Piráti dnes na tiskové konferenci představili návrh novely školského zákona a nové podoby maturitní zkoušky. Volají po zachování volby mezi matematikou a cizím jazykem ve společné části maturity. Cílem předkládaného návrhu je rovněž přiznání adekvátní kvalifikace žákům, kteří neuspěli u maturity, přestože úspěšně zakončili poslední ročník studovaného oboru. Podle zahraničních zkušeností Piráti navrhují bodové testy a přizpůsobení obsahu rámcovým vzdělávacím programům.

Piráti především nechtějí, aby se od roku 2022 povinně maturovalo z matematiky. Dále požadují, aby se písemná práce a ústní část maturitní zkoušky z českého jazyka i cizího jazyka vrátily do pravomoci škol, a ve státní části tak zůstaly jen didaktické testy z těchto předmětů. A konečně, Ivan Bartoš a spol. chtějí, aby i žákům, kteří neuspějí u maturitní zkoušky ani na třetí pokus, byla přiznána střední úroveň vzdělání (byť bez maturity).

Piráti ve svém rozhodnutí argumentují tím, že počet maturitních propadlíků z tohoto obávaného předmětu (v loňském roce jich bylo zhruba 22 %) je velký už nyní, kdy si maturanti matematiku volí dobrovolně, respektive vybírají si mezi ní a cizím jazykem. A když z ní budou za pár let povinně  maturovat, tak to bude ještě horší.

TOHLE NENÍ OTÁZKA, ALE KONSTATOVÁNÍ. VYCHOVÁVÁTE BLBEČKY, KTERÉ BUDETE MOCI OVLÁDAT.

Mariánka, mařenka, špek

Jako volební tahák nám slibují legalizaci marihuany. Jen si zahulte, mi hulíte taky a vidíte jak nám to prospívá, jak jsme se dostali ke korytu. Kuřte a budete u koryta taky. Jen nevím jestli u toho co my, nebo u prasečího, protože kdo makat, když všichni budeme hulit. Kupodivu i já jsem pro povolení pěstování marihuany, protože její léčebné účinky mají obrovské možnosti. Ovšem hulení je jiná věc.

Třešinka na dortu je Bartoš, co chce být premiérem

V tomto případě nemohu být objektivní, protože pocitově mi ten člověk nesedí. nechci mít za premiéra člověka s dredama, vyžilým ksichtem a vyhuleným hlasem. Nechci mít za premiéra člověka co pochoduje v duháku a culí se na lidi, co tam lezou nazí po kolenou, mají na sobě oblečky na sado maso a řvou že všechny úchylky jsou normální. Už jim nestačí že je pro nás naprosto normální homosexualita, ale cpou nám za normál pedofilii. pro mne naprosto nepřijatelná a nevolitelná figurka.

2 komentáře: “Otroci makejte na zdraví nehleďte”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    Mili raději budu rozesílat dál,než psát sahodlouhé komentáře.Samozřejmě že máš pravdu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist