Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Někteří herci i neherci jsou stále větší kreténi

Milena Doušková, 10.11.2018, Jak vidím…, Komentáře - 2

Vybrala jsem jen pár ubožáků a za sebe říkám:

„Poslouchám Nohavicu roky a jeho texty a texty Okudžavi a Vysockého jsou jsou nádherné. Konkurenci má jen v zesnulém Karlu Krylovi, kterému nad politikou v Česku a těmi co ji vedou puklo žalem srdce. Doufám, že Jarek Nohavica je tvrdí a nenechá se uštvat jak říká Soukup, lepšolidmi.

——————————————————————————-

Jarek Nohavica převzal v neděli z rukou Vladimira Putina Puškinovu medaili. Pro některé zafungovalo předání jako rudý hadr na býka.

Tihle samozvaní kritici nesahají ogarovi Nohavicovi ani po podrážky bot. Nejzábavnější na to je, že čím větší nula, tím víc bodá do Nohavice.

Hutka který snažil za totáče nepracovat a nevím čím se živil, protože pořádná muzika to nebyla. Pro mne je to nula bez talentu, bez hlasu co se škrábe na výsluní mezi celebritky jakýmkoliv způsobem. V roce 1989 vykřikoval že chce demokracii a svobodu, ale neřekl nic o tom, že ji chce jen pro sebe a jemu podobných a že ostatní mají držet hubu a krok. Že byl kamarád Havla je známka toho, že je ze stejné opilecké sorty, co žijí jako štěnice sající nám krev tak dlouho až se začneme konečně škrábat a při tom je rozmáčkneme na kaši. Není mu dobrý Nohavice ani Zeman, potažmo nikdo, kdo má ty dva v uznání.

————————————————————————————-

Hrušínský a jeho plky na adresu Nohavice či Zemana nejde snad ani komentovat. To je tak ubohý člověk, že i slin na uplivnutí je škoda. Také mne zaujal poznámkou, že Zemanovi voliči do divadla nechodí. Myslí na to proč to tak je? Protože dívat se dobrovolně na jeho držku je nad naše síly a tak si tu svoji Jezerku může strčit kam jen chce.

—————————————————————————————

Langšádlová je přímo znechucena Nohavicou. S chutí bych se zasmála, kdyby jí raději nedala přes hubu. Docela dobře si pamatuji, když navrhovala napadnou Rusku atomovkou. Tohle není člověk, co byl u někom říkat nějaké soudy. Sama by měla sedět v base za vyhrožování. To osobu prostě nesnáším a z celého srdce jí opovrhuji.

——————————————————————————————-

Marvanová pohoršeně sdělila, že ho ráda poslouchala, ale už nebude. Nechápu. Co se změnilo na písních tohoto folkového génia? Nic. Zraje jako víno a je texty jsou nádherné, živočišné a Marvanová je blbá jako basa. Jak si vůbec dovoluje mluvit o zaplacení? Proč by neměl převzít ocenění od Putina? Kdyby to bylo Júesej to by se medailovalo že Marvanová. Jenže Putin je katastrofa.

Citace:

“Písně Jaromíra Nohavici mě provázejí 35 let. Právě to dnes při přebírání mediale od vládce Kremlu připomněl Jaromír Nohavica, jak před 35 lety v Ostravě zpíval písně Bulata Okudžavy,” píše právnička a ptá se: “Co se s ním stalo? Co mu za to zaplatili?” Jiné vysvětlení ji nenapadá.” Jak může přijmout ocenění od Ruska, které svými represemi vůči svobodomyslným lidem jedná stejně, jako jednal Sovětský svaz vůči Okudžavovi a Vysockém a vůči politickým vězňům a novinářům,” ptá se znovu Marvanová a přidává rázné prohlášení: “Obvykle to nedělám, ale nezbývá, než říct: Nohavicu už poslouchat nemůžu. Co je moc, to je moc!”

———————————————————————-

Záruba se vyjádřil jako blbeček. Prý celá ta věc nějak nesedí. Jako čím nesedí. Že dostal ocenění od Putina? Měl by jen závidět, protože Nohavicu miluje nespočet lidí, kdežto on je všem obyčejným lidem prostě a jednoduše i prdele. Tak už prý není Husita. No a Záruba je čím, že si dovoluje kritizovat Nohavicu.

Citace:

Robert Záruba prohlásil fotografii, kde si Nohavica potřásá rukou s Vladimirem Putinem za nejsmutnější fotografii roku. Nesedí čas,  oblek, nesedí kravata, nesedí medaile na klopě, nesedí křečovitý úsměv a nesedí tedy ani ten patron, co tiskne ruku,

Co tedy vědí
ti co nahoře sedí…” rýmoval sportovní komentátor.

“Jarku teď už nejsi husita. Moc smutné,” vzkazuje Nohavicovi.

————————————————————————————–

Ziggy Horváth, jenž často vystupuje na demonstracích proti prezidentu Miloši Zemanovi a premiéru Andreji Babišovi, se na Facebooku rozepsal. Koukám, že Rusko je nepřáteslké a Putin je nepřítel číslo jedna. No, já nevím kdo Ziggy, ale znám Nohavicu. Ten se zviditelňovat jako Ziggy fakt nemusí. Pro mne jsou Rusové Slované jako my a jsem ráda, že existují, jinak by rovnováha byla fuč a fakt nevím, co by se na naší Zaměkouli dělo.

Citace:

„Jaromír Nohavica, krycí jméno Mirek, převzal od novodobého symbolu ruské nesvobody, důstojníka KGB Putina, ocenění za prohlubování přátelství s nepřátelským Ruskem. Osobně a přímo v centrále zla, Kremlu. Vím, co prožívá řada jeho fanoušků. Myslím, těch čerstvě bývalých“.

————————————————————————-

František Laudát tomu dal korunu:-))

Buď jak buď:
Buď jak buď,
Jarek hrdě v Kremlu vypnul hruď.
Mrtvé syny Ukrajiny – neřeší,
Na metály dostal chuť,
buď jak buď.

Po návratu z Moskvy,
možná bude lidem vymývat mozky.
Před Havlem to byla idyla,
soudruzi s chutí znovu do díla.
Buď jak buď,
na metály dostal Jarek chuť.

Já jsem slezský bard a kdo je víc?
Zapěju vám z plných plic.
Na Polomi, pendolinu zamrzly všechny CD romy.
Buď jak buď, metál zdobí moji hruď.

Buď jak buď,
každá hra jednou končí.
A metál od Putina prezidenta,
strhává masku Jarka disidenta.
Pro některé skončily sympatie, naděje a tužby,
Mirek se vrací do služby.

A aby pointa byla,
vážení – vyberte si pro svoje svědomí –
Nohavicu Jaromíra, nebo Karla Kryla!!!

2 komentáře: “Někteří herci i neherci jsou stále větší kreténi”

  1. Andulka napsal:

    Jarek Nohavica je velice známá osobnost ale kdo je ten Franta Laudát?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist