Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Mikuláš Minář - ku.va prodejná bruselská, nebo naivní debil

Milena Doušková, 23.08.2019, Jak vidím…, Komentáře - 5

MIKULÁŠ MINÁŘ, BENJAMIN ROLL, JIŘÍ-JAKUB ZÉVL – prodejné ku.vy nebo naivní blbečkové

Kdo podporuje Milióny chvilek? Jsou to jména, ze kterých mám husí kůži, jména, která mají pocit, že mohou vše a že jim vše patří. Včetně vesničanů, zemědělců a dělníků. Ti jsou tu na práci, na držení pusy a aby jednou za čtyři roky hodili do urny ta správná jména.

Takže kdo je vidět a kdo naletěl, nebo je zaplacený, nebo nevím proč to vlastně dělají.
Kalousek s celou TOPkou, Fila s celou ODS, Bartoš se všemi Piráty, Novotný, Sommerová, Hřebejk, Hrušínský, Klus, Geislerová, Mádl, Holubová, Basiková, Hutka……atd

Milion chvilek – kdo platí podvod v zájmu Bruselu, kdo platí vymývání mozků na školách? My to platíme, my všichni.

Parta kolem Karla Janečka, Libora Winklera, Neovlivní.cz, Fond proti korupci a Člověk v tísni spustila projekt, který zaštiťuje Česká televize a další. Koneckonců zde jsou přímo uveřejněni. Záhadou je, jaký má zájem Winkler s Frycem na akci Milion chvilek. Proč to dělají? No dotace a zase dotace. Kašlat na národ protože celé Česko mají u zadku. Hromadit a hromadit a pak jak říká Holubová chcípnout a budou jim stačit dřevěné futrály. Je jim jedno že nám vládne Brusel, potažmo Německo. Budou řvát jak že v roku 1968 zemřelo 174 lidí a drží hubu o tom, kolik jim zemřelo od roku 1938 – 1945. Je to skoro 500 000 lidí.

Nastrčená loutka Minář – Velký Vůdce se našel

Nevím jak se našel a kdo ho našel, ale jedno vím jistě. Někdo tento cirkus musí financovat a ona je to sakra drahá sranda. Zrzavý hnědokošiláč Minář by bez placené klaky a obchodního zázemí nedokázal dělat vůbec nic. Z čeho by platil akce za desítky, nebo sta milionů. Tady, před našima očima dělají z vašich dětí budoucí otroky, vymývají jim mozky a vy se stále ptáte, kdo platí drahou aparaturu, jednotné transparenty, autobusy, vlaky, všimné zpěvákům, hercům a dalším zaprodaných grázlům.

Jako vždy, za vším hledej prachy a finančníky.

5 komentářů: “Mikuláš Minář – ku.va prodejná bruselská, nebo naivní debil”

  1. Zdeněk Olšák napsal:

    PŘESNĚ TAK

  2. Jiří Koukal napsal:

    Za jedinou uznávanou demokracii považuji řádné volby a ty proběhly. Takže řvaní Milionu chvilek považuji za řvaní milionů úchylek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist