Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Jde jen o křesla, prachy a moc

Milena Doušková, 10.04.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Jenže to je jako byste statisícím lidí co je volili řekli, že jsou nežádoucí. Člověka napadnou předčasné volby, ale bacha, ani to se Bělobrádkovi nelíbí. Nechce předčasné volby. Jasně, že nechce. Všechny tyhle straničky by mohly ze sněmovny vypadnout a to by se mu fakt nelíbilo

Už od voleb čekám, kdo z takovou zhovadilostí vyleze jako první a vůbec mne nepřekvapilo, že je tu sudeťácký kámoš – Bělobrádek. Bělobrádek přednese lídrům dalších stran vyřešení vládní krize vznikem menšinové vlády složené z

– ODS, Pirátů, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN 
– Měla by 85 hlasů, to je víc mandátů, než které má ANO

Hnutí ANO premiéra v demisi Andreje Babiše podle předsedy lidovců Bělobrádka selhává, když půl roku po volbách není schopno stabilní kabinet s důvěrou sestavit. je těžké cokoliv sestavit, když už dopředu všechny tyhle strany řvaly už dopředu, že z Babišem nikdy do koalice nepůjdou. Je to vlastně sranda, protože to je jediná věc, kterou jsou tyhle pidi strany schopny dodržet a taky se drží zuby nehty. Všude ustupují, já na bráchu brácha na mne, ale tady jsou pevní jako skála a já čuju čuju čertovinu.

Být na místě premiéra, okamžitě svolám KSČM A SPD. Přestanu se třepat strachy co na to ostatní strany, protože po tom co provádějí se nemusí na jejich názor ohlížet. Jediné ohledy má mít vůči voličům a ti rozhodli. Voliči určitě nechtěli ve vládě tu bandu složenou s pidi stran, to by se při volbách rozhodovali naprosto jinak.

Jeho strach z Omamury nechápu, protože ten už má ve sněmovně čtyři zákony a všechny mají hlavu a paty. Bojí se referenda a to je chyba. Referendum potřebujeme, protože jsme svéprávná demokracie – jak oni tvrdí – tak nás musí nechat spolurozhodovat.

Dneska je na koberečku u prezidenta Babiš a pak tam směřuje Bělobrádek. Být Babišem, tak jednám velmi rychle. Tady už průtahy nemají co dělat.

„Jsme připraveni jednat o naší účasti ve vládě, která nebude závislá na hlasech komunistů a SPD a ve které nebude člověk, který je obviněn ze závažného trestného činu.“

To je věta kterou slýcháváme ze všech stran. Jenže obě tyhle strany s cejchem na čele jsou ostatním rovnoprávné. Podle našeho zákona existují a lidé je volí. To je směrodatné a ne pitomosti jako já, s komunisty nikdy. Já s Okamurou nikdy. Jenže to je jako byste statisícím lidí co je volili řekli, že jsou nežádoucí. Člověka napadnou předčasné volby, ale bacha, ani to se Bělobrádkovi nelíbí. Nechce předčasné volby. Jasně, že nechce. Všechny tyhle straničky by mohly ze sněmovny vypadnout a to by se mu fakt nelíbilo. Koryto pryč, moc pryč a musel by si vydělávat jinak.

Babiše jsem sice nevolila, ale než tuhle Duhovou koalici, tak raději jeho s KSČM a SPD.

  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist