Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Německý poslanec bojuje za nás, východní Evropu

Milena Doušková, 01.08.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Pane předsedo, drazí kolegové, dámy a pánové

Madam kancléřko….Ještě před chvílí tu byla. Ano je tady, madam kancléřko, vaše vysvětlení, obsahuje jen málo konkrétních věcí a i ohledně těchto věcí my s vámi nesouhlasíme, což pro vás jistě není překvapením. Ve vašem vysvětlení jste řekla, že potřebujeme Evropský azylový systém, který odolá krizi a zároveň ukazuje solidaritu a mluvila jste o rozmístnění uprchlíků spravedlivým způsobem pro EU.

Ale víte, že východoevropané – a oprávněně – nikdy nebudou připraveni implementovat distribuci uprchlíků do EU. Pan Tusk o tom mluvil laskavým, přívětivým způsobem. Já to mohu říct jasněji a lépe.

„Národy si přejí sami rozhodovat o tom koho přijmout mezi svou komunitu. Podporovat „Diverzitu“ není povinností žádného národa.“

To musíme říkat nahlas hlavně zeleným. Dámy a pánové, východoevropané mají svoje historická zkušenosti, které je vedou k takovým pozicím. Byli ovládáni Osmanskou říší stovky let. Byli – bohužel – pokořeni Německem během 2. světové války. Poté byli utlačování Sovětském svazem 40 let. Toto jsou podstatné zkušenosti lidí, kteří nyní trvají na principu sebeurčení a národní identitě. a v tomto smyslu nechtějí mít vůbec nic společného s přerozdělovacím systémem vynucovaným na evropská úrovni. Nesmíří se s tím, aby jim někdo nařizoval, koho mají příjmout mezi sebe. Německo se z učitele změnilo v autoritáře a nakonec ve vyděrače:

„Dostanete prachy jen pokud se budete chovat jak chceme.“

Toto jsme v německé politice nikdy nechtěli. Ostatní Evropané to tak nevidí, jsou více praktičtí. Rakušané i Nizozemci už dali najevo, že si nepřejí financovat něčí internacionální sny a neměl by to být ani náš směr. AFD vyjasní, že většina této země to tak cítí, Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist