Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Lidé, opravdu jste ovce a necháte si dělat na hlavu bandou nenažranců

Milena Doušková, 03.12.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Já bych jim nejraději dala přes hubu a doporučení: "Strčte si zvýšení minimální mzdy a raději zrušte DPH na potravinách. Tak pomůžete všem lidem tam dole, kam se ve své aroganci nikdy nedíváte."

Minimální mzda vzroste na 13 350 korun, rozhodla vláda.

Ministryně financí Alena Schillerová upozornila na náklady, které navyšování znamená pro podnikatele a ti pochopitelně s navýšením také nesouhlasí. Že souhlasí odbory je jasné, protože to je jejich práce. Zvýšení minimální mzdy se týká všech pracujících, protože to zvýšení má za následek růst mezd.

Schillerová nám oznámila, že nevidí logiku v tom aby několikátý rok po sobě rostla minimální mzda více než mzda průměrná a byla by raději aby navýšení bylo nižší o 150,-Kč. Podnikatelé by zase byli rádi aby to bylo jen 800,-Kč.

No a já říkám že to pokrytectví, lakota, sprostota, drzost a hnus. Oni se handrkují o pár kaček pro pracující a sami si určují statisícové mzdy. Docela by mne zajímalo, na jak dlouho by takovým zmetkům stačilo těch 13 000,-. Na jednu večeři v nóbl kavárně? Na jednu podprsenku pro paní podnikatelovou? Nebo si něco přidají a koupí se hajzlík s briliantovým čudlíkem?

Oni ani neví, co cítí a co si myslí lidé, kteří žijí z ruky do huby a rozhodují se o tom, jestli si koupit kousek masa, nebo raději nechat peníze na chleba. Horší je rozhodnutí jestli koupit dětem boty na zimu, aby potom nechyběly peníze na jídlo, či na nájem. Nevím jak ostatním lidem, ale už je blivno nad jejich řečima, hádkama o každou korunu a přitom nás ždímat daněmi, které nemají nikde jinde.

Já bych jim nejraději dala přes hubu a doporučení:

„Strčte si zvýšení minimální mzdy a raději zrušte DPH na potravinách. Tak pomůžete všem lidem tam dole, kam se ve své aroganci nikdy nedíváte.“

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist