Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Lepšo-horšo, to už je na přes držku

Milena Doušková, 30.12.2018, Jak vidím…, Komentáře - 3

Jen ho asi štve, že ta "spodina" se tak nějak probudila a nejraději by na uspořádala hon na lišku, protože už ji má plný zuby. Tak na to mám jen jednu větu: "Pavelko, běžte se svými kecy do prdele."

Nedávno jsem zjistila, že jsem spodina společnosti, navíc nevzdělaná, hysterická a mám strach. Napsal to o mně nějaký rádoby chlap Kryštof Pavelka. No moc si nepískejte vy ostatní, protože takhle označkoval všechny voliče Zemana. Z toho logicky vyplývá, že větší část lidu českého, moravského a slezského je totálně blbá, posraná strachy, občas trpí hysterickými záchvaty a navíc je spodinou naší země.

Jen nevím, jak ti pitomci mohou uživit tu chytrou, nehysterickou a velmi statečnou část naší země. Tahle část se totiž skládá hlavně z těch, co jsou přisáté jak vši na našich daních a nebýt nás, tak zdechnou hlady. Tedy ta blbější část z nich. Ta druhá si nakradla na dva životy. Tyhle lidské pijavice si troufají soudit člověka, co má tu drzost mít vlastní názor a názory, politiků, komediantů a vyžírků všeho druhu jsou mu prostě u prdele.

Citace:
„Miloš Zeman jde zkrátka zcela nepokrytě na ruku spodním proudům české společnosti, kde se slévá hysterie, nevzdělanost a strach. Z této směsi odjakživa politicky těžili nejrůznější horšolidé a český prezident je jen další v řadě. Kriticky uvažujícím občanům se to může nelíbit, ale povaha demokracie je taková, že umožňuje populistům velmi úspěšné a dlouhodobé surfování i na takto pitomých vlnách.

Kdo jsou ti kriticky uvažující lidé? Myslím tím typ Kalousek, Hrušínský, Bartoška nebo třeba Bakala? Koho myslíte těmi populisty? Vyslovujte se jasně, protože horník, dělník to určitě není. Populista je kretén, co leze lidem do zadku a ještě se v rochní, že mu někteří skáčou na jeho žvásty. Jen ho asi štve, že ta „spodina“ se tak nějak probudila a nejraději by na uspořádala hon na lišku, protože už ji má plný zuby. Tak na to mám jen jednu větu:

„Pavelko, běžte se svými kecy do prdele.“

Další zkrácená citace:

„Pro českou realitu v končícím roce 2018 je ovšem závažnější Zemanova zmínka o špionomanii v návaznosti v kauze Huawei. To, že výrobky čínského koncernu mohou v případě potřeby sloužit jako nástroj zpravodajských služeb komunistického režimu udává ho za evidentní je douhodobě známý a potvrzený fakt.“

Pak klidně to spojí se Zemanovými cestami do Číny. Chce tím snad říct, že náš prezident je špicl? A co takhle hlavy Německa, Francie, Ameriky? Ti se tam cpou horem dolem, jen aby obsadili tento obří trh, ale to prosím špicli nejsou. To jsou jen obchody. Je to vlastně hodně velká drzost obvinit bez důkazů hlavu státu ze špionáže.

Tak mne napadlo, že by pan Pavelka prodával otrávená jablka od amíků? Asi nejde kšeft, když se musí jít špinavými cestami.

Na závěr bych chtěla říct, že patřím ráda k lidem, co se jim nadává do spodiny, protože kdybych patřila ke kavárně, tak můj dědeček opustí rodinný hrob a nařeže mi co se do mne vleze.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com
  • Autor/ři citací: Pavelka

3 komentáře: “Lepšo-horšo, to už je na přes držku”

  1. tim napsal:

    Gausova křivka o iq opět neselhala

  2. Vladimír Šubrt napsal:

    Však má pravdu. Zemana volí jen nevzdělaná lůza.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist