Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Kam kráčíš člověče český

Milena Doušková, 04.10.2019, Jak vidím…, Komentáře - 5

Nenávist, zášť, sprostota, vyhrožování, morální dno, vyhrožování, cenzura, vymývání mozků, násilí, vraždy, zlodějny, korupce. Ano, tohle je dnešní realita, tzv totalita. Malá část národa se rozhodla, že ta pravda je na jejich na straně a všechny ostatní občany považují za negramotný odpad, který nemá co mluvit a neměl by ani volit. To je přece výsada těch inteligentních a hlupáci mají jen pracovat a držet hubu a krok. Kde to žijeme a s kým vedle sebe? Kdo jsou ti, co mají drzost nutit nás žít podle jejich pravidel a naše pravidla naprosto neuznávají. Naši předkové bojovali za naši svobodu a my co? My ji dobrovolně odevzdáváme do cizích rukou.

Nemohu si pomoci, ale srovnat to jde jedině s Hitlerových nacismem. Ano, Joseph Goebbelsova propaganda pracovala na výbornou a s mozky národa si dělal co chtěl. I když mnoho lidí nesouhlasilo a nevěřilo, drželi hubu a krok, protože nikdo nechtěl byl trestán za jiný názor. Víme všichni, jak uměla nacistická strana trestat toho, kdo si troufal oponovat. Ano, někteří naši politici, herci, umělci a lidé mi je velmi připomínají. Naprosto odmítají jiné názory, klidně napíší, že bychom už měli zemřít a kdyby to šlo, tak nás snad budou posílat do pecí jako Hitler. Šlapou po nás a zadupávají naše duše do toho jejich bahna. Jsme rozděleni a to je vždy zle. Část národa, co cítí ke svým lidem opovržení a nenávist způsobí zánik celého národa, pokud se jim konečně nepostavíme.

Nechci být jako oni. Chci být taková, jak mne vychoval dědeček. Vychoval mne k úctě ke stáří, k ochotě pomáhat když to jen trochu půjde, nelhat, nekrást a hlavně nešlapat po lidských duších.

 • Autor/ři obrázků: pixabay.com

5 komentářů: “Kam kráčíš člověče český”

 1. Petr napsal:

  Každopádně přidávám k Vašemu článku svůj souhlas.

 2. K-NOBL-AUCH napsal:

  Pani Douskova, na tento clanok som uz reagoval ale na inej stranke.
  Z mnoho hladisk tu stranku obzvast nemilujem lebo diskusia ak sa to tak da nazvat je prakticky vzdy ovladna „zivlami“ a zvrhne sa na uroven zumpy.
  Ovsem nie vzdy!
  Navrhol som ze by som rad komunikoval ci naviazal vztah…
  Ovsem aj to nie je tak jednoduche ako sa napise.
  Preco?
  Pretoze pred mnoho rokmi som si musel vybrat:
  Budem nuteny kradnut a lhat a mat dvojitu tvar alebo podstupim premenu a budem driet a poctivo napredovat – ale nikdy nebudem nuteny si sprivatizovat ani jeden hrebicek?
  Rozhodol som sa pre riesenie B a dodnes som nebol nuteny nic ukradnut a privatizovat.
  Nesiem sebou dvojity meter.
  21 rokov tam ked som a narodil a „existoval“ a druhy meter co nesiem od momentu ked som pristal v zamrznutej a snehom zavalenej zemi kde bolo okolo -30 po dobu snad sest tyzdnov.
  Som obcanom modrej planet I ked oficialne mam obcanstvo a cestovny pas zeme medu a mlieka.
  Nie zeme slobodnych.
  Ak by ste rada komunikovali na trosku osobnejsej rovine ci sfere mozte odpovedat.
  Moje sklony ci tzv „politicke“ vyznanie je LIBERTARIAN.
  Do as you please, do no harm.
  A moje krstne meno je Frantisek/Frank
  Vdaka za odpoved/reakciu na moj neskory druhy komentar.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Panenky z Háčku

Pořiďte si vlastní ručně háčkovanou panenku.

TOPlist