Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Otevřený dopis ne-váženým politikům co se chovají směšně

Milena Doušková, 03.12.2017, Jak vidím…, Komentáře - 0

Uvědomte si všichni co tam sedíte na zadnicích a rozhodujete o milionech lidí našeho státu, že vás vidíme, v duchu vám počítáme všechny vaše kauze o zlodějnách a hlavně - nezapomínáme ne něj. Je vám to už jasný? Aby se vám to nesečtlo dohromady a pak ................to nechám na vaší představivosti.

Ne-vážení politici nechovejte se směšně

Voliči rozdali karty a vy jste jen ukázali jak velmi jste špatní a nezralí politici. Jste banda nýmandů která se handrkuje jak děti na pískovišti. Už jen stačí mlátit se lopatkama po hlavách aby se vám v nich rozsvítilo. Měli byste si laskavě uvědomit že není na vás, koho do sněmovny pustíme a koho ne, pokud nejsou volby cinknuté. Hrát budete s tím co máte, nebo budou nové volby a to nechcete nikdo. Mohlo by se totiž stát, že by Babiš dostal 50% a vy všichni byste utřeli huby. Taková je skutečnost a vy to víte stejně dobře jako my, vaši voliči. Pořád jsme národ Švejků a já si umím docela dobře představit, že ho lidé budou volit jen proto, aby vytočili Kalouska, Fialu a ostatní do běla. Byla by to docela sranda. Že život není k smíchu a že píšu o vážných věcech? No a co? Život nikdo z nás nepřežije a dějiny nikoho nezajímají, protože se dají tak krásně upravovat za chvíli nikdo nebude vědět jak co bylo.

Já jako volič nechci poslouchat kdo s kým nechce do vlády a proč, ale jak ji sestavíte, na čem se shodnete a uděláte to, co je pro národ nejlepší. Nezajímají mne děti od Pirátů co se jim nelíbí sedadla v koutě. Přijdou mi směšní a nejraději bych je zpohlavkovala přes ty tupé hlavy. Nezajímá mne nářek ODS a její vytahování, že jsou na druhém místě. Spíš bych se na jejich místě styděla, že přesvědčili tak málo lidí aby je volili. Není na co být hrdí, protože výsledek není takový, aby si mohli vyskakovat. Baví mne jak Fiala s hrdostí v hlase vyslovuje to druhé místo. Poradila bych mu domluv se s Babišem a dělejte co umíte, protože to se od vás žádá a to se od vás očekává.

Doslov pro hlupáky:

Uvědomte si všichni co tam sedíte na zadnicích a rozhodujete o milionech lidí našeho státu, že vás vidíme, v duchu vám počítáme všechny vaše kauze o zlodějnách a hlavně – nezapomínáme ne něj. Je vám to už jasný? Aby se vám to nesečtlo dohromady a pak …………….to nechám na vaší představivosti.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist