Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Nikdy jsem si nemyslela, že i ze mne se stane něco jako rasista a nacionalista

Milena Doušková, 01.06.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Jsou to primitivové a já nevím, proč bychom jim měli ustupovat v naší vlastní zemi. Jejich rozpínavost a vlezlost je naprosto zarážející a civilizovaný Evropan proti ní nenalezl obranu.

Otázka zní, jak nebýt rasistkou a nacionalistkou, když naši zemi ohrožují etnika, které jsou nám na hony vzdálené vším tím, co představují. Člověk mající kořeny v Evropě, má naprosto odlišné názory, zvyky, náboženství a sám život naprosto jiný, než člověk, který se narodil jako muslim.

Nacionalismus jako kolektivní ideologie vznikla v 18. století. Navazuje na patriotismus, čili vlastenectví vztažené spíše k územnímu či politickému celku nežli k národu. Nacionalismus staví na vědomí příslušnosti k jednomu národu, což často souvisí s vymezením vůči národu jinému.

Rasismus jako politická ideologie se snaží legitimizovat společenské nerovnosti na základě biologických rozdílů mezi lidmi. Jeho moderní forma vznikla v době romantismu jako reakce na osvícenské teorie o občanské rovnosti. Tehdejší rasismus souvisel s rozvojem etnického nacionalismu.

Je to divné, ale vypadá to tak, že tahle doba z nás dělá něco, čím jsme nechtěli a neměli být.

Otázka zní, jak nebýt rasistkou a nacionalistkou, když naši zemi ohrožují etnika, které jsou nám na hony vzdálené vším tím, co představují. Člověk mající kořeny v Evropě, má naprosto odlišné názory, zvyky, náboženství a sám život naprosto jiný, než člověk, který se narodil jako muslim. Nic proti nim nemám, ale nechci mít u nás doma mešity a klanět se několikrát denně k jejich Bohu. Někteří muslimové si vykládají si korán tak, jak se jim momentálně chce. Korán sám o sobě není o násilí. To si z něj udělali lidé. Ve jménu víry a jejich zvyků jsou schopni naprostých zrůdností, které jsou nám cizí. Poslední z příkladů je odsouzená těhotná matka ke smrti provazem, s odložením o dva roky, dokud bude kojit. Jaký je její zločin? Nevzala si muslima, ale katolíka. To je celý její hřích.

Jsou to primitivové a já nevím, proč bychom jim měli ustupovat v naší vlastní zemi. Jejich rozpínavost a vlezlost je naprosto zarážející a civilizovaný Evropan proti ní nenalezl obranu. Měli bychom se konečně probudit a donutit přistěhovalce, aby respektovali naši zemi, naše zákony a náš lid. Nechceš? Tak se vrať domů a tam si žij podle vašich zákonů, ale nás k tomu nedonutíš. takhle by měli uvažovat politici, co nám sem tyhle primitivy pouštějí. Jen primitiv kamenuje ženu, polévá ji kyselinou, uřezává nosy.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist