Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Na tichou poštu vám kašlu

Milena Doušková, 12.04.2018, Jak vidím…, Komentáře - 2

Jestli si myslíte, že tichá pošta pro děti něco vyřeší, tak jste buď blbci, naivové, nebo zbabělci. Kdo chce této zemi a jejímu národu pomoci, nemůže si někde šuškat, ale řvát to nahlas i za cenu, že mu budou nadávat, hanět, pomlouvat, dělat z něj blázna, posmívat se mu.

Dneska jsem si říkala, že si udělám klidný den na zahradě a vykašlu se na všechno. To bych ovšem po obědě musela vynechat svůj kávový rituál u PC. Jen tak brouzdám a všude se vyhrožuje, to však není novinka, tak co bych si kazila den. V tom mi blikla zpráva a mně se při čtení zbarvila tvář do ruda. Ne studem, ale vztekem.

Jestli si myslíte, že tichá pošta pro děti něco vyřeší, tak jste buď blbci, naivové, nebo zbabělci. Kdo chce této zemi a jejímu národu pomoci, nemůže si někde šuškat, ale řvát to nahlas i za cenu, že mu budou nadávat, hanět, pomlouvat, dělat z něj blázna, posmívat se mu. Ano, to všechno jsem zažila když jsem s psaním začínala a přesto jsem se nikdy neukrývala, ale šla do všeho sama ze sebe.

Za prdelí máme muslimy, amíky, EU a vy si hrajete na tichou poštu. jen aby vás u toho nikdo nechytil. Pokud mi ještě nějaký zbabělec pošle takovou zprávu, budu ho do konce života blokovat. Napřed jsem chtěla zveřejnit jméno, ale nejsem mrcha a nebudu nikomu dělat bebíčka.

Ona zpráva, co mne nadzvedla a co se jí lidé bojí zveřejnit. Já na tom nevidím nic, co by nemohl číst každý normální člověk.

Nikdy nás žádná kultura nenervovala a neničila, neterorizovala celé městské části, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami. S nikým, kdo přišel pracovat do Německa se nemuselo mluvit o integraci, o prostředcích začlenění, o bezpečnostním riziku.

Žádný ŘEK nepotřeboval tabulky na to, aby věděl, ze se naše ženy nesmí znásilňovat, žádný JAPONEC nemusel být upozorňován na to, že nesmí ženu přivázat za auto a vláčet ulicemi, žádný BRIT, IR, HOLANĎAN nepotřeboval předražené kurzy chování k ženám. Žádnému THAJCI nemuselo být vysvětlováno, že se ženy nesmí lovit jak zvěř. K žádnému ITALOVI nebyl potřeba odstup na délku paže a na ČÍŇANY jsme nepotřebovali pepřový spray ani zbraň.

Ve vlaku jsme cestovali beze strachu. Integrace byla a je pro Řeky, Italy, Vietnamce, Rusy a mnohé jiné národy samozřejmostí. Tito lidé se stali součástí naší kultury a přizpůsobili se našemu způsobu života.

Ne tak muslimové se svými nekonečnými požadavky

„Chci tady mešitu, chci jen halal jídlo, chci islámské svátky, chci oddělené plovárny, mám 4 ženy a 25 dětí a žádný čas na práci, chci auto, dům a peníze, jinak to tu vyhodím do vzduchu, moje děti nepojedou na školní výlet, všechny nevěřící je třeba zabít atd…“ Ať to stojí, co to stojí. Bude se loupit, přepadat, popravovat, znásilňovat a vraždit, jako by to bylo to nejsamozřejmější na světě.

Nechceme zde žádné idioty, kteří by náš život chtěli měnit podle svých představ. Popadněte do podpaždí svou kouzelnou lampu, sedněte si na váš létající koberec a leťte zpátky přes Bospor nebo do Afriky (anebo do prdele, k Alláhovi a pedofilovi Mohamedovi). Drtivá většina Evropanů vám bude vděčná!

2 komentáře: “Na tichou poštu vám kašlu”

  1. Balhárek Ivan napsal:

    poslední odstavec ? NAPROSTÝ SOUHLAS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist