Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Jiří Maryško, nějaký herec co si nevidí do držky

Milena Doušková, 13.04.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Tento poslední výběr mne nejvíce pobavil. Jak píšete, přirozený výběr selhal. Teď jsem si prskla na monitor. Mohli bychom mít novou Spartu a vše co se nepovede házet ze skály. To by tam skončil celý Duhový pochod, všichni vozíčkáři, asi byste tam naházel i lidi s Downovým syndromem, potom by přišli na řadu psychicky nemocní, obézní, hubení, no a asi ta lůza co vám tak pije krev. A ejhle, vypadáte jako nový Hitler. Vás řezat učebnicí nepomůže.

Jeho veřejné komentáře jsem ponechala bez oprav.

Maryška – Protože rakovina je mnohem větší kurva, než náš pan prezident, musím se ho v tomhle ohledu zastat a přát mu, aby umřel spíš na předávkování Rakijí, nebo ať mu rupne hlava při poslechu rakenrolu Štěpána Raka. Říkáte, že přát smrt se nemá? Ale má – Heydrichovi jsme ji taky přáli. Náš rozhádanej národ trpí rakovinou ducha, kterou nynější prezident vypouští do světa a ta teď metastázuje a dokáže otrávit a rozhádat celý rodiny. A protože rodina je základ státu, bude se to kurevsky dlouho hojit, pokud vůbec.

Souhlas, smrt se klidně může přát a nikdo vám to právo nebere. Tak buďte tak laskav a rychle chcípněte na blbost, abych už nenarazila na vaše zhovadilosti. Docela jste mne pobavil, jak jste skvěle napsal, že rodina je základ státu. Je, tak té „lůzy“ dejte pokoj, protože ta jediná ještě vyznává tradiční hodnoty a kašle vám na Duhu v čemkoliv.

Maryška – Dnešní zdivočelý lůze se nedá říkat ani „komunisti“, ani „nacisti“, protože je to zvláštní kříženec obého a jakýkoliv označení je zavádějící; Schwarzenberg jim vadil kvůli nacistickýmu tchánovi a Drahoše paradoxně odmítli proto, že nechce posílat uprchlíky do plynu – tak si pak vyberte, že jo. Takže je to jednoduše lůza. A s lůzou se bojuje dost špatně, protože proti rozumu je imunní a na přesdržku toužebně čeká.

Souhlas, s lůzou se opravdu bojuje špatně. Je to strašný když ta lůza není ani komunistická, ani nacistická, ale obyčejný lidé z menších měst, městeček, vesnic. Je totiž na rozdíl od vás ještě pořád normální a hlavně si udržela pud sebezáchovy. Kníže nám nevadí kvůli tchánovi, ale on sám nám vadí, protože to není demokrat, ale prase, co se živí na našich mozolech a ještě se českému národu posmívám. Drahoš si klidně může koho chce ubytovat u sebe, ale nenutit lidem svoje postoje. proto dopadl na hubu.

Maryška – Web „Svazu mladých komunistů“ je důkazem, že bolševici jen tak nevymřou – naopak. Poprvý v životě musím uznat, že se Havel spletl. Ano, měl ty kurvy zrušit. Demokratický zacházení si zasloužej jen demokrati.

Pane, vy jste ale trdlo. Komunisté drželi Havla v kriminálu jako VIP, komunisté ho dosadili na prezidentské křeslo. Havel se nespletl. Spletl se národ, co uvěřil. Doteď toho hodně velká část národa lituje. No je, sliby chyby.

Maryška – Představuju si, jak se asi cejtí člověk s číslem na předloktí, když slyší mluvit popírače holokaustu. Myslím, že to pochopím ve chvíli, kdy se začne popírat Sametová revoluce. A zdá se, že to bude hodně brzy.

Já se nestačím divit. Kdopak popírá holokaust? Byl a byl strašný. Nejvíce zahynulých je z židů Polska. Víte vůbec, že nejvíce mrtvých mělo právě Polsko? 6 000 000 lidí. Strašné číslo. Aby nevznikl omyl, je to k poměru k obyvatelstvu, protože někdo by mohl namítat, že neumím počítat. No tak umím. Více bylo jen Rusů přes 20 000 000, ale jak říkám, v poměru k počtu obyvatel to odneslo nejvíce Polsko.No a pokud pořád narážíte na Leta, tak to byl pracovní tábor. Mně věřit nemusíte, ale historii si zvládnete přečíst i vy.

Maryška – V zemi, kde je blbejch drtivá většina, protože tragicky selhal přirozenej výběr, pomůže už jen pátej odboj. Nemusej se hned řezat krky – pro začátek to stačí řezat po hlavách učebnicema dějepisu v tvrdejch deskách.

Tento poslední výběr mne nejvíce pobavil. Jak píšete, přirozený výběr selhal. Teď jsem si prskla na monitor. Mohli bychom mít novou Spartu a vše co se nepovede házet ze skály. To by tam skončil celý Duhový pochod, všichni vozíčkáři, asi byste tam naházel i lidi s Downovým syndromem, potom by přišli na řadu psychicky nemocní, obézní, hubení, no a asi ta lůza co vám tak pije krev. A ejhle, vypadáte jako nový Hitler. Vás řezat učebnicí nepomůže.

  • Autor/ři citací: Maryška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist