Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Jsme prý kreténi z Východu

Milena Doušková, 01.10.2017, Jak vidím…, Komentáře - 0

Schwarzenberg, pyšný pán s mnoha statky, žijící celý život kdesi ve světě, je zvyklý na velkopanské poměry. A na stará kolena se zapletl s blbými Čechy. A radí nám. Schwarzenberg je prototyp vzdělaného primitiva.

Jojo kníže, takhle jste si to opravdu nepředstavovali. Ani doma ani v EU to vskutku není tak, jak jsme si to představovali. Ať už zde doma či hlavně v EU. Zlo, podlost a lidská chamtivost provází celé lidstvo po dlouhá staletí. A vítězí na celé čáře proti pravdě a lásce. To jen Havel oblbl národ tímto debilním sloganem a pak nechal vybíjet Amíkama bývalou Jugoslávii. Byli jsme zavlečeni do zdegenerovaného Západu a než si to obyčejní lidé vůbec připustili, je pozdě. Jo, to cinkání a euforie nás přijde sakra draho. Nejde hledat omluvu pro senilního dědka, ale ani pro ostatní politiky. Všichni jsou tam na hovno, jen on na dvě.

Klidně mi nadávejte do rasistů, antihumanistů, šovinistů a já nevím do čeho všeho, ale raději budu za tu rasistku, než se koukat jak nám islamismus ničí budoucnost našich dětí. Byl to, je to a vždy bude naprosto odlišný svět který nám nerozumí a ani nechce rozumět a stejně je to s námi. Nikdo z EU nepochopí jejich zálibu v krutosti, nevzdělanosti. Nechci napsat že nejsou civilizovaní, protože podle sebe určitě jsou a my ne, ale je to jiná civilizace a nikdy se nespojí s tou naší v jeden celek. Chcete po nich i po nás naprosto nemožnou věc.

Kníže píše o tom, že lidé z Východu jsou zdegenerovaní. No tak od něj to fatk sedí:-)). Stačí se dívat na televizi a po internetu a hned vidíme jak na tom je ten jeho slavný západ. Muži už nejsou muži, ale nějaké atrapy co neví co vlastně jsou. Už je vidím jak se zbraní v ruce hájí své ženy. Já bych spíš typla na ty svalnaté ženy co si pro změnu hrají na muže, že vezmou samopal a budou to tam sázet. Ano, západ je v rozkladu a zavinil si to sám svou pitomostí. Lidé patří k přírodě a tak to má být. Už vidím lva jak si lakuje drápy a stříhá hřívu. Tu si pak lvice nasadí na hlavu a hraje si na lva. Takhle to prostě nefunguje. nejhorší na tom je, že v tomhle žijí jejich potomci a jejich zmatek vyústí jen v jedno. Budou z nich hermafroditi. Pro sperma nebo vajíčka se bude chodit do banky a svět bude v hajzlu.

My z Východu jsme ještě pořád muži a ženy protože jsme žili v době, která nás nedostala na kolena i když naše generace pomalu odchází. Znám obě dvě doby a klidně napíšu že se mi stýská po mužích co nenosili šaty, voněli při práci potem a nechovali se jako ženy. Stýská se mi po ženách co byly opravdu ženy, rády koketovaly a příjimaly mužské dvoření, protože to byla chvála tomu, jak jsou krásně ženské. Dnes si mladí nadávají do přirození a to by mne tedy sexuálně opravdu nepřitahovalo a nikdy bych takovému rádoby muži nedala šanci.

Ano, Západ se od nás musí učit jak žít, a ne se spoléhat na to, že se jejich zdegenerovaný lid se spojí s neandrtálskými muslimy a vznikne super rasa. Nevznikne, protože muslimové na Západ kašlou, chtějí jen prachy a území.

Ano, Západ se musí od Východu naučit jde je muž a kdo žena, že homosexualita není vyjímečnost ale abnormalita, a děti se vychovávají v hetero rodině.

Ano, Západ se musí naučit, že my nejsme poslušné ovce a že si svobodu vzít nedáme a jejich zlozvyky rozhodně nechceme brát za své. Buď se poučí ze svých chyb, nebo Východ odejde a nechá je na pospas jejich blbosti a muslimům.

**********************************************************************

Zaznamenaná slova našich mocipánů jak jsem je zaznamenala v Parlamentních novinách.

Zlo, podlost a chamtivost. Kreténi z Východu. Blekotá senilní děda Schwarzenberg. Prý si myslel, že „si lidé vezmou z komunistické éry lepší lekci a dal to korunu poznámkou že je z nás nešťastný. Kdo by čekal, že za 25 let budeme stále ve mzdách na třetině mezd německých či rakouských? Podle něj máme být všichni vítači. Buďto zblbnul úplně a nebo mu někdo přihodil nějaké migrantský kšeft.

Zaorálek je taky pěkný prase. Prý si nemyslel že za 25 let budeme levnou pracovní sílou a ještě si naši páni podnikatelé raději přivezou ještě levnější pracanty a naši lidé přicházejí o práci.

Podle ní má totalita více podob. Díky tomu naši občané i podvědomě poznají, co v pořádku je a co není, a co vykazuje poznávací znamení totality. Konečně mohu s něčím souhlasit s Jitkou Chalánkovovou.

Schwarzenberg se fatálně plete. Během posledních let do Evropy do Evropy proudí masivní vlny nelegálních imigrantů z naprosto odlišné kultury, lidé nerespektující naše hodnoty a zákony. Většina z nich nechce pracovat a nemají zájem o jakoukoli integraci. Sama EU funguje čím dál víc systémem nařízení a vynucování – a to si země, jako jsou Česká republika, Slovensko, Polsko nebo Maďarsko nechtějí nechat líbit. Jsme suverénní státy a na tom není nic temného. Slova Marka Černocha a já jak ho nesnáším s ním souhlasím že dědo S.

Máme téměř 28 let od sametové revoluce a nemyslím si, že je nutno současné problémy svádět na minulý nedemokratické režim. No Antoníne Seďo to je jediná věta z tvých keců se kterou souhlasím.

Jaroslav Zeman si myslí že, na rozdíl od Schwarzenberga, který tady s námi nežil do roku 1989, že jsme zažili za socialismu také hodně takzvané družby mezi národy a internacionalismu. Podobalo se to svým způsobem současnosti v EU. Jsem překvapena, že to nějakému ODS-ákovi trochu myslí.

Tomáš Zdechovský nám sdělil novinku že, Východní Německo stále existuje. Minimálně v hlavách lidí. Pochopitelně, protože je vlastní lidi z druhé strany nikdy nepřijali za sobě rovné.

Jan Keller souhlasí se Schwarzenbergem a jemně popichuje, že situace se nevyvíjí, tak jak si to on a jeho kamarádi představovali. Lidé začínají uvažovat vlastní hlavou a dávají si do souvislostí to, co kolem sebe vidí a chápe, že je to pro maskota TOP 09 hodně špatná zpráva. Je načase, aby použil svůj nejsilnější argument z prezidentské kampaně – vkusně obarvené číro.

Blekoty tohoto senilního starce nemá cenu ani komentovat, je to ztráta času. On žije minulostí, mě, a věřím, že i většinu obyvatel ČR, zajímá přítomnost a budoucnost. Posledních nejméně pět let se jen ztrapňuje říká Zdeněk Ondráček. Jeho neopravuji, protože v tomto případě má naprosto pravdu.

Schwarzenberg, pyšný pán s mnoha statky, žijící celý život kdesi ve světě, je zvyklý na velkopanské poměry. A na stará kolena se zapletl s blbými Čechy. A radí nám. Schwarzenberg je prototyp vzdělaného primitiva. Palivem jeho mozku jsou předsudky. Má v sobě předsudky německé verze geniality ve středozápadní Evropě, která zde byla dobře etablovaná již od 19. století, kdy se začalo hrát tvrdě na národnostním toboganu. Schwarzenberg je nebezpečný člověk, dobře zapikolovaný v politice až do doby než skončí v krematoriu. Kope do českomoravskoslezského lidstva, protože jsou tak drzí, že v nich kvete vzestupný trend populismu a euroskepticismu. Tak to vidí on. Jsou to ale tak všeobecná slova, že říkají velké NIC, slova senátora Jaroslava Doubravy. Fanatici evropského ideálu považují nacionalismy za negativní jevy, protože jím reálně brání v uskutečnění jejich ideálu. Národní cítění je tedy na překážku pro demokratickou federaci západních evropských států. Hlásí se mezi smetánku, která chce lidi vykořenit. Proč by se jinak divil odporu k migraci. Lidem na jeho úrovni nelegální chaotická migrace vyhovuje, protože čím více chudých otroků, tím lacinější hlavy a ruce k práci. Tím méně je potřeba dát na mzdy kreténům, co se narodili v Evropě a myslí si, že jim je třeba platit víc než Číňanům nebo makáčům v Bangladéši. Schwarzenberg je zklamán. Prý si myslel, že si lidé vezmou z komunistické éry lepší lekci. Jakou? Pan postkníže Schwarzík patřil k oné plísni, která pokryla od roku 1990 Československo pseudo-optimismem, aby se mohlo dobře krást. Pokud si myslel, že si lidé vezmou z komunistické éry lepší lekci, tedy naučí se lépe krást a budou ještě bezohlednější? Mnoho z naší temné minulosti v nás zůstalo. Má pravdu. On je toho příkladem. Představuje část temnoty minula ve světle dnešní temnoty. Souhlasím beze slova.

Lidé si z komunistické éry ponaučení vzali důkladně. Právě proto už nejsou ochotni věřit tolik hlásané propagandě, hledají svůj vlastní názor mimo mainstreamová média. V dnešní EU čím dále více prosakují rysy a nápady podobné těm, které jsme zažívali v éře plánovaného blahobytu. My Východoevropané, na rozdíl od těch Západoevropanů máme s tímto zkušenost, a tušíme, kam se dnes už pseudozápadní Evropa řítí. Karel Fiedler se nemýlí. My to víme a oni jsou proti nám velmi slabí a zaslepení.

Po 27 letech vyučování Havlovské pravdy a lásky lidé otevírají oči a knížecí svět Schwarzenberga je jim na hony vzdálen. Vidí krutou realitu kapitálu s jedinou životní hodnotou vyjádřenou penězi. Napsal Leo Luzar a já se pod to podepíši.

  • Autor/ři textu: Leo Luzar
  • Autor/ři obrázků: pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist