Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Nikdy si lidé rovni nebyli, nejsou a nebudou

Milena Doušková, 09.10.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Poslední dobou se všude píše o komunismu a komunistech. Připadá mi to legrační, protože ho nikdo, nikde nežije. Asi byste si měli osvěžit, co to vlastně je, protože já nevím o komunismu, který by na světě někde byl. Možná zpotvořeniny komunismu jako v Číně, ale to nemá s komunismem nic společného. Pro lidi je stejně nereálný, ale všichni o něm píší, nadávají si do komunistů a vlastně ho nikdo nikdy nezažil. Nikdy si lidé rovni nebyli, nejsou a nebudou.

Komunismus je politická ideologie. Požaduje společné vlastnictví a odmítající třídní rozdíly mezi lidmi. Jeho zastánci jsou komunisté. Komunistické ideje mají předchůdce již v antice. Po druhé světové válce se komunismus prosadil i v mnoha jiných zemích včetně ČSSR, kde komunisté vládli od února 1948 do konce roku 1989. Ano, píše se, že se prosadil a že jsme v něm žili. Tak to teda nevím kde žili ostatní lidé, ale já si nepamatuji, že bych žila v komunismu. Snad v nějaké zpotvořenině socialismu, ale ani to není to pravé slovo.

Pokud já si pamatuji, tak nikdy si nebyli lidé rovni. Vždy byla bohatá a chudá vrstva, Vždy někdo něco vlastnil a druhý neměl nic, jen svoje ruce na práci, za kterou dostával plat. Je pravda, že tyhle podivné režimy přinesly sociální jistoty a vzdělání širokým vrstvám obyvatelstva, nebyly však schopny ekonomicky a technologicky konkurovat vyspělým západním demokraciím a připravily o život desítky milionů lidí – věta z Wikipedie. To je všechno možné, ale uvědomte si, že v rámci slova DEMOKRACIE jsou páchány naprosto stejné zločiny, umírají miliony lidí. Pro obyčejného člověka režim jako režim, tak nevím, proč se se mluví jen o zločinech o komunismu, protože každá idea sebou nese zločiny, ať se nám to líbí nebo ne.

Někdy to vypadá, že vůbec nevidíte, co dělá USA v rámci tzv, demokracie. Neustále po celém světě válčí, zabíjejí, zabírají cizí území, provedli genocidu Indiánů a nahnali je do rezervací jako zvěř. Tohle je ta opěvovaná demokracie. Vzpomeňte si na pohromu v Jugoslávii pod kterou se podepsal i některými lidmi opěvovaný Václav Havel.

Demokracie v Evropě nás dovedla kam? Zase jsou z nás poslušní pracanti pro horní vrstvu vyvolených. V rámci demokracie jsou nám vnucováni migranti, které budeme živit stejně jako naši Romskou menšinu. To je prostě holý fakt. Jejich zvyky jsou neslučitelné s našimi a tak se je snaží všemi silami z nás vyhnat. Co migrant to chudáček, co původní obyvatel bránící se zničení, to rasista a komunista.

Kdo je pravý komunista:

Rozhodně ne ti, co se za komunisty vydávají včetně celé komunistické strany. Pro svoje přesvědčení byli vyvražďováni, mučeni a zakazováni. Za války umírali v koncentrácích stejně jako židé. Většinou to byli stejní chudáci jako ti, za které bojovali. Dnešní „komunisté“ nejsou žádní chudáci, nebojují za rovnost mezi lidmi, ale drží se svého koryta a nedělají nic pro obyčejného člověka. Podle mne, žádný komunista neexistuje, ale jsou jen ti, co si na ně hrají.

Česká republika považuje komunistický režim a jeho propagaci za protiprávní. Považuje, ale máme ho tady, za zadkem. Pročpak ho dávno nezrušili? To je otázka. Museli by zrušit sami sebe, protože většina z nich za komunistů žila a měla se jako prasata v žitě. Nemohou přece zrušit sami sebe. Podotýkám, že není a nebyl komunismus, ale režim, který se tak tvářil.

Je s podivem, jak zavrhujete něco, co tady nebylo, ze slova komunista jste si udělali nadávku, opovrhujete Ruskem, nenávidíte Čínu. Ano, vraždilo se tam, prováděli se strašné věci a vy jim to nikdy neodpustíte.

Proto se ptám, proč jste dokázali odpustit Němcům:

dvě světové války

milióny mrtvých ve jménu jejich  nacistické idee

zabírání cizích půd

krádeže cizích majetků

postavení továren na smrt

nelidskost a zrůdnost jejich jednání

Na tyhle moje otázky mi nikdo, nikdy neodpověděl a pochybuji, že mi někdo odpoví. Prý žijeme v demokracii a máme se velmi dobře, vlastně nejlépe. Tak proč jedou zbrojařské továrny jedou na plno, proč se válčí, proč je tolik nenávisti a proč nás chce neustále někdo z cizích mocností ovládat. To není rovnoprávný vztah. To je vztah poddaného a pánovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist