Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Kdo co bere za důchod? Sami si srovnejte!

Milena Doušková, 03.02.2018, Jak vidím…, Komentáře - 6

Tak se laskavě vy, co mi tak nadáváte zamyslete sami nad sebou a připomeňte si kdo to má být člověk a co znamená lidství. Sobeckost je nepěkná vlastnost a s batohem nacpaným penězi nebude váš hrob lepší než ležení na žebračence.

Pod důchodem pane Drahoše se rozpoutala docela ohnivá debata. Jedni se mnou souhlasí, druzí ne. Jedni chválí, druzí mi nadávají a to hodně nevybíravě. I já občas ujedu a řeknu ostřejší slovo, ale nikdy se nesnížím k tomu, abych psala druhému člověku ať chcípne. To se teď děje docela běžně a já si říkám v jaké době to žijeme a kam nás to politici táhnou.

Vyčítá se mi hodně věcí, ale jakmile se začne s tím, že lidé mají právo na takový důchod, aby mohli soje stáří prožít v klidu na odpočinku, které si po celoživotní práci zaslouží. Okamžitě se ozvou lidé, co si to vlastně dovoluji, proč by měl mít ředitel důchod stejný jako popelář. Jenže to jsem já nikdy nenapsala. Já neustále píši jen jednu věc. Uzákonit spodní hranici důchodu tak, aby měl člověk na nájem, na jídlo a na léky.

Zeptám se jen na dvě věci:

Co pro vás udělal pan Špidla aby měl důchod 130 000,-Kč? Nic, zbylo po něm pár afér, pak ho uklidili do Bruselu a tam sedí jak hnida ve vlasech a ne a ne se pustit. pro národ neudělal nic.

Co pro národ udělal pan Čejka aby měl důchod 2 300,-Kč? Hodně, rozesmával nás tolik let a byl jako rozzářené sluníčko když mu jeho diváci tleskali. Teď nemá ani na jídlo a státu je to jedno.

Tak se laskavě vy, co mi tak nadáváte zamyslete sami nad sebou a připomeňte si kdo to má být člověk a co znamená lidství. Sobeckost je nepěkná vlastnost a s batohem nacpaným penězi nebude váš hrob lepší než ležení na žebračence.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

6 komentářů: “Kdo co bere za důchod? Sami si srovnejte!”

  1. Roman napsal:

    A když jsme u toho, tak ten popelář by měl mít větší,když celou dobu odváží ten bordel tbordel toho „lepšího“.

  2. Michal Petrášek napsal:

    Jojojo… koukam, že na vašich stránkách jsou další sprostý lži. Kdepak by vzal Špidla důchod 130 tisíc, když nejvyšší vyplácený důchod v ČR činí 93 tísíc korun podle údajů správy sociálního zabezpečení. Jste typická rozesilatelka hoaxů a očividně si v tom libujete. Je mi Vás líto. A Vašich klientů v domovech důchodců snad ještě víc. Mimochodem – můžete si mne zablokovat na FB jak chcete, znamená to, že jsem měl pravdu, protože pravda velmi bolí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist