Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Nastala doba, kdy by muž měl znova zaujmout své místo v řádu přírody

Milena Doušková, 21.10.2019, Jak vidím…, Komentáře - 6

Potichu, ale jistě se poslanci a senátoři snaží o změnu ve volbě prezidenta. Pokud tu sebranku vůbec něco mrzí, tak je uzákonění přímé volby prezidenta. Pokud si tohle necháme vzít, jsme mrtvé Česko. Já bych si přála, aby v čele nás všech byl muž, co se nebojí dát povel k nevyhnutelnému. Povel k boji proti převzetí naší země a nás – migranty. Mohou nám říkat co chtějí, ale tohle je převzetí Evropy se souhlasem jejích vládců, kteří žijí naprosto mimo realitu.

Přeji si v čele země člověka, co se nebude bát pozvednout hlas proti diktátu Evropské unie, protože teď už to není ta EU do které jsme vstupovali, ale něco, co samo neví komu zvoní hrana. Nám zvoní.

Přeji si, aby EU fungovala jako obchodní partner, kde si navzájem pomáháme s výrobou, prodejem a nákupem, ale rozhodně si nepřeji být členem EU která si osobuje právo politické a určující co kdo má dělat, nebo nedělat. K čemu bezzubá EU, když v případě války není schopna se bránit.

Přeji si, aby naše hranice byla chráněná. Ano, zatím je na tom Česko velmi dobře. Jenže pokud to nezastavíme teď, tak našim vnuků předáme zemi, ve které nebudou doma. Vše se bude měnit a to co se staletí budovalo zmizí v nenávratnu. Z historického hlediska je to vlastně normální, ale pokud člověk má tu sílu zvrátit běh událostí, měl by to udělat. EU následuje Římskou říši. Napřed rozkvět, ale potom bude následovat pád. Obyčejní lidé cítí rostoucí nebezpečí. Denně ho vnímáme a soucítíme s lidem Francie, Německa, Anglie, Švédska a všech dalších zemí krásné, prastaré Evropy. Proč nás neslyší ti nahoře? Říkají si po nás potopa? Hlavně, že my žijeme v dostatku? Ano, nemuselo by nás to trápit, protože my dožijeme v klidu a dostatku.

Tato doba si nežádá ženy, co si hrají na muže, ani na lidi, co neví jestli jsou muži či ženy. Tahle doba si nežádá muže na podpatcích, v sukni a namalovanou pusou. Tahle doba si žádá MUŽE, co se nebojí bránit svoji vlast a svoje rodiny. Není čas hrát si na bláznivé feministky a muže na mateřské. Je čas najít sílu na obranu.

Nastala doba, kdy by se měla zavést znovu povinná vojna.

Nastala doba, kdy žena má být především ženou a matkou tak jak to žádá příroda.

Nastala doba, kdy muž znova zaujme své místo v řádu přírody.

Nepotřebujeme zženštilé muže a ženy mužatky. Potřebujeme silné muže a ženy, o které se mohou muži opřít. To nám dala příroda do vínku a všechno přetvoření se vždy vymstilo.

Lidé, buďte moudří a volte dobře a pevně trvejte na svých přáních. Děláte to pro naše potomky.

6 komentářů: “Nastala doba, kdy by muž měl znova zaujmout své místo v řádu přírody”

 1. Petr napsal:

  Mám takový neblahý pocit, že se většině lidí rozsvítí v mozkovnách, až bude pět minut po dvanácté, čili – pozdě. Jak moc bych si přál, abych se mýlil.

 2. Jirka napsal:

  Taky to tak vidím. A právě při této příležitosti … mně něco napadlo. Objevují se nové smrtící choroby, jako na objednávku : HIV, ebola, zika … a kdoví kolik dalších.
  Možná se tlupě nebezpečných vědců podařil úplný majstrštyk : vyrobit nakažlivý virus blbosti.
  Je to hotová morová nákaza a šíří se po celém světě. Zasaženy jsou všechny současné vládnoucí klany a je kontaminována i široká veřejnost, která ty pitomce volí do státnických funkcí.
  Ay se to mohlo zlepšit, bylo by potřeba vybít celé nakažené stádo. Protilék se zatím nikde nepodává. Tahle noc nebude krátká ….

  • Právě za tuhle myšlenky a možném boji mě jeden pán kamenoval. Nejen že mi ten plátek bere články bez mého svolení, ještě mi tam nadávají. To je fakt bezva doba.

   • Jirka napsal:

    Milunko
    Já se obávám, že hrdinové, kteří se
    dobrovolně
    vrhali do bitev za národ, za svobodu, za lepší svět
    už najdeme jen v těch lepších čítankách dějepisu.
    Úspěšně chránit vlast nemohou důchodci, kteří už mají na kahánku. jeden takovej nad hrobem si s Tebou právě píše.
    To by mohli jen mlaďoši, generace tak mezi dvaceti až čtyřiceti léty.
    Ukaž mi nějakého, který by se nechal dobrovolně zabít.
    Jsou, samozřejmě, žoldáci, kteří si jedou někam do ciziny zařádit a vrátit se bohatí.
    Ale tihle by nám nejspíš nepomohli.

    • Jiříku, mě je milejší chlap nad hrobem, ale je to pořád chlap. Já to vím, ale napsat jsem to musela, protože když vidím ty karikatury na muže a ženy, tak mi prsty začnou svědit. Asi bych to raději fackovala, ale na to jsou jejich rodiče. Můj dědeček byl v obou válkách a byl to chlap až do 90 let.

     Já po nich nechci aby šli bezhlavě bojovat za vlast, já po nich chci, aby v případě nebezpečí byli schopni bojovat za svoji rodinu. Kdo bojuje za rodinu, bojuji i za vlast.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist