Na Šeptandě ...kdo se kloní před jinými hluboko k zemi riskuje, že mu šlápnou na hlavu...

Navigace Kategorie článků

Jan Hřebejk a jeho demokratičnost

Milena Doušková, 12.03.2018, Jak vidím…, Komentáře - 0

Jan Hřebejk je velmi milý pán, který má demokracii v malíčku. Přesně ví koho máme volit, co si máme myslet a na koho máme makat. Pokud ale neděláme věci po jeho, tak se ozve pravý Hřebejk a začnou z něj padat docela nedemokratické věty.

Jan Hřebejk je velmi milý pán, který má demokracii v malíčku. Přesně a jeho demokratičnost ví koho máme volit, co si máme myslet a na koho máme makat. Pokud ale neděláme věci po jeho, tak se ozve pravý Hřebejk a začnou z něj padat docela nedemokratické věty.

  • voliči SPD jsou fašouni a mluví o 536 000 lidech
  • musí se dívat na tupý ksichty z SPD
  • Filip je kanál a měl dostat do držky od Ondráčka
  • pohrdá voliči Zemana, 10 miliónů lidí se mu hnusí
  • blbci se mají přestat stydět za svou blbost

Hřebejka známe hlavně jako režiséra Pelíšků a větou, že nemíní společensky a umělecky mlčet. Na rozdíl od něj jsme demokraté, tak ať klidně kydá dál ty svoje hnoje na občany Česka, protože nic jiného to není. Hřebejk totiž žije z peněz těch, kterými pohrdá. To my ho živíme, díky nám se má jako prase v žitě a ještě si bude otvírat tu svoji nevymáchanou držku?

Jsem jen obyčejná ženská, ale koho budu volit a co budu říkat je moje věc. Mám stejná práva jako nějaký Hřebejk, co si myslí, že nás může urážet. Mám ráda SPD, prezidenta Zemana jsem volila a nejraději bych na světě měl rovnocennost ve všem. Že to zavání komunismem? No a co? Proč bych měla poslouchat horních pár zmetků o se nestydí rozpoutávat války, vraždit, krást, ničit vše kolem sebe jen proto, že mají pocit, že si to mohou dovolit. Hřebejku, co jste udělal pro naši zemi tak velkého, že je z vás neomalený tlučhuba, co si zaslouží jednu přes… Já jsem toho udělala pro zemi dost. Pracovala, odváděla daně, porodila tři děti kteří teď zase platí daně, nic po státu nechci, všechno co mám, je jen moje práce. Nechci dotace, nechci granty a nežebrám o peníze na kulturu. Nakonec raději se kouknu na nadšené ochotníky, než na rádoby celebrity, které nám říkají lůzo, hlupáci a chtějí po nás ať držíme hubu a krok. Strčte si svoje řeči do pozadí a plavte dělat něco, na co my nebudeme muset doplácet.

Doufám, že teď jste ztratil všechny své diváky, protože jen blbec se bude koukat na někoho, kdo jím pohrdá. Navíc si uvědomte, že ne každý má chuť nechat si nadávat. Kdo si myslíte že jste? Laskavě mne neurážejte, protože vy vůbec nevíte, co si lidé dole myslí a co cítí a věřte mi, oni mají srdce i city po kterých vy šlapete v okovaných botách.

  • Autor/ři textu: Milena Doušková
  • Autor/ři obrázků: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *TOPlist