Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Kdo zvíře utýrá k smrti, měl by stejnou medicínou být odměněn

Milena Doušková, 30.05.2019, Jak vidím…, Komentáře - 0

Stále více dívek páchá násilí na zvířatech i lidech. Není vyjímka, že ve škole provozují dívky šikanu nejhrubšího kalibru, zrovna tak na Fejzu a dokáží dohnat oběť až k sebevraždě. Nechápu to.

Jsem znechucená a začínám některé lidi z celé duše nenávidět. Poslední dobou se setkám s něčím, co neumím pochopit. Pustím si video a tam dívka háže štěňata do vody na kameny.

Pustím druhé a tři dívky hrají fotbal, ale místo míče mají mrňavé štěně. Dnes naposledy jsem pustila video, protože se mi udělalo velmi zle. Dívka pálila autogenem psa. Dneškem končím s nějakými ohledy. Tohle nejsou dívky co by se měli stát ženami a rodit děti. To ať raději lidská rasa vymře, protože té bolesti co způsobují těm bezbranným je tolik, že těžko hledám slova. Z těchto „dívek“ rostou budoucí vražedkyně miminek, nenávistné potvory všeho schopné.

„Zahájili jsme trestní stíhání mladistvé dívky, kterou jsme obvinili z pokusu vraždy. Vzhledem k věku obou dívek se ale nebudeme k případu blíže vyjadřovat. V případě prokázání viny hrozí mladistvé vzhledem k jejímu věku trest odnětí svobody až na devět let,“ dodala mluvčí.

Stále více dívek páchá násilí na zvířatech i lidech. Není vyjímka, že ve škole provozují dívky šikanu nejhrubšího kalibru, zrovna tak na Fejzu a dokáží dohnat oběť až k sebevraždě. Nechápu to. Vždyť žena je nositelka života a ne tvor schopný týrání a vražd. Miminka sotva narozená končící v kontejnerech, ve sklepích, v zemi. Jak může matka zabít, když má tolik možností, jak se dítěte zbavit. Co by za to jiné ženy daly a jak rády by se o miminko postaraly a nemohou.

Trestejte je vysokými tresty pro výstrahu, protože násilí páchané na slabších je naprosto neomluvitelné.

  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist