Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Komu patří Leta? No přece knížeti pánu!

Milena Doušková, 12.04.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Já si pořád říkala o co tady jde, když i historici potvrdili, že v Letech byl pouze pracovní tábor a ne koncentrační tábor. Nakonec nedávno jsem o tom psala článek. Mrzí mne, že nejsem Holmes a nenapadlo mě kouknout se na katastr. Pak bych nemusela hledat důvody, ale bylo by jasné kdo zmanipulovat minoritu a co za tím je

Komu patří Leta? No přece knížeti pánu!

Následující lesy a pozemky v okolí prasečáku patří Schwarzenbergům a tyto lukrativní pozemky, se snaží majitelé prodat zahraniční společnosti, která ale odmítá mít ve své blízkosti prasečák. Tato snaha trvá již od roku 1995, no a nyní se to povedlo.

Nevím který šikulka tuhle vyhrabal a dal do oběhu, ale díku mu za to. Kdybych ho znala, požádala bych ho o svolení k otištění na Šeptandě. Tak kdo to pozná napište a já uvedu autora.

Já si pořád říkala o co tady jde, když i historici potvrdili, že v Letech byl pouze pracovní tábor a ne koncentrační tábor. Nakonec nedávno jsem o tom psala článek. Mrzí mne, že nejsem Holmes a nenapadlo mě kouknout se na katastr. Pak bych nemusela hledat důvody, ale bylo by jasné kdo zmanipulovat minoritu a co za tím je. Teď už zbývá jen čekat, co se s pozemkem vlastně stane. Je to docela provařená kauza, tak si nemyslím, že se kníže pán hned vrhne do nějakého projektu, protože za tolik peněz, nás daňových poplatníků, by hrozila defenestrace. Stačí jen najít bezva okno.

  • Autor/ři obrázků: Řezníčková Věra
  • Autor/ři citací: Řezníčková Věra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist