Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Otevřený dopis pro nepřizpůsobivé občany

Milena Doušková, 03.12.2017, Jak vidím…, Komentáře - 0

Ovšem nejvíce mne pobavil předseda romského spolku pan Buči svojí velmi inteligentní otázkou. Chce vědět co znamená slovo NEPŘIZPŮSOBIVÍ LIDÍ. Byl otravný a vlezlý a tak mu dopovím já a rozhodně se mu to nebude líbit. Zrovna jako odmítali Romové poznámky o tom, že nepřizpůsobiví jsou i bílí. Hezky rychle nám otloukli o hlavu, že se tak říká jenom jim. Tím pádem asi lžeme a přijdeme do pekla.

Začínám tím, co napsal německý deník a pokračuji pořadem Jílkové a tím co si o tom myslím.

– Romy nechce nikdo v celé EU. Jsou jako medúzy, neužiteční a otravní, řekl italský politik.

– V Evropě je odhadem až dvanáct milionů Romů. Tato největší evropská menšina zůstává nejnechtěnějším národem na kontinentu.

– Ve Francii, Itálii a Německu končí v táborech a v polorozpadlých příbytcích a někteří se uchylují ke zločinům.

– Snědí Romové zpívají a kradou, své děti neobouvají a rádi žijí ve špíně,” vypočítává Der Spiegel.

– “Nikdo o ně ale neprojevil žádný zájem a nikdo se nezeptal na Romy z jihovýchodní Evropy,” napsal Der Spiegel. Podle časopisu je zázrak, že svou vlast (Východní blok), kde čelí útlaku, neopustilo ještě více Romů. Diskriminace se jim ale dostává i v bohatších zemích, jako je Německo,” dodal magazín s tím, že vedle častých urážek musí Romové vydržet i fyzické útoky. Podle politologa Markuse Enda je protiromský rasismus v Německu “na denním pořádku”.

– Romové jsou “přírodní neštěstí.”

– Protiromské nálady jsou ale v dalších západních zemích ještě ostřejší. V Itálii se vláda pokouší Romy nastěhovat do komplexů postavených z bytových kontejnerů.

– Podle organizace Amnesty International nahlížejí italští politici na Romy “srovnatelně jako na přírodní neštěstí”. Loni v létě místopředseda městské rady severoitalského Janova prohlásil, že medúzy jsou jako Romové. “Neužitečné a vždy otravné,” řekl.

– Romské tábory likviduje pomocí bagrů i Francie. Tuto metodu podle Der Spiegelu zavedl konzervativní prezident Nicolas Sarkozy a jeho socialistický nástupce François Hollande v ní pokračuje.

Co to je nepřizpůsobivý člověk

Cikány se nepodařilo integrovat za 1000 let. Proč by to s „Romy“ mělo být lepší? Když se někdo integrovat nechce, tak jak to asi dopadne? Cikány nezměníte i kdybyste jim stáli za zadkem.

Ovšem nejvíce mne pobavil předseda romského spolku pan Buči svojí velmi inteligentní otázkou. Chce vědět co znamená slovo NEPŘIZPŮSOBIVÍ LIDÍ. Byl otravný a vlezlý a tak mu dopovím já a rozhodně se mu to nebude líbit. Zrovna jako odmítali Romové poznámky o tom, že nepřizpůsobiví jsou i bílí. Hezky rychle nám otloukli o hlavu, že se tak říká jenom jim. Tím pádem asi lžeme a přijdeme do pekla.

Tak kdo je ten nepřizpůsobivý člověk:

– flákač
– nemakačenko
– bordelář
– lempl
– vyčúránek parazitující na sociálních dávkách
– kriminálník
– gambler
– narkoman

V neposlední řadě se rozmáhá trend mladých matek vzdát se svých dětí a pak se o ně zažádá jejich babička so opatrovnictví. Výsledek je obejití zákona, matka je s dětmi a babička pobírá peníze na každé dítko svojí povedené dcery. Tomu říkám parazitismus nejvyššího kalibru a měl by to být trestný čin.

Pan Buči mne potěšil větou jak ho v neděli Romové upozorňují jak se těší na pondělí do práce kde makají za 8000,-. Že by to bylo Euro?

Další argument byl taky bezvadný. Jsou chudáci tak zadlužení, že se jim nevyplatí pracovat, protože by jim stát všechno vzal. No to je na přes hubu, protože kdo se zadluží – musí platit. Jinak to za něj zaplatí pracující většina. Co je mi potom že si nasekal nějaké zmetek dluhy. Já musím taky platit svoje závazky a nikdo se mne neptá kde na to beru z Invalidky. Prostě musím.Nechci být parazit. Víte, všechno jim vzít nemohou a oni by museli žít z nunima a doto se jim sakra nechce.

Moc se mi také líbila jedna sociální pracovnice s poznámkou, že jsme Romům vzali krumpáče a tím je zničili. Sebrali práci a odsoudili na sociální dávky. Tím potvrdila, že se Romové hodí jen ke krompáčům, ale za ně už teď pracuje technika. Tohle je vývoj. Mnoho pracovních míst zmizelo právě s technikou a když chce člověk práci, musí chodit do školy a něco znát jinak nenajde na pracovním trhu uplatnění.

Naprosto mne dorazili Romové v hledišti svojí stížností na nepořádek a špíny na jejich ubytovnách. Koupelny a záchody jsou tak špinavé, že je to prý hrozné. Myslela jsem že nevěřím vlastním uším. To se jako máme sebrat u jít jim uklidit pokálený záchody? Vy tam žijete, vy si to ukliďte a neskučte. Nám také nechodí nikdo uklízet. Je to opravdu ostuda v čem dokážete bydlet i se svými dětmi. Žaludek se na tom obrací a vy to plesknete přímo do kamery. měli byste se stydět až do morko kostí. Hadr s kýblem a rejžák se saponátem a hnala bych vás uklízet.

Jak mi všichni ti hájiči Romů vysvětlí, že je nechce nikdo v Evropě, ale Česko a Slovensku se neustále nadává, že je diskriminujeme. Vlastně, co byste mi vysvětlovali. Je to jasné jako facka. Přestaňte je chudáky diskriminovat, nebo utečou k nám a my je nacpeme do lágrů a pak jim je zbouráme a budeme potom horší jak Češi a Slováci dohromady.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: smínek z TV a montáž od M.Douškové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist